LAND ROVER DISCOVERY
SPECIFIKĀCIJAS

DISCOVERY
D250 AWD AUTOMATIC MHEV
DISCOVERY

DISCOVERY

D250 AWD AUTOMATIC MHEV

SNIEGUMS
DEGVIELAS EKONOMIJA
SPĒKA PIEDZIŅAS BLOKS
SVARS
VILKŠANA
JUMTA BAGĀŽNIEKS
IZMĒRIIZMĒRI
SALONA AUGSTUMS
VIETA KĀJĀM
BAGĀŽAS NODALĪJUMA IETILPĪBA
KLĪRENSS
KLĪRENSS – BEZCEĻU BRAUKŠANA
BRASLU IZBRAUKŠANAS DZIĻUMS
APGRIEŠANĀS DIAMETRS

IZVĒLĒTIES SAVU DISCOVERY

DAUDZPUSĪGĀKAIS SEPTIŅU SĒDVIETU SUV.

Norādītie skaitļi ir NEDC2, kas aprēķināti no oficiālajiem ražotāja WLTP testiem saskaņā ar ES tiesību aktiem. Tie paredzēti tikai salīdzināšanas nolūkos. Reālie rādītāji var atšķirties. CO₂ un degvielas ekonomijas rādītāji var atšķirties atkarībā no tādiem faktoriem kā braukšanas stils, vides apstākļi, slodze, riteņu stiprinājums un uzstādītie auto aksesuāri. NEDC2 skaitļi tiek aprēķināti, izmantojot valdības formulu no WLTP skaitļiem, kas ir līdzvērtīgi tiem, kas būtu bijuši saskaņā ar veco NEDC testu. Tad var piemērot pareizu nodokļu režīmu.

†† Apskatīt WLTP rādītājus.


Uzrādītie skaitļi ir oficiālā ražotāja testu rezultāts saskaņā ar ES tiesību aktiem. TTie paredzēti tikai salīdzināšanas nolūkos. Reālie rādītāji var atšķirties. CO₂ un degvielas ekonomijas rādītāji var atšķirties atkarībā no tādiem faktoriem kā braukšanas stils, vides apstākļi, slodze, riteņu stiprinājums un uzstādītie auto aksesuāri.


Ar 21 collu diskiem.
Ja uzstādīta četru zonu klimata kontrole, tad bagāžas nodalījuma platums būs 1273 mm. Četru zonu klimata kontrole nav pieejama komerciālajiem transportlīdzekļiem.
Ieskaitot pilnas šķidrumu tvertnes un 90 % degvielas tilpuma.
Ieskaitot vadītāju, kura svars ir 75 kg, pilnas šķidrumu tvertnes un 90 % degvielas tilpuma.
 Maksimālā savienojuma punkta masa ir ierobežota līdz 100 kg, ja ir uzstādīti 20 collu Style 5011 stila diski ar 5 dalītajiem spieķiem un Gloss Sparkle Silver stila apdari.
Maksimālā vilkšanas jauda ir ierobežota līdz 2500 kg, ja ir uzstādīti 20 collu Style 5011 stila diski ar 5 dalītajiem spieķiem un Gloss Sparkle Silver stila apdari.
Mitrā materiāla daudzums: daudzums, kas nomērīts, imitējot bagāžas nodalījuma piepildīšanu ar šķidrumu.
Sausā materiāla daudzums: daudzums, kas nomērīts ar VDA atbilstošiem cietiem blokiem (200 mm x 50 mm x 100 mm).

Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka) un tirgus, var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai tās varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.