DISCOVERY SPORT

PAPILDAPRĪKOJUMS UN AKSESUĀRI


VIRSBŪVES APDARES VARIANTI

Atrodiet sev tīkamo virsbūves krāsojuma krāsu, izvēlieties kādus no plašā klāstā pieejamajiem diskiem un padariet apdari vēl īpašāku ar īpašām detaļām. Radiet savu Discovery Sport.

VIRSBŪVES PAKOTNE EXTERIOR BLACK

VIRSBŪVES PAKOTNE EXTERIOR BLACK

Virsbūves pakotne Exterior Black izceļ rūpīgi pārdomāto Discovery Sport dizainu ar Black stila detaļām, piemēram, dzinēja pārsega un bagāžas nodalījuma borta cilspiedumiem, priekšējo režģi un spoguļu ietvariem.
uzbūvēt savu

SALONA APDARES VARIANTI

Radiet nevainojamu vidi sev un savai ģimenei.

KRĀSU RISINĀJUMI

Automobiļa personalizācijai pieejams patiešām plašs augstākās klases materiālu klāsts. Discovery Sport R-Dynamic īpaši lepojas ar DuoLeather ādas sēdekļu apdares variantu, ko lieliski papildina kontrastējošas krāsas šuves.
KRĀSU RISINĀJUMI
PREMIUM KLASES SALONA APGAISMOJUMS
APDARES VARIANTI
SALONA PAKOTNES

SALONA PAKOTNES

Mūsu salona pakotnes, piemēram, salona pakotne Premium Upgrade Interior, kas ietver Bright stila metāla pedāļus un Premium klases salona apgaismojumu, palīdz izveidot Discovery Sport tā, lai tas pilnībā atbilstu Jūsu vajadzībām.
PANORĀMAS JUMTS

PANORĀMAS JUMTS

Izvēlieties papildaprīkojumā pieejamo panorāmas jumtu un piepildiet sava automobiļa salonu ar dabisko gaismu, tādā veidā vēl vairāk uzlabojot savu un savu pasažieru braukšanas pieredzi un vienlaikus saglabājot saikni ar apkārtējo pasauli.
APSILDĀMI UN ATVĒSINĀMI SĒDEKĻI

APSILDĀMI UN ATVĒSINĀMI SĒDEKĻI

Paceliet savu komfortu un labsajūtu nākamajā līmenī, pateicoties apsildāmajiem un atvēsināmajiem sēdekļiem, kas garantē, ka galamērķī ieradīsieties pacilāts un atslābināts.

DROŠĪBA UN ATBALSTS

Mūsu plašais braukšanas un parkošanās palīgfunkciju klāsts ir izstrādāts, lai nodrošinātu to, ka ikviens brauciens ir ne vien izbaudāms, bet arī drošs.

VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS


Izvēlieties plašā klāstā pieejamās funkcijas, kas radītas, lai braukšanu un parkošanos padarītu vienkāršāku un drošāku. Lielais daudzums pieejamo inovatīvo tehnoloģiju ļauj pārliecināties, ka tās visas radītas tādēļ, lai pilnveidotu Jūsu braukšanas pieredzi, vienlaikus garantējot arī lielāku drošību.

PERSONALIZĀCIJA

Iegūstiet no savas pasaules vairāk. Kopā ar Discovery Sport Jūs varat pilnībā personalizēt savu automobili, lai pielāgotu to savam dzīvesveidam.

LAND ROVER AKSESUĀRI

LAND ROVER AKSESUĀRI

Stilīgs, izturīgs un praktisks – personalizējiet savu Discovery Sport, izvēloties no plašā klāstā pieejamajām virsbūves variācijām un salona aksesuāriem.
ATRAST AKSESUĀRUS

TURPINĀT IZPĒTĪT

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Līdzsvarota veiktspēja un elastīgums.
DISCOVERY SPORT MODEĻI

DISCOVERY SPORT MODEĻI

Apskatīt pilnu modeļu klāstu.
SPECIFIKĀCIJAS

SPECIFIKĀCIJAS

Apskatīt faktus un rādītājus.
GALERIJA

GALERIJA

Atklājot Discovery Sport DNS.