DISCOVERY SPORT

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES


DAUDZPUSĪBA

Daudzpusīgs un ērts – padara dzīvi vēl mazliet vienkāršāku un baudāmāku.

DIVAS PAPILDUS IERĪKOJAMAS SĒDVIETAS (5+2)

DIVAS PAPILDUS IERĪKOJAMAS SĒDVIETAS (5+2)

157litres


Nodrošinot pietiekami daudz vietas Jums un sešiem Jūsu draugiem, nozares standarta noteiktais mitrā materiāla daudzums palielinās līdz pat 157 litriem. Tas ir līdzvērtīgs 115* litriem sausā materiāla daudzumam, kas nomērīts ar cietajiem blokiem.
src="https://cdn-jaguarlandrover.com/api/v1/image/10706/w/680.jpg"> Pabīdiet tālāk, lai apskatītu visas bagāžas nodalījuma ietilpības.

*Mitrā materiāla daudzums ir industrijas standarts, kas nomērīts, imitējot bagāžas nodalījuma piepildīšanu ar šķidrumu. Sausā materiāla daudzums tiek nomērīts ar cietiem blokiem (200 x 50 x 100 mm), tādējādi parādot praktiskās platības apjomu automobiļa iekšpusē.

CLEARSIGHT SALONA ATPAKAĻSKATA SPOGULIS

CLEARSIGHT SALONA ATPAKAĻSKATA SPOGULIS

Klasē vadošais bagāžas nodalījums ir ideāli piemērots, lai tajā pārvadātu Jūsu ģimenei nepieciešamās lietas, un ClearSight salona atpakaļskata spogulis1 gādā par to, lai varat izbaudīt neapgrūtinātu skatu ar aizmugurē notiekošo – neatkarīgi no tā, kas vai kurš atrodas Jums aizmugurē.
MATRICAS LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

MATRICAS LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Tie ir daļa no mūsu tehnoloģiju klāsta – Matrix LED priekšējie lukturi ietver adaptīvo staru kūli, kas aptumšojas un pielāgojas, nodrošinot maksimālu redzamību, neapžilbinot pretimbraucošos transportlīdzekļus.
DROŠĪBA

DROŠĪBA

Plašais palīgsistēmu klāsts un visaptverošā, vadītājam un pasažieriem paredzētā, pat līdz 8 gaisa drošības spilvenu sistēma palīdz gādāt par Jūsu ģimenes drošību.
VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

Izvēlieties plašā klāstā pieejamās funkcijas, kas radītas, lai braukšanu un parkošanos padarītu vienkāršāku un drošāku. Lielais daudzums pieejamo inovatīvo tehnoloģiju ļauj pārliecināties, ka tās visas radītas tādēļ, lai pilnveidotu Jūsu braukšanas pieredzi, vienlaikus garantējot lielāku drošību.

TEHNOLOĢIJA

Ātra un intuitīva tehnoloģija, kas izstrādāta, lai varat patiesi izbaudīt braucienu.

Pivi Pro2 standartaprīkojumā ietilpst:

- 10 collu skārienjutīgs ekrāns
- DAB digitālais radio
- no jauna radīts interfeiss
- Apple CarPlay® 3
- Android AutoTM4
- Remote5

Ar Pivi Pro2 braucienos Jūs pavadīs jaunākais iebūvētais mākslīgais intelekts, kas nodrošina tādas funkcijas kā pašmācības navigācijas sistēma, lai gādātu par pilnībā savienotu braucienu.
SISTĒMA PIVI PRO
INFORMĀCIJA ĪSUMĀ
MERIDIAN TELPISKĀS SKAŅAS SISTĒMA
PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMI

PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMI

Jūsu automobilis tiek atjaunināts, izmantojot programmatūras atjauninājumus Software Updates7. Automobiļa infoizklaides sistēmu, telemātiku un dažādos vadības moduļus, lai nodrošinātu optimālu to sniegumu, iespējams atjaunināt arī attālināti. Tas nozīmē, ka Jūsu automobilis vienkārši turpina kļūt arvien labāks.
PAKOTNE ONLINE

PAKOTNE ONLINE

Pakotne Online ar datu plānu8 piedāvā turpmāku saistīto pakalpojumu nodrošināšanu, izmantojot iebūvēto SIM karti, kas garantē piekļuvi:

- neierobežotai plašsaziņas līdzekļu straumēšanai8
- laikapstākļu prognozēm
BEZVADU IERĪČU UZLĀDĒŠANA

BEZVADU IERĪČU UZLĀDĒŠANA

Papildaprīkojumā pieejamā bezvadu ierīču uzlādēšanas sistēma ar tālruņa signāla pastiprinātāju9 ļauj Jums uzlādēt vairākus saderīgos viedtālruņus bez nepieciešamības izmantot vadus vai konkrētu uzlādes vietu. Kamēr atrodaties automobilī, Jūsu tālrunis izmantos automobiļa antenu, lai uzlabotu zvanu signālu un skaidrumu.
SALONA GAISA ATTĪRĪŠANAS SISTĒMA AR PM2,5 FILTRU

SALONA GAISA ATTĪRĪŠANAS SISTĒMA AR PM2,5 FILTRU

Papildaprīkojumā pieejamā NanoeTM jonizācijas tehnoloģija uzlabo vadītāja un pasažieru labsajūtu. Aktivizējot savā automobilī pogu PURIFY, speciāli radītais filtrs noslēdz no ārpuses iekļūstošās sīkās daļiņas, piemēram, PM2,5 un tādus gaisā sastopamos alergēnus kā putekļi un ziedputekšņi.

VEIKTSPĒJA

Kompakts SUV, kas ir tieši tik jaudīgs, cik jaudīgu no Land Rover to varētu gaidīt.

ALL WHEEL DRIVE

ALL WHEEL DRIVE

Garantē pārliecinošu braucienu kā pa ceļiem, tā arī bezceļiem. Uz tādām slidenām virsmām kā slapja zāle vai sniegs, griezes momentu iespējams līdzsvarot starp priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem, lai maksimāli palielinātu saķeri.
PALĪGMEHĀNISMS BRAUKŠANAI NO KALNA (HDC)

PALĪGMEHĀNISMS BRAUKŠANAI NO KALNA (HDC)

Palīgmehānisms braukšanai no kalna bez piepūles pārvar slīpas virsmas, uzturot vienmērīgu ātrumu un pielietojot bremzes katram ritenim atsevišķi.
SISTĒMA ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL

SISTĒMA ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL

Sistēma All Terrain Progress Control palīdz uzstādīt un uzturēt pietiekamu ātrumu, lai pārvarētu bezceļu braukšanas apstākļus.
VILKTSPĒJA UN PROGRESĪVĀ VILKŠANAS PALĪGSISTĒMA

VILKTSPĒJA UN PROGRESĪVĀ VILKŠANAS PALĪGSISTĒMA

Vilktspēja, kas sasniedz pat 2500 kg, un progresīvā vilkšanas palīgsistēma ievērojami atvieglo vilkšanu, sākot no parastajām līdz pat zirgu pārvadāšanas piekabēm. Papildaprīkojumā pieejams arī atvienojamais vilkšanas stienis vai elektriski izbīdāmais vilkšanas stienis.
TEHNOLOĢIJA CLEARSIGHT GROUND VIEW

TEHNOLOĢIJA CLEARSIGHT GROUND VIEW

Ideāli piemērota bezceļu braukšanai vai pārvarot nelīdzenus apvidus. Ar ClearSight Ground view tehnoloģiju11, kas pieejama kā daļa no 3D ārējo kameru sistēmas, Jūs brauciena laikā varat efektīvi redzēt to, kas notiek zem Discovery Sport dzinēja pārsega un attēlot vairākus virsbūves skatus, ieskaitot automobiļa apakšējo daļu un riteņus.

SNIEGUMS

Izbaudiet vienmērīgu sniegumu, ko nodrošina progresīvā braukšanas dinamika un plašais efektīvo dzinēju klāsts, kas katram dod iespēju izvēlēties tieši to, kas nepieciešams.

UZLĀDĒJAMS HIBRĪDS

UZLĀDĒJAMS HIBRĪDS


Discovery Sport uzlādējamais hibrīds, kas ir ideāli piemērots kā regulārajiem braucieniem pilsētas vidē, tā arī ģimenes piedzīvojumiem, nodrošina pilnībā elektrisku braucienu ar nulli izpūtēja emisijām un iespēju to uzlādēt, izmantojot DC ātrās uzlādes staciju.
UZZINĀT VAIRĀK

UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA TEHNOLOĢIJAS SPECIFIKĀCIJAS

ELEKTRISKAJĀ REŽĪMĀ NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS (LĪDZ)

60 KM
(37 JŪDZES)††

WLTP TEL rādītāji atklāj elektriskajā režīmā nobraucamo attālumu.​

CO2 EMISIJAS (NO)

34 G/KM††

Izbaudiet nulli izpūtēja emisiju, braucot elektriskajā režīmā.

UZLĀDES LAIKS, LĀDĒJOT MĀJAS UZLĀDES STACIJĀ (NO)

132 MINŪTES*

Līdz 100 %, izmantojot 7 kW AC mājas uzlādes staciju.

UZLĀDES LAIKS, LĀDĒJOT PUBLISKĀS UZLĀDES STACIJĀ (NO)

30 MINŪTES*

Uzlādējiet līdz 80 % mazāk nekā 30 minūtēs, izmantojot 32 kW DC ātrās uzlādes staciju.
SPĒKA PIEDZIŅAS BLOKI

SPĒKA PIEDZIŅAS BLOKI

No jaudas un pilnīgas braukšanas sniegtās baudas līdz degvielas ekonomijai un izsmalcinātībai – modelim Discovery Sport pieejami tiešām daudzi dzinēju varianti, tostarp uzlādējamā hibrīda tehnoloģija.
KONFIGURĒJAMĀ DINAMIKA

KONFIGURĒJAMĀ DINAMIKA

Atsevišķas iezīmes, kā, piemēram, piekare un vadīšana, var tikt individuāli konfigurētas atbilstoši Jūsu personīgajām specifikācijām, izmantojot Discovery Sport skārienjutīgo ekrānu,
ADAPTĪVĀ DINAMIKA

ADAPTĪVĀ DINAMIKA

Uzstādot adaptīvās dinamikas sistēmu, Jūs varat izvēlēties dinamikas režīmu Dynamic Mode, kas nodrošina vēl izteiktāku pamata kontroli ar satriecošu vadāmību un asāku reaģēšanas spēju.
TRANSMISIJA

TRANSMISIJA

Mūsu transmisijas, kas pieejamas ar 6 ātrumu manuālo pārnesumkārbu vai ar 9 ātrumu automātisko pārnesumkārbu, sniedz vienmērīgu pārnesumu maiņu un palīdz padarīt braucienu patiesi priekpilnu.

UZBŪVĒT SAVU

Land Rover daudzpusīgais un kompaktais SUV – Jūsu stila izpausme.

PERSONALIZĒJIET SAVU DISCOVERY SPORT

Pateicoties plašajam krāsu, disku un aksesuāru pakotņu klāstam, izveidot savu ideālo Land Rover Discovery Sport ir patiesām vienkārši.

TURPINĀT IZPĒTĪT

DISCOVERY SPORT MODEĻI

DISCOVERY SPORT MODEĻI

Apskatīt pilnu modeļu klāstu.
IZPĒTĪT MODEĻUS
SPECIFIKĀCIJAS

SPECIFIKĀCIJAS

Apskatīt faktus un rādītājus.
APSKATĪT SPECIFIKĀCIJAS
PAPILDAPRĪKOJUMS UN AKSESUĀRI

PAPILDAPRĪKOJUMS UN AKSESUĀRI

Personalizējiet savu Discovery Sport.
APSKATĪT PAPILDAPRĪKOJUMU UN AKSESUĀRUS
GALERIJA

GALERIJA

Atklājot Discovery Sport DNS.
APSKATĪT GALERIJU

††Apskatīt WLTP rādītājus.
Rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. CO2, degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.

*Rādītāji atbilst stāvoklim, kad sēdekļi ir pilnībā aizbīdīti uz priekšu un nav pacelti.

**Uzlādes laiki var atšķirties atkarībā no daudziem faktoriem, tostarp, taču neaprobežojoties tikai ar to, no automobiļa vecuma, stāvokļa, gaisa temperatūras un pašreizējās akumulatora uzlādes, no izmantojamajām telpām un uzlādes ilguma.​

1Tiek piemēroti vietējie tiesību akti. Ja bifokālo vai varifokālo lēcu lietotājiem ir grūtības noregulēt ClearSight digitālā atpakaļskata fokusu, jebkurā laikā ir iespējams pārslēgties atpakaļ uz parasto atpakaļskata spoguļa režīmu.
2Navigācijas sistēmai Connected Navigation pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja.
3 Jūsu automobilis ir sagatavots lietotnei Apple CarPlay. Apple CarPlay piedāvātie pakalpojumi ir atkarīgi no funkciju pieejamības Jūsu valstī. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet vietni https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.
4 Jūsu automobilis ir sagatavots lietotnei Android Auto. Android Auto piedāvātie pakalpojumi ir atkarīgi no funkciju pieejamības Jūsu valstī. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet vietni https://www.android.com/auto/.
5Land Rover Remote ietver abonēšanas pakalpojumus, kas pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām var tikt pagarināti pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja. Lietotni Land Rover Remote App nepieciešams lejupielādēt no Apple App Store / Google Play Store.
6Dažos tirgos nepieciešams saules gaismu kliedējošs stikls. Navigācijas virzieni uz vējstikla parādīsies tikai tad, kad automobilis tiks aprīkots ar sistēmu Pivi Pro.
7 Atjauninājumiem būs nepieciešams datu savienojums.
8Var tikt piemērota godīgas lietošanas politika. Ietver 1 gada abonēšanu, kas pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām var tikt pagarināta pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja.
9Atkarīgs no tirgus. Tikai saderīgie viedtālruņi.
10Pirms braslu izbraukšanas vienmēr izpētiet maršrutu un izeju.
11ClearSight Ground View funkcija ir atkarīga no 3D ārējo kameru sistēmas. Attēlam ir ilustratīva nozīme. Drošības labad pārbaudiet apkārtni. Tiek piemēroti vietējie tiesību akti.

Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka), var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai to varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.

Pivi un InControl funkcijas, iespējas, trešās puses pakalpojumi un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Land Rover mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmas/vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām.

Iebūvētās programmas būtu jāizmanto tikai vadītājiem un tikai tad, kad ir droši tās izmantot. Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.
Apple CarPlay ir Apple Inc. preču zīme. Var tikt piemēroti Apple Inc. gala lietotāju noteikumi.
Android Auto ir Google LLC preču zīme.
Meridian ir Meridian Audio Ltd. reģistrēta preču zīme. Trifield un “trīs lauku” ierīce ir Trifield Productions Ltd. preču zīme.
NanoeTM ir Panasonic Corporation preču zīme.