DEFENDER 130

DEFENDER 130


PIETIEKAMI DAUDZ VIETAS KOPĪGIEM PIEDZĪVOJUMIEM.
NOSKATĪTIES VIDEO

VIRSBŪVES DIZAINS

Tūlītēji atpazīstams siluets ar rūpīgi pārdomātu dizainu. Defender 130 lieliski apvienota forma un funkcionalitāte, nodrošinot patiešām iespaidīgu izskatu.

IESPAIDĪGS IZSKATS

Ņemot vērā tā garumu, kas no priekšpuses līdz rezerves ritenim sasniedz pat 5358 mm, ir neiespējami to nepamanīt. Tā ekspansīvais dizains pieprasa uzmanību kā braucot pa ceļiem, tā bezceļos. Defender 130 ir nevainojama plašuma un veiktspējas kombinācija.

PLAŠUMA SAJŪTA

Bīdāmais panorāmas jumts plešas pāri pirmajām divām sēdekļu rindām un piepilda salonu ar dabīgo gaismu, kamēr papildu stikla jumts, kas ir ekskluzīvi pieejams Defender 130 modelim, sniedz iespēju trešās rindas pasažieriem piedzīvot to pašu autentisko Defender pieredzi, kāda tiek nodrošināta pārējā automobilī.

PREMIUM KLASES DETAĻAS

Sākot ar tā mērķtiecīgo stāju līdz izsmalcinātajām virsmām, viss jaunajā Defender 130 liecina par klusu uzticēšanos. Virsbūves krāsas rezerves riteņa apvalks papildina tā saistoši mērķtiecīgo dizaina estētiku.

SALONA DIZAINS

Defender 130 ir aprīkots trešās rindas sēdekļiem un nodrošina savā klasē lielāko komfortu pat 8 pasažieriem. Salona unikālās detaļas automobiļa dizainu paceļ vēl augstākā līmenī.

DIZAINA DETAĻAS

DIZAINA DETAĻAS

Neticami plašais Defender 130 salons tika izstrādāts tā, lai tas būtu racionāli pārdomāts, taču vienlaikus saglabātu Premium klasei raksturīgās nianses, piemēram, Noble Chrome stila detaļas un koka apdares elementus.
11,4 COLLU SKĀRIENJUTĪGS EKRĀNS

11,4 COLLU SKĀRIENJUTĪGS EKRĀNS

Aprīkots ar 11,4 collu skārienjutīgu ekrānu. Plašais ekrāns un uzlabotais liektā stikla saskarnes spilgtums navigācijas sistēmā attēlo plašāku turpmākā maršruta skatu.
LUKSUSA KLASES ĀDAS VARIANTI

LUKSUSA KLASES ĀDAS VARIANTI

Pieejams plašs apdares variantu klāsts, tostarp Vintage Tan un Light Oyster krāsas perforētas Windsor ādas apdare, kas Jūsu Defender 130 salonam piešķirs īpašu izsmalcinātību.

KOMFORTS UN ĒRTĪBAS

Neatkarīgi no tā, kur un kādā kompānijā dodaties, iegūstiet no saviem piedzīvojumiem maksimāli daudz.

TREŠĀS RINDAS ĒRTĪBAS

TREŠĀS RINDAS ĒRTĪBAS


Nav nozīmes tam, kurā Defender 130 rindā sēžat, jo šajā automobilī attiecībā uz komfortu nav kompromisu. Pat trešās rindas pasažieri izbauda klasē plašāko vietu kājām un sēdekļu platumu, kā arī ērtības, ko nodrošina krūžu turētāji, elkoņu balsti un USB-C pieslēgvietas.
STANDARTA APRĪKOJUMS

STANDARTA APRĪKOJUMS

Lai sniegtu izcilu atbalstu ceļojumos, Defender 130 komplektācijā ir tāds standartaprīkojums kā 11,4 skārienjutīgs ekrāns, viduskonsole, tekstila paklājiņi un luksusa klases bagāžas nodalījums, kura grīdu arī klāj paklājs.
ČETRU ZONU KLIMATA KONTROLES SISTĒMA

ČETRU ZONU KLIMATA KONTROLES SISTĒMA

Trīs zonu klimata kontroles sistēma nodrošina apsildīšanu un atvēsināšanu visās trīs zonās, kamēr četru zonu klimata kontroles sistēma visās trīs sēdekļu zonās sniedz neatkarīgas kontroles iespējas.
PRAKTISKS BAGĀŽAS NODALĪJUMS

PRAKTISKS BAGĀŽAS NODALĪJUMS

Pat tad, ja tiek izmantotas visas trīs sēdekļu rindas, Defender 130 joprojām pietiek vietas arī Jūsu bagāžai. Ja nepieciešams, nolokiet trešās rindas sēdekļus un izbaudiet iespaidīgās 1232* litru bagāžas nodalījuma iespējas.

PAKOTŅU VARIANTI

Personalizējiet savu Defender vēl vairāk, izmantojot kādu no virsbūves pakotnēm.

VIRSBŪVES PAKOTNES

VIRSBŪVES PAKOTNES


Defender 130 ir daudzas pielāgošanas iespējas. Pieejamas četras virsbūves pakotnes:

– pakotne Black
– pakotne Bright
– pakotne Extended Black
– pakotne Extended Bright

Izmantojiet konfigurētāju, lai radītu savu ideālo Defender 130.
UZBŪVĒT SAVU

AKSESUĀRU PAKOTNES

Neierobežotas iespējas. Lai no savas pasaules iegūtu vairāk, izvēlieties kādu no četrām zemāk norādītajām pakotnēm.

PAKOTNE EXPLORER

PAKOTNE EXPLORER

Iebrauciet paši savus ceļus, lai arī pa kādiem apvidiem dotos. Pakotne Explorer nodrošina Defender tādu aprīkojumu, kas mudina pārkāpt robežas un iekarot vēl neatklātas ainavas.
PAKOTNE ADVENTURE

PAKOTNE ADVENTURE

Ļaujieties jaunu teritoriju iepazīšanai. Pakotne Adventure nodrošina Defender tādu aprīkojumu, kas ļauj doties pa jauniem ceļiem un izbaudīt visu, ko daba sniedz.
PAKOTNE COUNTRY

PAKOTNE COUNTRY

Paņemiet līdzi pat dubļainākos zābakus. Pakotne Country nodrošina Defender tādu aprīkojumu, kas ietver noderīgus elementus un padara katru ceļojumu patiesi neaizmirstamu.
PAKOTNE URBAN

PAKOTNE URBAN

Iekarojiet betona džungļus. Pakotnes Urban aprīkojums, pateicoties galvu reibinošajam stilam, pārliecībai un nosvērtībai, ļauj Defender izcelties pūlī.

PALĪDZĒT IZVĒLĒTIES

Atbildiet uz trīs ātriem jautājumiem par Jūsu dzīvesveidu, lai atrastu savu ideālo aksesuāru pakotni.

TURPINĀT IZPĒTĪT

LAND ROVER DEFENDER MODEĻI

LAND ROVER DEFENDER MODEĻI

Apskatiet pilnu modeļu klāstu.
SPECIFIKĀCIJAS

SPECIFIKĀCIJAS

Apskatiet faktus un rādītājus.
GALERIJA

GALERIJA

Precizitāte un uzmanība detaļām vienmēr ir bijusi mūsu automobiļu pamatā.

*Mitrā materiāla daudzums ir industrijas standarts, kas nomērīts, imitējot bagāžas nodalījuma piepildīšanu ar šķidrumu.