UZZINĀT VAIRĀK

MODEĻA VERSIJA RANGE ROVER EVOQUE
MODEĻA VERSIJA RANGE ROVER EVOQUE

IZSTRĀDĀTS, NEĻAUJOTIES KOMPROMISIEM

CRAFTED WITHOUT COMPROMISE

SKATIENUS PIESAISTOŠS DIZAINS

Modelis Evoque iemieso Range Rover dizaina DNS – no ekskluzīva dizaina jumta un plūstošām virsbūves līnijām līdz jaunajam, elegantajam trīsdimensionālajam priekšējam režģim. Jaunie pikseļu LED priekšējie lukturi nodrošina izcilu priekšā esošā ceļa izgaismošanu.

UZMANĪBA IKVIENAI DETAĻAI

Modeļa versija Range Rover Evoque Dynamic izpelnās uzmanību ar pazeminātu priekšējo un aizmugurējo buferi, kam ir Graphite Atlas stila apdare. Izsmalcināti izskatu papildina arī 21 collas vieglmetāla diski ar Gloss Dark Grey stila un Kontrastējošu Diamond Turned stila apdari.

ŠARMANTA ESTĒTIKA

Automobilis aprīkots ar zīmolam raksturīgiem, moderniem LED aizmugurējiem lukturiem, kas izstaro intensīvi sarkanu krāsu un kam ir jaunākā gaismu signalizēšanas funkcija, kas aktivizējas, atslēdzot un aizslēdzot automobili.
CRAFTED WITHOUT COMPROMISE

MIERPILNA ATMOSFĒRA

Atturīgais, minimālisma stilā ieturētais modeļa Range Rover Evoque salons aprīkots ar jauna dizaina viduskonsoli, kurā iebūvēta jaunā, taktilā pārnesumu pārslēga svira, 11,4 collu skārienjutīgo liektā stikla ekrānu un vēl pārdomātākiem mantu uzglabāšanas risinājumiem.

IZSMALCINĀTI MATERIĀLI

Rūpīgi atlasīto, grezno materiālu klāstā ietilpst Windsor āda ar ekskluzīvu, perforētu Herringbone Diamond stila rakstu, Ebony krāsas perforēts mākslīgās ādas materiāls Ultrafabrics™ un taustei tīkamais un modernais Kvadrat™ vilnas sajaukuma audums.

EKSKLUZĪVAS DETAĻAS

Jaunās Moonlight Chrome stila detaļas, kas manāmas uz viduskonsoles, ventilācijas atveru apmalēm, stūres un ventilācijas atveru restēm, izceļas ar izsmalcinātu un smalku apdari, piešķir salonam izteiksmīgu kontrastu.

NEVAINOJAMA APDARE

Lai salons būtu vēl iespaidīgāks, iespējams izvēlēties īpaši atlasītus, daudzveidīgus apdares elementus un motīvus. Izvēlieties tehniskas, modernas apdares vai taustei tīkamus, autentiskus apdares variantus no dabīgiem materiāliem.

NEPĀRTRAUKTS SAVIENOJUMS, ESOT CEĻĀ

NĀKAMĀS PAAUDZES INFOIZKLAIDES SISTĒMA PIVI PRO

NĀKAMĀS PAAUDZES INFOIZKLAIDES SISTĒMA PIVI PRO

Mūsu apbalvojumus ieguvusī infoizklaides sistēma mijiedarbojas ar visām 11,4 collu liektā stikla centrālā skārienjutīgā ekrāna vadības pogām. Lai nodrošinātu optimālas ērtības, skaņas, klimata un sēdekļu kontroles uzstādījumi vienmēr atrodas rokas stiepiena attālumā.

AMAZON DATORPROGRAMMA ALEXA

Komunicējiet ar datorprogrammu Alexa,3 lai bezrūpīgi pārvaldītu galvenās automobiļa funkcijas. Izmantojot balss vadību, kontrolējiet visu sākot no navigācijas sistēmas līdz mediju izvēlei – pat saderīgās viedierīces, kas atrodas mājās.

PROGRESĪVAS TEHNOLOĢIJAS

Sistēma Pivi Pro1 mijiedarbojas ar bezvadu programmatūru Software Over The Air,4lai nepārtraukti uzlabotu Jūsu Range Rover Evoque tehnoloģijas. What3words navigācijas funkcija izmanto trīs vārdu galamērķa ievadi, nodrošinot precīzu vietas meklēšanu.

NEMANĀMA SAVIENOJAMĪBA

USB-C pieslēgvietas, kas izvietotas vairākās vietās automobilī, nodrošina savienojumu katram pasažierim, savukārt ierīču bezvadu lādētājs ievērojami samazina jucekli automobiļa salonā.

VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

Izvēlieties plašā klāstā pieejamās funkcijas, kas vadītājam ļauj vieglāk un vienkāršāk noparkoties. Pateicoties plašajam inovatīvo tehnoloģiju klāstam, ikviens brauciens kļūst vēl baudāmāks.
FUNKCIJA CABIN AIR PURIFICATION PLUS

FUNKCIJA CABIN AIR PURIFICATION PLUS

Pateicoties savā klasē izsmalcinātākajai salona gaisa attīrīšanas tehnoloģijai,5 Range Rover Evoque salona gaisa attīrīšanas funkcija Cabin Air Purification Plus uzlabo kopējo labsajūtas līmeni un modrību, uzraugot un kontrolējot CO2 līmeņus ar PM2,5 daļiņu filtrāciju un CO2 pārvaldību.
ELEKTRISKAIS HIBRĪDS

ELEKTRISKAIS HIBRĪDS

Range Rover Evoque uzlādējamais elektriskais hibrīds (PHEV), kurā hibrīda tehnoloģija apvienota ar 80 kW elektrisko dzinēju un Ingenium benzīna dzinēju, piedāvā labāko no abām pasaulēm. Pateicoties apstiprinātajam nobraucamajam attālumam, kas sasniedz līdz pat 62 km, veiciet lielāko ikdienas maršrutu daļu tikai elektriskajā režīmā6.**.

ELEKTRISKĀ HIBRĪDA SPECIFIKĀCIJAS

ELEKTRISKAJĀ REŽĪMĀ NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS (LĪDZ)

62 KM**

WLTP paredzamais reālais nobraucamais attālums ir līdz 48 km.

CO,2 EMISIJAS (NO)

31 G/KM**

Nulle izpūtēja emisiju, braucot elektriskajā režīmā.

UZLĀDES LAIKS, LĀDĒJOT PUBLISKĀS UZLĀDES STACIJĀ (NO)

30 MINŪTES(-ĒM)

Ātrā līdzstrāvas (DC) uzlāde (no 0 līdz 80 procentiem aptuveni 30 minūtēs).

UZLĀDES LAIKS, LĀDĒJOT MĀJAS UZLĀDES STACIJĀ (NO)

2 STUNDAS 12 MINŪTES

Līdz 100 %, izmantojot 7 kW AC mājas uzlādes staciju.

VEIKTSPĒJA, BRAUCOT JEBKĀDOS APSTĀKĻOS

ADAPTĪVĀS TEHNOLOĢIJAS

ADAPTĪVĀS TEHNOLOĢIJAS

Pārliecību ikvienā situācijā nodrošina viedā pilnpiedziņas sistēma un griezes momenta vektorizācija bremzējot, savukārt Range Rover automobiļiem raksturīgo veiktspēju garantē tādas sistēmas kā All Terrain Progress Control un Terrain Response 2.

OPTIMĀLA SAĶERE

Papildu atbalstu braucot nodrošina palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kalnā (HLA), kas neļauj automobilim ripot atpakaļ. Drošības sistēma Roll Stability Control un dinamiskā stabilitātes kontroles sistēma palielina SUV stabilitāti, braucot pa slidenu segumu, piemēram, pa slapju zāli, sniegu vai ledu, bet par piekabes stabilitāti gādā sistēma Trailer Stability Assist, kas sniedz papildu drošību, velkot piekabi.

TURPINIET IEPAZĪT

RANGE ROVER EVOQUE MODEĻI

RANGE ROVER EVOQUE MODEĻI

Apskatiet pilnu modeļu klāstu.
PĀRSKATS

PĀRSKATS

Iepazīstiet modeļa versiju Range Rover Evoque.

**Apskatīt WLTP rādītājus.


Rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. CO,2degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.

Uzlādes laiki atšķirsies atkarībā no daudziem faktoriem, tostarp, no akumulatora vecuma, stāvokļa, temperatūras un pašreizējā uzlādes līmeņa, kā arī no telpām, kur tiek veikta uzlāde, un uzlādes ilguma.​

1Pivi un InControl raksturīgās iezīmes, iespējas, trešās puses pakalpojumi un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Land Rover mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Dažām funkcijām var būt nepieciešama atbilstoša SIM karte ar derīgu datu līgumu, kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu mazumtirgotāja. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmām / vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām. Navigācijas sistēmai Connected Navigation pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja.

23D ārējo kameru sistēma. Attēlam ir ilustratīva nozīme. Drošības labad pārbaudiet apkārtni. Tiek piemēroti vietējie tiesību akti.

3Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. preču zīmes vai ir ar to saistīti. Noteiktas programmas Alexa funkcijas ir atkarīgas no vietējā tirgū pieejamajām viedtehnoloģijām. Var būt nepieciešami papildu produkti un uzstādījumi. Saderīgiem viedtālruņiem. Iespēja pieslēgties ir atkarīga no tirgū aktuālajām trešo pušu tīklu platformām, kā arī abonementa iegādes.

4Tikai saderīgiem viedtālruņiem. Obligāts mobilā savienojuma tīkls, signāls un klienta konts. Nepieciešami mobilie dati vai bezvadu (Wi-Fi) savienojums. Programmatūra Over The Air ir atkarīga no vadītāja piekrišanas un tīkla savienojuma un tirgus pieejamības.

5Salīdzinot ar konkurentu tās pašas klases automobiļiem (kas bijuši spēkā 03.03.2023.).

6Vidējais ikdienā Range Rover Evoque nobraucamais attālums (48 km) noteikts, balstoties uz sistēmas InControl datiem, kas fiksēti 30 pasaules tirgos laika posmā no 2019. līdz 2022. gadam. Pieņemot, ka akumulators ir pilnībā uzlādēts.