Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

TIEŠSAISTES APKOPES VĒSTURE (OSH)

TIEŠSAISTES APKOPES VĒSTURE (OSH)

Labāk bez papīriem – Land Rover tiešsaistes apkopes vēsture (OSH)

Trūkstoši zīmogi, saburzītas kvītis un saplēstas apkopes rokasgrāmatas nu ir vēsture, jo Land Rover iepazīstina ar jauno tiešsaistes apkopes vēstures programmu – mūsdienīgu veidu, kā saglabāt jūsu Land Rover apkopes dokumentus.

Apkopes dokumenti vienmēr ir atjaunināti

Land Rover tiešsaistes apkopes vēsture automātiski arhivē visas ziņas saistībā ar jūsu automobiļa apkopi, un šī informācija vienmēr ir pieejama automobiļa īpašniekam. Land Rover pilnvarotie servisa centri OSH programmā automātiski ievada visu informāciju par automobiļa apkopi, un no OSH vienmēr var atgūt informāciju arī tad, ja tiek pazaudēta automobiļa rokasgrāmatas servisa grāmatiņa. 

OSH ir pieejama visiem automobiļiem, kas ražoti pēc 01.10.2013.

Kā tā darbojas:

1. Lūdzu, saņemiet savu automobiļa individuālo kodu no tuvākās pārstāvniecības. Ar šī koda palīdzību varat automobiļa informācijai pievienot savu personisko informāciju.

2. Lūdzu, ņemiet vērā, ka individuālais kods mainās ikreiz, kad jūsu automobilim tiek veikta apkope. Līdz ar koda maiņu jūsu personiskā informācija nemainās.

3. Ar savu personisko paroli jebkurā laikā varat piekļūt sava automobiļa apkopes vēsturei. Jūsu vietējā pārstāvniecība labprāt palīdzēs risināt ar OSH saistītus jautājumus.

Apskatiet Land Rover tiešsaistes apkopes vēsturi

Atrodiet savu tuvāko pārstāvi šeit

© Inchcape Motors Finland Oy

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover