Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

ĪPAŠNIEKIEM

Kļūstot par Land Rover īpašnieku, jūs iegūstat noteiktus un visai īpašus ieguvumus

OFICIĀLIE SERVISA CENTRI

Tikai Land Rover oficiālie servisa centri atbilst mūsu stingrajiem kvalitātes standartiem, lai nodrošinātu jūsu jaunā automobiļa un tā garantijas aizsardzību.

Atrast pārstāvi

PIEDERUMI

Pielāgojiet savu Land Rover ar plašu piederumu klāstu, kas īpaši radīts jūsu modelim un ražots ar tādiem pašiem standartiem kā jūsu automobilis.

Aksesuāru mājas lapa

PALĪDZĪBA CEĻĀ

Mazticamajā automobiļa negadījuma vai avārijas gadījumā apmācīti mehāniķi dosies pie jums uz ceļa un, ja nepieciešams, mēs organizēsim un apmaksāsim turpmāko ceļojumu.

Uzziniet vairāk

BREXIT

2020. gada 31. janvārī Apvienotā Karaliste oficiāli izstājās no Eiropas Savienības un sākās pārejas periods, kura laikā tiks panākta vienošanās par jauniem tirdzniecības nolīgumiem starp Lielbritāniju un Eiropu. Land Rover vēlas pateikt klientiem Latvijā, ka nevajadzētu uztraukties par jaunu Land Rover iegādi vai jau iegādātajām automašīnām saistībā ar šīm izmaiņām.

Uzziniet vairāk

PIEDERUMI UN AKSESUĀRI

STILS

STILS

Akcentējiet savu Land Rover ar šīm dramatiskajām niansēm un praktisko aparatūru, kas jūsu Land Rover padarīs personiskāku.

TŪRISMS

TŪRISMS

Atklājat jaunas vietas? Šķērsojat kontinentus? Sagatavojieties piedzīvojumiem ar mūsu piedāvāto pamata aprīkojuma klāstu bagāžas glabāšanai, vilkšanai un daudzām citām vajadzībām.

SPORTS

SPORTS

Izveidojiet perfektu SUV automobili ar šo izturīgo papildaprīkojumu. Šī kolekcija būs lieliski piemērota, ja esat riteņbraucējs, sērfotājs, burātājs vai jātnieks.

APVIDUS

APVIDUS

Aizsargājiet savu Land Rover pret šķembām, nošķiešanu, dubļainiem zābakiem un ķepām. Ar šiem aksesuāriem būsiet gatavs visam, ko var sagādāt daba.

© Inchcape Motors Finland Oy

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover