Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land roverKAS IR PHEV?

Uzlādējamie hibrīdi bieži tiek saukti vienkārši par hibrīdiem, vai, lai atšķirtu tos no vidēja līmeņa hibrīda (mild-hybrid) automašīnām, sauc arī par PHEV. 


 

JAUDA

Apvienojot iekšdedzes dzinēju un elektromotoru optimālai efektivitātei un veiktspējai, PHEV nodrošina labāko no abām tehnoloģijām.

IZSMALCINĀTS

PHEV nodrošina praktiski klusu braucienu pilnā elektriskā transportlīdzekļa (EV) režīmā un nemanāmu pāreju starp benzīna motoru un elektromotoru.

ELEKTRISKAIS REŽĪMS

Tas, kā vēlaties braukt, ir atkarīgs no jums. Vienkārši izvēlieties noklusējuma režīmu, kas apvieno benzīna un elektrisko braukšanu, vai arī varat izvēlieties pilnīgu elektriskās braukšanas režīmu.

BEZKOMPROMISA

Kad ir runa par jaudu un veiktspēju, PHEV ir precīzs un bez kompromisiem, un tas pilnībā spēj tikt galā ar bezceļa situācijām, piemēram, dziļu sniegu vai braslas pārbraukšanu.* 

ELEKTRISKĀ AIZMUGURES PIEDZIŅA

ELEKTRISKĀ PILNPIEDZIŅAKĀ UZLĀDĒT?

Neatkarīgi no tā, vai esat ārpus mājas, vai mājās, dažādās uzlādes iespēju ļauj uzlādēt auto visur, kur atrodaties.


 

IZPĒTIET MŪSU AUTOMAŠĪNAS

Izpētiet un salīdziniet mūsu automašīnu modeļus, pirms izvēlieties Jums vispiemērotāko. 

UZZINIET VAIRĀK >

1 Braslu pārbraukšana ir pieejams tikai tad, kad motors darbojas. 
2 Dažām stacijām var būt nepieciešama reģistrācija vai jāapmaksā pēc tarifa.
3 Uzlādes laiks var variēt atkarībā no tā, kas piegādā mājsaimniecībai elektroenerģiju. 
PHEV modeļiem aizmugurējā bagāžas telpa ir samazināta. Lai iegūtu sīkāku informāciju, sazinieties ar vietējo dīleri. Lādēšanas aprīkojums dažādos tirgos var atšķirties. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, sazinieties ar vietējo dīleri.


 

© Inchcape Motors Finland Oy

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover