Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

IZVĒLE IR JŪSU ROKĀS

JAUNAIS DĪZELIS

Tīrāk nekā jebkad – jaunais Land Rover dīzeļdzinējs piedāvā uzlabotu degvielas efektivitāti ar griezes momenta īpašībām, kas piemērotas bezceļiem un piekabes vilkšanai. Tā ir kombinācija, kas rada patiesi uzticamu veiktspēju garās distancēs. 

BENZĪNS

Mūsu jaunie benzīna dzinēji, kas piedāvā dinamisku un ātru braukšanu, – cieņas izrādīšana Land Rover iemantotajai leģendārajai atsaucībai uz ceļa, vienlaikus nodrošinot iespaidīgi zemu degvielas patēriņu un CO2 emisiju.

PHEV

Mūsu uzlādējamie hibrīda elektriskie transportlīdzekļi (Plug-In Hybrid Electric Vehicles (PHEV)) apvieno parasto dzinēju ar elektromotoru, lai nodrošinātu pilnībā elektrisku veiktspēju pie mazākiem ātrumiem un tradicionālo iekšdedzes dzinēju veiktspēju garākos ceļojumos.

DĪZEĻDZINĒJS

ZEMA CO2 EMISIJA

“Land Rover” jaunie dīzeļdzinēji rada aptuveni par 20 % mazāku CO2 emisiju nekā benzīna dzinēji. Faktiski kopš 2002. gada pircēji, izvēloties dīzeļdzinējus, ir novērsuši aptuveni trīs miljonu tonnu CO2 nonākšanu atmosfērā.

ATBILSTĪBA Eu6d-TEMP UN REĀLAS BRAUKŠANAS APSTĀKĻU EMISIJAS (REAL DRIVING EMISSIONS (RDE)) STANDARTIEM

“Land Rover” transportlīdzekļi ar jaunajiem dīzeļdzinējiem atbilst EU6d-Temp un reālos braukšanas apstākļos radītas emisijas standartam, ievērojami samazinot emisiju visos braukšanas apstākļos.

SAMAZINĀTA SLĀPEKĻA OKSĪDA EMISIJA (NOx)

Kopš 2015. gada septembra visiem jaunajiem “Land Rover” modeļiem ar dīzeļdzinēju ir uzstādīta uzlabota selektīvā katalītiskā reducēšanas (Selective Catalytic Reduction (SCR)) izplūdes gāzu pēcapstrāde (t. i., AdBlue), kas palīdz ievērojami samazināt NOx emisiju.

UZLABOTA DEGVIELAS PATĒRIŅA EFEKTIVITĀTE

Dīzeļdzinējiem ir par aptuveni 20 % labāka degvielas ekonomija nekā benzīna dzinējiem. Ja gadā nobraucat 19 000 km un vairāk, dīzeļdzinējs, iespējams, būs Jums izdevīgākā izvēle.

BENZĪNA DZINĒJS

DINAMISKAS VADĪŠANAS PIEREDZE

Ar vienmērīgu un atsaucīgu jaudas pārvadi “Land Rover” benzīna dzinēji piedāvā mūsu iedvesmojošāko vadīšanas pieredzi. Tā ir dinamiskas veiktspējas un iedvesmojošas skaņas kombinācija visos ātrumos.

ZEMA DAĻIŅU EMISIJA

Mūsu jaunākie benzīna dzinēji ir aprīkoti ar ļoti efektīviem filtriem, kas aiztur un uzglabā tiem cauri plūstošās ultrasmalkās daļiņas. Tas palīdz samazināt izplūdes gāzu emisiju atmosfērā.

ZEMĀKAS SĀKOTNĒJĀS IZMAKSAS

Lai gan dīzeļdzinēji parasti piedāvā augstāku degvielas patēriņa efektivitāti, zemākas benzīna dzinēju sākotnējās izmaksas var būt prātīgāka izvēle vadītājiem, kas nobrauc mazus attālumus.

PHEV

ULTRAZEMA EMISIJA

Piedāvājot iespaidīgo nulles emisijas diapazonu, “Land Rover” PHEV ir ne tikai braukšanai ekonomiskāki, bet arī videi draudzīgāki nekā iekšdedzes ekvivalenti – ievērojami samazinot ietekmi uz vidi.

NAV KOMPROMISA SPĒJU ZIŅĀ

Spējas bezceļos, ko sagaidāt no “Land Rover”, saglabājas nemainīgas arī ar PHEV. Piemēram, “Range Rover” ūdens šķēršļa izbraukšanas dziļums ir tāds pats kā iekšdedzes dzinējam, savukārt papildu griezes momentu nodrošinošie elektriskie dzinēji palīdz arī, braucot pa bezceļiem.

RAFINĒTA BRAUKŠANA

Papildus klusākai braukšanai PHEV nodrošina vienmērīgu pāreju no benzīna uz elektrisko dzinēju, piedāvājot optimālu precizitāti un lielāku klusumu salonā.

EKONOMISKA UZTURĒŠANA

Zemākas elektrības izmaksas salīdzinājumā ar benzīnu un dīzeli nozīmē to, ka PHEV ir daudz lētāka uzpilde. Un, pateicoties mazākam uzturamo spēka piedziņas daļu skaitam, to ir daudz lētāk uzturēt.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI:

Kas ir piedziņa?
Transportlīdzekļa piedziņa ir katrs komponents, kas pārvērš spēku kustībā – asis, diferenciāļi, piedziņas vārpstas, dzinējs/elektrodzinējs, transmisija.

Izplatītākās transportlīdzekļu spēka piedziņas sistēmas ir benzīna, dīzeļdegvielas, akumulatora elektriskais transportlīdzeklis (BEV) un uzlādējamie hibrīda elektriskie transportlīdzekļi (PHEV).

Cik ilgs laiks nepieciešamas hibrīda automobiļa uzlādei?
Mūsu PHEV no mājas kontaktligzdas vai, izmantojot IEC savienojumu, var pilnībā uzlādēt mazāk nekā 7,5 stundās, nodrošinot nulles emisijas pārvietošanos līdz pat 50 km. Uzstādot sienas kārbu no kāda no mūsu apstiprinātājiem sienas kārbu piegādātājiem un uzstādītājiem, uzlādes laiks var saīsināties līdz 2 stundām un 45 minūtēm.

Kāds ir hibrīda automobiļu nobraucamais attālums?
Izmantojot tikai elektromotoru, mūsu PHEV nobraucamais attālums ir līdz 50 km. * PHEV izmanto arī benzīna dzinēja atbalstu lielāku attālumu nobraukšanai tādā pašā veidā kā pārējie transportlīdzekļi ar iekšdedzes dzinēju.

Kādas ir dīzeļdzinēju priekšrocības salīdzinājumā ar benzīna dzinēju?
Ņemot vērā augstāku degvielas enerģijas blīvumu un veidu, kā enerģija tiek atbrīvota sadegšanas laikā, dīzeļdegviela piedāvā labāku efektivitāti. Ja gadā nobraucat 19 000 km un vairāk, dīzeļdzinējs, iespējams, būs Jums izdevīgākā izvēle.

Parasti dīzeļdzinējs piedāvā lielāku griezes momentu nekā benzīna dzinējs, un tas nozīmē, ka tā jauda ir piemērotāka bezceļu iekarošanai un piekabju vilkšanai.

Kā “Jaguar Land Rover” samazina transportlīdzekļa emisiju?
Esam investējuši vairāk nekā 1 miljardu sterliņu mārciņu mūsu modernajā ražošanas centrā, lai izstrādātu efektīvāku benzīna dzinēju un dīzeļdzinēju saimi.

Vai dīzeļdzinēji ir tīri?
Kopš 2018. gada septembra visi mūsu ES un EEZ dīzeļdzinēji atbilst stingrajiem ES6d-Temp un braukšanas reālos apstākļos emisijas (RDE) standartiem. Tas nozīmē, ka mūsu jaunie dzinēji ir tik tīri, ka tie var šķērsot ultrazemās emisijas zonas, kur lielu piesārņojuma daudzumu emitējošajiem autovadītājiem tiek uzlikti lieli sodi.

Šodien ražojot tīrākus dzinējus, esam ievērojami samazinājuši ietekmi uz vidi.

Kas ir dīzeļdegvielas daļiņu filtrs (Diesel Particulate Filter (DPF)) un kāpēc tas ir svarīgs?
Lai ievērotu 2009. gadā ieviestos stingros emisijas noteikumus, visi jaunie transportlīdzekļi ar dīzeļdzinēju ir aprīkoti ar izplūdes filtru. Tie ir pazīstami arī kā dīzeļdegvielas daļiņu filtri (DPF). DPF efektīvi uztver un aiztur daļiņas no izplūdes gāzēm, palīdzot samazināt izplūdes gāzu emisiju.

 

© Inchcape Motors Finland Oy

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover