Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

2020. gada 31. janvārī Apvienotā Karaliste oficiāli izstājās no Eiropas Savienības un sākās pārejas periods, kura laikā tiks panākta vienošanās par jauniem tirdzniecības nolīgumiem starp Lielbritāniju un Eiropu. Land Rover vēlas pateikt klientiem Latvijā, ka nevajadzētu uztraukties par jaunu Land Rover iegādi vai jau iegādātajām automašīnām saistībā ar šīm izmaiņām.

Mēs esam ieviesuši “cenu aizsardzības” garantiju klientiem, kuri vēlas veikt pasūtījumu no mūsu autorizētajiem dīleriem, un turpināsim piedāvāt šo garantiju jauniem pasūtījumiem līdz pārejas perioda beigām vai līdz laikam, kad būs skaidri jaunie tirdzniecības līgumu nosacījumi.

Šī cenu aizsardzība attiecas uz ievedmuitas nodokļiem, nodokļiem vai tarifiem, kas mainās Lielbritānijas izstāšanās rezultātā no ES.

Lai izmantotu šo cenas aizsardzības garantiju, nepieciešams, lai klients būtu parakstījis oficiālu pirkuma līgumu un individuālu rūpnīcas pasūtījumu gadījumā, nepieciešams apstiprināts ražošanas datums.

Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, sazinieties ar jūsu vietējo autorizēto Land Rover dīleri.

PĀRSTĀVJA KONTAKTI 

 

© Inchcape Motors Finland Oy

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover