Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

AUTOPARKIEM UN BIZNESAM

“Land Rover” iemieso labākās britu dizaina un inženierijas īpašības. Visas mūsu automašīnas ir īpašas, efektīvas un universālas. Piedāvājot īpašu sportisku, stilīgu un jaudīgu visurgājēju gammu, varam apmierināt pat visizvēlīgāko klientu vēlmes. Sazinieties ar mums, un mēs Jūsu uzņēmumam sagatavosim īpašus “Land Rover” piedāvājumus.

KOPĒJĀS EKSPLUATĒŠANAS IZMAKSAS

Saprotam, ka tas ir īpaši svarīgs faktors, izvēloties automašīnu uzņēmuma autoparkam. Tāpēc uzmanību tam veltām jau no paša sākuma. No apdrošināšanas līdz tehniskās apkopes izdevumiem un gaidāmajam vērtības kritumam, degvielas izmaksām un CO2 gāzu izmešu daudzumam – visas mūsu automašīnas ir radītas un izgatavotas, ievērojot stingrākos standartus.

AUTOPARKIEM UN BIZNESA CENTRIEM

Mēs, “Land Rover” komanda, saprotam, cik svarīgi ir nodrošināt, lai visiem mūsu klientiem – autoparkiem un uzņēmumiem – būtu iespēja vērsties tehniskās apkopes centros, kuros strādā savu darbu zinoši un pieredzējuši speciālisti.

TEHNOLOĢIJAS UN PROGRESS

Lietotnes “InControl”, sistēma “Terrain Response®”, automašīnas parkošanās palīgsistēmas un navigācijas sistēma palīdz nodrošināt intuitīvas, stabilas un mijiedarbīgas vadības sajūtu.

 

BIZNESA KLIENTIEM

Lauki, kas atzīmēti ar , jāaizpilda obligāti.

© Inchcape Motors Finland Oy

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover