Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

TEHNOLOĢIJAS

INFORMĀCIJAS UN IZKLAIDES SISTĒMA

STŪRE

Stūrē ir integrēti skārienjutīgi slēdži, kas pamanāmi tikai tad, kad ir izgaismoti. Vienu no šiem slēdžiem iespējams ieprogrammēt, tādējādi jūs to varat konfigurēt atbilstoši savām vajadzībām.

AIZMUGURĒJO SĒDEKĻU IZKLAIDES SISTĒMA

Papildaprīkojumā pieejamā aizmugurējo sēdekļu izklaides sistēma ietver divus 8" ekrānus, kas iebūvēti priekšējos galvas balstos, vai 10" augstas izšķirtspējas skārienekrānus, kas piestiprināti pie sēdekļiem. Sistēma arī ietver bezvadu austiņas, pulti, kā arī USB un HDMI pieslēgvietas vairāku ierīču pievienošanai.

BALSS ATPAZĪŠANA

Lai jūs varētu veikt citas darbības, nenolaižot acis no ceļa, Range Rover ir aprīkots ar inteliģento balss atpazīšanas funkciju. Tas atpazīst tādas frāzes kā, piemēram, “Pārslēgties uz 97,9” vai “Zvanīt uz mājām”.

UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDAUTOMOBILIS

UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDAUTOMOBILIS

Uzlādējamais hibrīdautomobilis, ko raksturo bezkompromisa iespējas, veiktspēja un izskats, aprīkots ar mūsu inovatīvāko spēka pārvadu, kura CO2 izmešu daudzums ir no 64 g/km.

ALUMĪNIJA VIRSBŪVE

Inovatīvā nesošā virsbūve ir padarīta vieglāka, izturīgāka un ilgtspējīgāka, kā arī tās nepārspējamā stiprība un pārdomātā uzbūve ļauj pretoties bezceļu radītiem triecieniem tāpat, kā to spēj citi Land Rover.

Land Rover IGUIDE (PIEEJAMS DRĪZUMĀ)

Pateicoties integrētajai jaunākās paplašinātās realitātes tehnoloģijai, Land Rover iGuide lietotne spēj pastāstīt par visām automobiļa funkcijām un vadības elementiem. Lai vienmēr varētu atrast atbildes uz interesējošajiem jautājumiem, lietotni var izmantot arī kā pārnēsājamu automobiļa rokasgrāmatu.

VEIKTSPĒJA

AUTOMOBIĻA PAZEMINĀŠANAS SISTĒMA

Automobiļa pazemināšanas sistēma izmanto elektronisko pneimatisko piekari, lai pazeminātu automobili par 15 mm, ja ātrums sasniedz 105 km/h, tādējādi samazinot aerodinamisko pretestību un degvielas patēriņu.

ELEKTROPIEDZIŅAS REŽĪMS

Jaudīgais akumulators ļauj Range Rover pārvietoties, izmantojot tikai elektromotoru. Ja nepieciešama lielāka jauda vai akumulatora uzlādes līmenis ir zems, sistēma sāk izmantot benzīna dzinēju. Sistēma darbojas automātiski, bet autovadītājs var izvēlēties kādu no trim braukšanas režīmiem, lai optimizētu enerģijas patēriņu.

DYNAMIC REŽĪMS

Šis režīms – daļa no Terrain Response – iespējo stingrāku piekares darbību, lai ļautu izbaudīt dinamiskāku braukšanas stilu. Režīms ļaus jums braukt daudz pārliecinošāk un nodrošinās izcilu braukšanas pieredzi.

COMFORT REŽĪMS

Šis režīms – daļa no Terrain Response – nodrošina augstas klases braukšanas komfortu, kalibrējot piekares iestatījumus.

IESPĒJAS

DIVU ĀTRUMU SADALES KĀRBA

Papildu zemie pārnesumi ir īpaši noderīgi sarežģītos braukšanas apstākļos, piemēram, pārvietojoties pa bezceļiem vai velkot. Divu ātrumu sadales kārbas sistēma šādos apstākļos ļauj precīzi kontrolēt ātrumu un vadīt automobili.

BRAUKŠANAS UZSĀKŠANA AR MAZU VILKMI

Sistēma braukšanas uzsākšanai ar mazu vilkmi uzlabo automobiļa sniegumu uz slidena seguma, piemēram, slapjas zāles, sniega vai ledus, nodrošinot izcilu griezes momenta kontroli, uzsākot braukšanu.

UZLABOTA VILKŠANAS PALĪGSISTĒMA

Uzlabotā vilkšanas palīgsistēma ļauj kontrolēt piekabes virzienu, braucot atpakaļgaitā, izmantojot Terrain Response 2 rotējošo vadības elementu. Papildaprīkojumā pieejamā sistēma kontrolēs automobiļa stūri, lai novietotu piekabi vēlamajā trajektorijā.

PALĪGSISTĒMA BRAUKŠANAI NO KALNA

Land Rover patentētā palīgsistēma braukšanai no kalna ir iekļauta standartaprīkojumā. Tā palīdz autovadītājam kontrolēt automobili, braucot pa nogāzēm. Palīgsistēma saglabā nemainīgu ātrumu un bremzē atsevišķus riteņus.

STANDARTAPRĪKOJUMĀ IEKĻAUTĀS AUTOVADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

AVĀRIJAS BREMZĒŠANA

Ja konstatēta potenciāla frontālā sadursme, tiek attēlots brīdinājums, tādējādi ļaujot autovadītājam reaģēt uz situāciju. Ja autovadītājs nereaģē, sistēma aktivizē bremzes, lai samazinātu iespējamā trieciena sekas.

KURSA MAIŅAS BRĪDINĀJUMA SISTĒMA

Var padarīt ilgus pārbraucienus daudz drošākus. Kursa maiņas brīdinājuma sistēma uztver nejaušu novirzīšanos, aktivizē vizuālu brīdinājumu un aktivizē stūres vibrāciju.

PRIEKŠĒJIE UN AIZMUGURĒJIE PARKOŠANĀS SENSORI

Vēl vairāk atvieglo manevrēšanu. Pārslēdzot atpakaļgaitas pārnesumu, tiek iespējoti sensori priekšējā un aizmugurējā bamperī. Parkošanās laikā skārienekrāns un skaņas signāli norāda automobiļa attālumu līdz šķēršļiem.

KRUĪZA KONTROLE UN ĀTRUMA IEROBEŽOTĀJS

Kruīza kontrole un ātruma ierobežotājs automātiski saglabā nemainīgu ātrumu, tādējādi samazinot autovadītāja nogurumu, jo nav nepieciešams izmantot akseleratora pedāli. Ātruma ierobežotājs arī ļauj iestatīt maksimālo ātrumu.

BRAUKŠANAS PALĪGSISTĒMU KOMPLEKTI

DRIVE KOMPLEKTS

Papildaprīkojumā pieejamais Drive komplekts uzlabo drošību un informē autovadītāju ar tādām sistēmām kā autovadītāja uzraudzības sistēmu, aklās zonas uzraudzības sistēmu, ceļa zīmju atpazīšanas sistēmu un adaptīvo ātruma ierobežotāju.

DRIVE PRO KOMPLEKTS

Papildus tehnoloģijām, kas ietvertas Drive komplektā, Drive Pro komplekts piedāvā joslas saglabāšanas palīgsistēmu, aklās zonas uzraudzības sistēmu un adaptīvo kruīza kontroli ar sastrēguma palīgsistēmu un liela ātruma avārijas bremzēšanas sistēmu.

PARK KOMPLEKTS

Ietver 360° parkošanās palīgsistēmu un aizmugurējās satiksmes uzraudzības sistēmu, tādējādi ļaujot pārliecinoši manevrēt šaurās vietās. Izkāpšanas brīdinājuma sistēma pirms izkāpšanas paziņo aizmugurē sēdošajiem pasažieriem par to, ja tuvojas kāds transportlīdzeklis.

PARK PRO

Papildus Park komplektā ietvertajām tehnoloģijām Park Pro komplekts piedāvā parkošanās palīgsistēmu, kas atvieglo paralēlo un perpendikulāro iebraukšanu stāvvietā, pārņemot vadību un iebraucot piemērotā vietā.

KOMFORTS UN ĒRTĪBAS

APSILDĀMI UN DZESĒJAMI SĒDEKĻI

Apsildāmi un dzesējami priekšējie un aizmugurējie sēdekļi nodrošina optimālu komfortu jebkurā temperatūrā. Izmantojot šo aprīkojumu, katrs automobilī sēdošais var iestatīt sev tīkamu temperatūru.

SĒDEKĻU PĀRVIETOŠANA GALĒJĀ POZĪCIJĀ

Šī funkcija ietver viena pieskāriena pogu, kas ļauj iestatīt priekšējo pasažiera sēdekli galējā pozīcijā vistālāk no aizmugurē sēdošā, tādējādi nodrošinot vairāk vietas un labāku redzamību.

VIDUSKONSOLES DZESĒŠANAS NODALĪJUMS

Papildaprīkojumā pieejamais dzesēšanas nodalījums viduskonsolē ļauj atdzesēt dzērienus jebkurā laikā. Tajā var ievietot pat četras 500 ml pudeles un atdzesēt tās līdz 5 °C.

UZLABOTS DARBA APGAISMOJUMS

Aizmugurē sēdošajiem pieejami divi iestatījumi: spoža, balta gaisma un silta, balta gaisma, katram iestatījumam pieejami vairāki spilgtuma līmeņi. Pirmais iestatījums ieteicams darbam un aktivitātēm, kas prasa koncentrēšanos, bet otrais iestatījums ļauj baudīt daudz relaksējošāku un dabiskāku gaismu.

ČETRU ZONU KLIMATA KONTROLE

Četru zonu klimata kontrole arī var uzlabot komfortu, pielāgojot gaisa plūsmas temperatūru, virzienu un intensitāti. Sistēma ietver atsevišķus vadības elementus autovadītājam, priekšā sēdošajam pasažierim un katram aizmugurē sēdošajam pasažierim. Ietver papildu ventilācijas atveres B balstā.

SAVIENOJAMĪBA

Range Rover aprīkojums ietver līdz septiņām USB pieslēgvietām, uzlādes un datu pieslēgvietu, HDMI, kā arī 12 V kontaktligzdas un pieslēgvietas. Tāpēc ikviens automobilī sēdošais var baudīt sev tīkamo izklaidi, izmantot planšetdatoru, mobilo tālruni vai citas ierīces, kā arī uzlādēt tās.

SALONA SILDĪTĀJS AR TĀLVADĪBU

Inovatīvā sistēma var uzsildīt vai atdzesēt automobili, izmantojot tālvadības pulti vai septiņu dienu taimeri. Izmantojot šo sistēmu, jūs vienmēr iekāpsit salonā, kas atbilst iestatītajai temperatūrai.

AR ŽESTIEM ELEKTRISKI REGULĒJAMAS BAGĀŽAS NODALĪJUMA DURVIS

Ar žestiem regulējamas bagāžas nodalījuma durvis ļauj atvērt vai aizvērt bagāžas nodalījuma durvis, nepieskaroties automobilim un neizmantojot atslēgas pulti. Sistēma darbojas elektroniski un ietver divus sensorus katrā automobiļa pusē. Lai aktivizētu funkciju, vienkārši pakustiniet kāju zem bagāžas nodalījuma.

KLUSA DURVJU AIZVĒRŠANA

Range Rover papildaprīkojumā pieejama arī klusā durvju aizvēršanas funkcija, kas ietver elektriskus durvju aizvēršanas mehānismus priekšējām un aizmugurējām durvīm. Šī sistēma kontrolē durvju kustības pēdējos 6 mm, tādējādi nodrošinot klusu priekšējo un aizmugurējo durvju aizvēršanu.

© Inchcape Motors Finland Oy

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover