Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

DIZAINS

TEHNOLOĢIJA

INFORMĀCIJAS UN IZKLAIDES SISTĒMA

INFORMĀCIJAS UN IZKLAIDES SISTĒMA

Mūsu InControl automobiļa informācijas un izklaides sistēmai Touch Pro Duo nav līdzinieku ne veiktspējas, ne izskata ziņā. Lai panāktu, ka jūsu brauciens ir pēc iespējas baudāmāks, Touch Pro Duo, kurā integrētas intuitīvākās un progresīvākās tehnoloģijas, nodrošina plašu informācijas un izklaides iespēju klāstu.

INOVĀCIJA

Range Rover dzinēju klāsts izceļas ar pārdomātību, ekonomiskumu un augstu veiktspēju. Izvēlieties kādu no progresīvajiem benzīna dzinējiem, dīzeļdzinējiem vai jauno uzlādējamo hibrīdautomobili, kas ir mūsu inovatīvākais spēka pārvads.

UZLABOTA VEIKTSPĒJA

Plašs rūpīgi projektētu tehnoloģiju klāsts, tostarp Terrain Response 2 sistēma ar Dynamic režīmu, ļaus viegli pārvarēt jebkuru reljefu jebkādos apstākļos.

VEIKTSPĒJA UZ BEZCEĻIEM

Range Rover saglabā savu vadošo pozīciju, jo ir pirmais automobilis, kurā apvienota izsmalcinātība un luksuss ar visā pasaulē atzītu veiktspēju jebkādos apstākļos. Range Rover izcilo veiktspēju uz bezceļiem veido pilnpiedziņas sistēmu un unikālu un inovatīvu bezceļu tehnoloģiju kopums.

AUTOVADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

Range Rover gan standartaprīkojumā, gan papildaprīkojumā ietverts plašs apvidus automobiļa tehnoloģiju klāsts, kas palīdzēs gan saspringtos pilsētas satiksmes apstākļos, gan uzlabos pasažieru drošību. Viss aprīkojums ir projektēts un izstrādāts, domājot par jūsu braukšanas prieka uzlabošanu.

KOMFORTS UN ĒRTĪBAS

Range Rover salonā uzstādīti jauni priekšējie un aizmugurējie sēdekļi, kas nodrošina četru sēdekļu konfigurācijas komfortu un piecu sēdekļu konfigurācijas daudzpusību. Braucēju labsajūtu vēl vairāk uzlabo papildaprīkojumā pieejamā četru zonu klimata kontrole un salona gaisa jonizācijas sistēma. Meridian™ skaņas sistēma un regulējams salona apgaismojums rada relaksējošu vidi.

DAUDZPUSĪBA

SĒDEKĻI

IESPĒJA

SNIEGUMS

ILGTSPĒJĪBA

VIEDĀ STOP/START SISTĒMA

Visi Range Rover spēka pārvadi ir aprīkoti ar CO₂ izmešu daudzumu samazinošām tehnoloģijām. Progresīvā Stop/Start sistēma samazina degvielas patēriņu, un ECO režīms padara Range Rover efektīvāku, automātiski veicot dažādas darbības, piemēram, padarot atsaucīgāku akseleratora pedāli un pārnesumu pārslēgšanu vai izslēdzot ārējo atpakaļskata spoguļu apsildi.

ALUMĪNIJA KONSTRUKCIJA

Range Rover dizainā izmantoti līdz XX% otrreiz pārstrādāta materiāla, kas iegūts virsbūves plākšņu ražošanas procesā. Tādējādi tiek ievērojami uzlabota veiktspēja, kā arī samazināts CO2 izmešu daudzums, kas rodas produkta dzīves ciklā.

DZĪVES CIKLA NOVĒRTĒJUMS

Mēs esam apņēmības pilni ražot automobiļus, izmantojot ilgtspējīgākus materiālus, radot mazāk atkritumu un taupot dabas resursus. Tāpēc 85% Range Rover materiālu ir pārstrādājami un 95% materiālu ir reģenerējami.

DROŠĪBAS APRĪKOJUMS

ISOFIX

ISOFIX stiprinājumu vietas aizmugurējos sēdekļos atvieglo bērnu sēdeklīšu uzstādīšanu. Stiprinājumu vietas nodrošina īpaši uzticamu bērnu sēdeklīša savienošanu ar automobili, tādējādi uzlabojot drošību.

GAISA DROŠĪBAS SPILVENI

Range Rover visaptverošā autovadītāja un pasažieru drošības gaisa spilvenu sistēma nodrošina lielisku aizsardzību visiem automobilī esošajiem.

DROŠĪBAS JOSTAS

Papildu drošību garantē drošības jostas spriegotājs, kas priekšējās sadursmes gadījumā samazina kustību uz priekšu.

AUTONOMĀ BREMZĒŠANAS SISTĒMA

Izmantojot bremzes, sistēma palīdz novērst sadursmes ar citiem transportlīdzekļiem vai gājējiem, kā arī samazina iespējamās sadursmes sekas.

ELEKTRONISKĀ VILKMES KONTROLE

Šī sistēma optimizē vilkmi un stabilitāti, samazinot izslīdējušā riteņa griezes momentu un nepieciešamības gadījumā bremzējot to.

AVĀRIJAS BREMZĒŠANAS PALĪGSISTĒMA

Ja bremžu pedālis nospiests ātri, bet ne pietiekami spēcīgi, avārijas bremzēšanas palīgsistēma to saprot un palielina bremzēšanas spēku. Izmantojot ABS sūkni, tā palielina bremzēšanas spēku, lai automobilis apstātos laikā.

© Inchcape Motors Finland Oy

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover