Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

TEHNOLOĢIJAS

SKATĪTIES FILMU

INFORMĀCIJA UN IZKLAIDE

TOUCH PRO DUO

Touch Pro Duo – mūsu jaunā standartaprīkojuma duālā skārienekrānu sistēma – ļauj vadītājam vienlaikus skatīt un izmantot dažādas funkcijas. Tas piešķir sistēmai pielāgojamu efektivitāti, ļaujot skatīt visu nepieciešamo informāciju. Piemēram, varat izmantot navigācijas sistēmu augšējā ekrānā un atskaņot medijus apakšējā ekrānā.

STŪRES RATS

Unikālie slēdži, kas ir slēpti līdz brīdim, kad tiek iedegti, samazina vadības ierīču skaitu salonā. Šie slēdži ar plašajām iespējām ļauj automobilim veikt funkcijas, ko jūs sagaidāt no automobiļa. Biežāk izmantotās funkcijas, kā datu nesējus un tālruni, tagad iespējams pilnībā pārvaldīt, izmantojot stūres vadību kopā ar interaktīvo vadītāja displeju, kas palīdz nenovērst vadītāja uzmanību.

INTERAKTĪVAIS VADĪTĀJA DISPLEJS

Ar īpaši aso izšķirtspēju, kas attēlo plūdenas līnijas un asas malas, šī sistēma izmanto papildaprīkojuma augstas izšķirtspējas 12,3 collu interaktīvo vadītāja displeju. Jūs varat rīkoties tieši displejā un pārvaldīt datu nesējus, veikt un saņemt tālruņa zvanus un izvēlēties funkcijas, kas parādās jūsu izvēlētajā skatā. Varat izvēlēties no trim dažādiem skatiem: Dual Dial, Single Dial vai Extended.

AIZMUGURĒ SĒDOŠO IZKLAIDE

Papildaprīkojuma sistēmā iekļauti divi 8 collu ekrāni galvas balstos, kuros var atskaņot filmas un TV kanālus, ieskaitot digitālo televīziju. Katru ekrānu iespējams pārvaldīt atsevišķi. Sistēmai ir divas USB 3.0 pieslēgvietas, viens HDMI un Mobile Hi-Definition savienojums, kas atbalsta lielāko daļu viedtālruņu, planšetdatoru, kā arī citas ierīces. Tāpat tiek nodrošināti divi WhiteFire® savienoto austiņu komplekti un bezvadu tālvadības pults.

REMOTE

Remote ir daudzfunkciju lietojumprogramma, kas ļauj jums uzraudzīt un izmantot Range Rover Velar no viedtālruņa vai viedpulksteņa*. Attāli iedarbināt dzinēju**, lai iepriekš iestatītu klimatu, aizslēgt un atslēgt automobili, atrast jūsu Range Rover Velar kartē vai ar pīkstiena un gaismu palīdzību, kā arī sekot līdzi braucieniem – tas viss iespējams ar lietojumprogrammas palīdzību. * Tikai ar saderīgām ierīcēm ** Pieejams tikai ar papildaprīkojuma klimata iestatīšanu ar Remote

INCONTROL SAVIENOJAMĪBA

InControl funkcijas paplašina Range Rover Velar savienojamību, kā arī informāciju un izklaidi, piedāvājot pievienot Connect Pro pakalpojumus, tehnoloģijas un lietojumprogrammas, kas nodrošinās jums un jūsu pasažieriem augstākā līmeņa savienojamību un ērtības. Funkcijas ietver InControl lietojumprogrammas, Remote Premium un Pro pakalpojumus, ieskaitot Wi-Fi karstvietu.

INOVĀCIJAS

INGENIUM DZINĒJI

Ingenium ir Land Rover modernāko alumīnija dzinēju paaudze. Vieglāki, efektīvāki un jaudīgāki par priekštečiem, tie izmanto modernākās inovācijas, tādas kā nepārtrauktās ieplūdes maināmas vārstu pacelšanas sistēma, lai uzlabotu ikvienu snieguma un degvielas ekonomijas aspektu, palīdzot samazināt CO2 izmešus.

VIEGLA ALUMĪNIJA KONSTRUKCIJA

Range Rover Velar alumīnija virsbūves arhitektūra ir veidota optimālai drošībai, izturībai un efektivitātei. Augstas izturības vieglmetāla sāni un augsta blīvuma amortizācijas paneļi kopā ar aizmugurējo dinamiskās stingrības atsaiti samazina svaru, nemazinot drošību.

LAND ROVER IGUIDE

Land Rover iGuide lietojumprogramma izmanto jaunāko mainītās realitātes tehnoloģiju, lai izskaidrotu visas nepieciešamās funkcijas jūsu Range Rover Velar. To iespējams izmantot arī kā mobilu lietotāja rokasgrāmatu, lai jūs vienmēr varētu rast atbildi uz jebkuru jautājumu.

SNIEGUMS

GRIEZES MOMENTA VEKTORIZĀCIJA

Kopā ar Intelligent Driveline Dynamics griezes momenta vektorizācija bremzējot nodrošina kontrolētu reakciju līkumos. Sadarbojoties tie līdzsvaro dzinēja griezes momenta sadali starp četriem riteņiem, uzlabojot automobiļa stāju un pārliecinātību.

ADAPTĪVĀ DINAMIKA

Šī sistēma nodrošina vienmērīgu braukšanu un optimālu vadību, uzraugot virsbūves un stūrēšanas kustības līdz 500 reizēm sekundē. Tā reaģē uz informāciju no vadītāja un ceļa, piedāvājot pastāvīgi maināmus amortizatoru iestatījumus no laideniem līdz ārkārtīgi stingriem.

DINAMISKĀ STABILITĀTES KONTROLE

Dinamiskā stabilitātes kontroles sistēma (DSC) uzrauga automobiļa dinamisko uzvedību un iejaucas, ja konstatē, ka transportlīdzeklis nereaģē uz vadītāja darbībām. Tā palīdz Range Rover Velar nodrošināt savienotu, līdzsvarotu un pārliecinātu braukšanu. Braukšanu, kāda iemīļota gan uz ceļiem, gan apvidū.

PRETAPGĀŠANĀS STABILITĀTES KONTROLE

Pretapgāšanās stabilitātes kontrole (RSC) ir integrēta ar dinamisko stabilitātes kontroli (DSC), samazinot apgāšanās iespēju un vienlaikus nodrošinot iespēju apbraukt šķērsli vai citu satiksmes dalībnieku. Tā uzrauga automobiļa kustību un spēkus līkumos, lai pamanītu jebkādu potenciālu apgāšanās risku. Pamanot risku, tiek izmantota ārējā priekšējā riteņa bremzēšana, lai samazinātu spēkus, kas nelabvēlīgi ietekmē stabilitāti.

IESPĒJAS

AKTĪVAIS AIZMUGURĒJĀ DIFERENCIĀĻA BLOĶĒTĀJS

Aktīvais aizmugurējā diferenciāļa bloķētājs* piedāvā vairāk saķeres līkumos un apvidū. Tas tiek panākts, pārvaldot izslīdēšanu starp aizmugurējās ass labo un kreiso riteni. * Papildaprīkojums D300 un P380 transmisijām.

BRAUKŠANAS UZSĀKŠANA AR ZEMU SAĶERI

Uz tādām slidenām virsmām kā zāle un sniegs griezes momentu iespējams līdzsvarot starp priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem, lai uzlabotu saķeri Ekstrēmos apstākļos, kur saķere ir tikai priekšējiem riteņiem, līdz 100 procentiem dzinēja griezes momenta iespējams novadīt uz priekšējiem riteņiem, lai nodrošinātu optimālu saķeri ar ceļu.

ELEKTRONISKĀ PNEIMATISKĀ BALSTIEKĀRTA

Drošo un mierīgo braucienu vēl patīkamāku padara jaunākā četru stūru elektroniskā pneimatiskā balstiekārtas sistēma*, kas nodrošina izcilu riteņu gaitu un līdzsvaru. Sistēma ir gatava tikt galā ar sarežģītām situācijām un palīdz saglabāt Range Rover Velar stabilitāti neatkarīgi no seguma. Vajadzības gadījumā tā vienmērīgi maina augstumu, nodrošinot uzlabotu braukšanas kvalitāti. * D300 un P380 transmisiju standartaprīkojumā, D180, D240 un P300 transmisiju papildaprīkojumā.

TERRAIN RESPONSE

Mūsu unikālās Terrain Response sistēmas, kas pieejama Range Rover Velar modeļu standartaprīkojumā, ļauj vadītājam, izvēloties vienu no viegli atpazīstamajiem braukšanas režīmiem, optimizēt automobiļa dzinēja, pārnesumkārbas, centrālā diferenciāļa un šasijas sistēmas atbilstoši segumam. Terrain Response 2 ir iespēja, kas paceļ godalgotās sistēmas iespējas jaunā līmenī. Tas ietver automātiskus iestatījumus, kas uzrauga konkrētā brīža braukšanas apstākļus un sistemātiski izvēlas vispiemērotākos seguma iestatījumus.

UZLABOTS VILKŠANAS PALĪGS

Papildaprīkojuma uzlabotais vilkšanas palīgs ļauj kontrolēt piekabes kustību, braucot atpakaļgaitā. Izmantojot Terrain Response 2 konfigurējamo rotējošo skalu ar Touch Pro vadības ierīču palīdzību, sistēma kontrolē automobiļa stūrēšanu, lai panāktu vēlamo piekabes trajektoriju, kas attēlota skārienekrānā.

KALNU BREMZES

Land Rover patentētā kalnu bremžu (HDC) tehnoloģija palīdz vadītājam nobraukt no sarežģītām nogāzēm. Tā saglabā pastāvīgu ātrumu un bremzē katru riteni atsevišķi. Palīgs kalnā braukšanas uzsākšanai, kas pieejams standartaprīkojumā, novērš automobiļa ripošanu atpakaļgaitā, uzsākot braukšanu slīpumā.

STANDARTA VADĪTĀJA PALĪGIEKĀRTAS

AUTONOMA ĀRKĀRTAS BREMZĒŠANA

Ja ātrumā no 5 km/h līdz 80 km/h tiek pamanīta iespējama sadursme, autonomā ārkārtas bremzēšanas sistēma attēlo brīdinājumu, ļaujot jums laikus pieņemt lēmumu. Ja netiek veiktas nekādas darbības, sistēma sāks bremzēt.

JOSLU ATDALOŠO LĪNIJU ATPAZĪŠANAS SISTĒMA

Joslu atdalošo līniju atpazīšanas sistēma palīdz padarīt garus braucienus daudz drošākus. Tā pamana, kad jūsu automobilis sāk nejauši pamest savu joslu un informē jūs ar vizuālu brīdinājumu un vieglu stūres vibrāciju.

AIZMUGURĒJAIS AUTO NOVIETOŠANAS PALĪGS

Aizmugurējais auto novietošanas palīgs atvieglo braukšanu atpakaļgaitā šaurās vietās, padarot to drošāku. Izvēlieties atpakaļgaitu, un sensori aizmugurējā buferī tiek aktivizēti automātiski. Novietojot automobili, skārienekrāns un audio signāls sniegs informāciju par to, cik tuvu ir šķēršļi.

KRUĪZKONTROLE AR ĀTRUMA IEROBEŽOTĀJU

Izmantojot kruīzkontroli uz autoceļa vai lēnā satiksmē, šī sistēma ļaus ieturēt drošu attālumu no priekšā esošā transportlīdzekļa, ja tas bremzē vai apstājas.

PAKOTŅU IESPĒJAS

VADĪŠANAS KOMPLEKTS

Vadīšanas komplekts piedāvā dažādas funkcijas, kas radītas jūsu un jūsu pasažieru drošībai, ieskaitot: – vadītāja nosacījumu uzraugu – aklā punkta uzraudzību – ceļazīmju atpazīšanu

VADĪŠANAS PRO KOMPLEKTS

Vadīšanas Pro komplekts padarīs ikvienu ceļojumu vēl drošāku un relaksējošāku. Tajā pieejamas vadīšanas komplekta funkcijas, kā arī: – palikšanas joslā palīgs – aklā punkta palīgs – adaptīvā kruīzkontrole

AUTO NOVIETOŠANAS KOMPLEKTS

Auto novietošanas komplekts palīdzēs jums ar manevriem šaurās vietās un pilsētā, tas ietver: – 360° auto novietošanas palīgu – aizmugurē braucošās satiksmes uzraugu

AUTO NOVIETOŠANAS PRO KOMPLEKTS

Auto novietošanas Pro komplekts ļauj jums viegli un droši novietot un manevrēt automobili šaurās vietās. Tas ietver: – aizmugurē braucošās satiksmes uzraugu – auto novietošanas palīgu

KOMFORTS UN ĒRTĪBAS

KONFIGURĒJAMS FONA APGAISMOJUMS

Šī papildu funkcija ļauj jums izmantot dažādas krāsas un nokrāsas, mainot salona fonu atbilstoši jūsu noskaņojumam. Kopā pieejamas desmit krāsas.

DALĪTS ROKU BALSTS

Dalītie bīdāmie roku balsti, kas darbojas atsevišķi, palīdz uzlabot jūsu individuālo komfortu.

ČETRU ZONU KLIMATA KONTROLE

Šī papildaprīkojuma sistēma piešķir atsevišķas vadības ierīces vadītājam, priekšējam pasažierim un pasažieriem abās otrās sēdekļu rindas malās. Ietver papildu atveres vidusstatnī.

AUTOMĀTISKĀS PIEKĻUVES AUGSTUMS

Lai izbaudītu vēl lielāku komforta līmeni, automātiskās piekļuves augstums, kas ietverts papildaprīkojuma elektroniskajā pneimatiskajā balstiekārtā*, ļauj jums daudz vieglāk iekļūt automobilī un izkļūt no tā, jo šī funkcija pazemina automobili par 40 mm. * V6 dzinēju standartaprīkojumā. D420 papildaprīkojumā.

© Inchcape Motors Finland Oy

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover