Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

ĀRĒJAIS DIZAINS

FIRST EDITION

PIEEJAMĀS TEHNOLOĢIJAS

TEHNOLOĢIJA

INFORMĀCIJA UN IZKLAIDE

Land Rover unikālā jaunā InControl informācijas un izklaides sistēma Touch Pro Duo izskatās un darbojas pilnīgi jaunā veidā. Ar plašu informācijas un izklaides bagātību tā piedāvā integrētas intuitīvas modernākās tehnoloģijas, lai ļautu vēl vairāk izbaudīt braucienu.

INOVĀCIJAS

Range Rover Velar sniedz efektīvu, izsmalcinātu braukšanu ar lielisku reakciju, ko nodrošina V6 un četrcilindru Ingenium dzinēju modernais klāsts. Automobilis ar vieglo alumīnija arhitektūru ir veidots, lai piedāvātu lielāku dzīves ciklu, izmantojot vairāk otrreiz pārstrādātu materiālu, ražojot mazāk izmešu un patērējot mazāk degvielas.

SNIEGUMS UZ CEĻA

Pārliecināta, ērta un patiesi baudāma braukšana. Tādas inovācijas kā adaptīvā dinamika un elektroniskās pneimatiskās balstiekārtas sistēmas izlīdzina grambas, lai uzlabotu iespējas uz ceļa un paaugstinātu brauciena kvalitāti. Range Rover Velar vadāmība ir veikla, ātra un strauja, nodrošinot pārliecinošu un savienotu sniegumu līkumos.

SNIEGUMS BEZCEĻOS

Pārliecinošai braukšanai pa dažādiem apvidus segumiem Range Rover Velar lepojas ar standartaprīkojuma kalnu bremzēm (HDC), kā arī papildaprīkojuma Terrain Response 2. Savukārt atjautīgo, pastāvīgo Land Rover pilnpiedziņas (4WD) sistēmu izvēle piedāvā vēl neredzētas iespējas jebkādos laikapstākļos un uz jebkādiem segumiem.

VADĪTĀJA PALĪGIEKĀRTAS

Range Rover Velar pieejamas dažādas standartaprīkojuma un papildaprīkojuma vadītāja palīgiekārtas, kas uzlabo braukšanas pieredzi. Šīs funkcijas ar inovatīvāko domāšanu, tehniku un automobiļu tehnoloģijām palīdzēs viegli tikt galā ar lielāko daļu satiksmes, automaģistrāles, ceļa un pat nakts braukšanas situāciju.

KOMFORTS UN ĒRTĪBA

Izcili veidotās sēdekļu iespējas ietver Luxtec un zamšaudumu, perforētu Windsor ādu, kā arī augstākās kvalitātes audumu un zamšu. Pieejami arī priekšējie sēdekļi ar klimata kontroli un atmiņas funkciju, kā arī apsildāmi aizmugurējie sēdekļi.

SNIEGUMS

IESPĒJA

DAUDZPUSĪBA

KOMFORTS UN ĒRTĪBA

DROŠĪBA

ISOFIX

Range Rover Velar aizmugurējo sēdekļu ISOFIX stiprinājuma punkti atvieglo bērnu sēdeklīšu piestiprināšanu. Tāpat tie nodrošina stingru savienojumu starp bērnu sēdeklīti un automobili, piedāvājot uzlabotu drošību.

GAISA DROŠĪBAS SPILVENI

Range Rover Velar visaptverošā sešu vadītāja un pasažieru drošības gaisa spilvenu sistēma nodrošina izcilu aizsardzību visiem automobiļa pasažieriem.

DROŠĪBAS JOSTAS

Drošības jostu spriegotāji tiek aktivizēti strauja paātrinājuma gadījumos. Stingri piespiežot pasažieri sēdeklim, tie pasargā jūs un jūsu pasažierus sadursmes gadījumā.

SPORTA VADOŠĀ BRAUKŠANAS POZĪCIJA

Range Rover Velar sporta vadošā braukšanas pozīcija palīdz nodrošināt pārliecinātāku, saistošāku braukšanu. Paceltā sēdekļa pozīcija piedāvā labāku redzamību, kas uzlabo drošību.

VADĪŠANAS SISTĒMAS

Range Rover Velar izmanto jaunākās drošības tehnoloģijas, ieskaitot elektronisko vilces kontroli (ETC), kas optimizē saķeri, un elektronisko bremzēšanas spēka sadali, kas automātiski pielāgo bremzēšanas spēku katrai asij, samazinot apstāšanās distanci.

STĀVBREMZES PALĪGS

Stāvbremzes palīgs pamana, ja jūs ātri nospiežat bremžu pedāli, bet tam pietrūkst nepieciešamās jaudas, lai maksimāli izmantotu apstāšanās spēku. Tādēļ tas ar ABS sūkņa palīdzību palielina bremžu spiedienu, lai ļautu jums apstāties īstajā brīdī.

© Inchcape Motors Finland Oy

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover