Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land roverRANGE ROVER VELAR TAGAD PIEEJAMS ARĪ KĀ UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDS

Range Rover Velar tiek piedāvāts ar hibrīdo Plug-in piedziņu, vienas rindas sešu cilindru benzīna un dīzeļa dzinējiem, kā arī ar standartaprīkojumā iekļautu pneimatisko piekari. 

Range Rover iepazīstina ar atjaunoto Velar, kurš tagad ir vēl ekoloģiskāks, modernāks un izceļas ar atjaunotu un elegantu dizainu. Range Rover Velar tiek piedāvāts ar hibrīdo Plug-in piedziņu, vienas rindas sešu cilindru benzīna un dīzeļa dzinējiem, kā arī ar standartaprīkojumā iekļautu pneimatisko piekari.

Jaunais no tīkla uzlādējamais hibrīds P400e nodrošina maigu braukšanu, bet kopējā hibrīdās sistēmas jauda sasniedz 404 ZS un 640 Nm griezes momentu. Paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h šis modelis sasniedz vien 5,4 sekundēs. Tas izceļas ar savu spēju tikai elektriskajā režīmā nobraukt 53 km attālumu.

Pirmie jaunie Velar modeļi Latvijā nonāks 2021. gada sākumā.


 

DIZAINS

IZVĒLĒTIES SAVU MODELI

RANGE ROVER VELAR 

Range Rover Velar rāda ceļu minimālisma dizaina virzienā. Tīrs, elegants un atšķirīgs – automobilis izceļas ar pārsteidzošu un mūsdienīgu izskatu. Ar savu mūsdienīgo automobiļa dizainu tas rāda piemēru, kurā izsmalcināta jauda un elegance, kas neprasa piepūli, ir apvienota ar izmeklētu efektu. 

RANGE ROVER VELAR R-DYNAMIC

Automobilim Range Rover Velar R-Dynamic piemīt mērķtiecīga stāja, un pulētie Copper stila bufera akcenti, dzinēja pārsega un sānu ventilācijas atveres padara tā izsmalcināti mūsdienīgo izskatu un pievilcību vēl ievērojamāku. Dzinēja pārsega emblēmai, bagāžas nodalījuma borta uzrakstam un režģim ir Shadow Atlas stila apdare. 

RANGE ROVER VELAR LANDMARK EDITION 

Land Rover Velar ir slavens ar savu avangardo izskatu, un Range Rover Velar Landmark Edition to paceļ pat vēl augstākā līmenī. Ar tādiem uz dizainu centrētiem elementiem kā Black stila akcenti, Black stila 20 collu diski un Black stila kontrastējošais jumts ir neiespējami nepievērst tam uzmanību. 

IEBŪVĒTĀ TEHNOLOĢIJA

PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMI 

Jūsu automobilis tiek atjaunināts, izmantojot Saftware Updates 6. Automobiļa infoizklaides sistēmu, telemātiku un dažādos vadības moduļus, lai nodrošinātu optimālu to sniegumu, iespējams atjaunināt arī attālināti. Tas nozīmē, ka Jūsu automobilis vienkārši turpina kļūt arvien labāks.

WI-FI IESPĒJOŠANA 

Izvēlieties Wi-Fi, kas iespējots ar datu plānu 8, un Jūs varēsiet izmantot:  

- izvēlētos plašsaziņas līdzekļu straumēšanas pakalpojumus
- līdz 20 GB datu mēnesī
- antenu labāka savienojuma nodrošināšanai
- vairākas savienotas ierīces

SALONA GAISA JONIZĀCIJA AR PM2,5 FILTRU

Papildaprīkojumā pieejamā NanoeTM jonizācijas tehnoloģija uzlabo vadītāja un pasažieru labsajūtu. Aktivizējot savā automobilī atbilstošo funkciju, speciāli radītais filtrs piesaistīs un noslēgs no ārpuses iekļūstošās sīkās daļiņas, piemēram, PM2,5 un tādus gaisā sastopamos alergēnus kā putekļi un ziedputekšņi.

SNIEGUMS

SPĒKA PIEDZIŅAS BLOKI

Ikviens mūsu dzinējs sniedz dinamisku braukšanas pieredzi. Range Rover Velar pieejams kā benzīna, dīzeļa vai uzlādējamās hibrīda tehnoloģijas automobilis. 

BRAUKŠANAS DINAMIKA

Beidzot Land Rover inženieri automobili aprīkojuši ar 8 pakāpju automātisko transmisiju, lai apvienotu gludu ātrumu pārslēgšanos un ārkārtīgi ātru reakciju. Ar astoņiem, tuvu izvietotiem pārnesumiem, to pārslēgšanās ir gandrīz nemanāma. 

KONFIGURĒJAMĀ DINAMIKA

Tā ļauj Jums optimizēt automobiļa izsmalcinātību, komfortu vai sniegumu, pielāgojot pārnesumkārbas kartēšanu, stūrēšanas, droseles un piekares iestatījumus.

VEIKTSPĒJA

DAUDZPUSĪBA

MATRIX LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI 

Tie ir daļa no mūsu tehnoloģiju klāsta – Matrix LED priekšējie lukturi ietver adaptīvo staru kūli, kas aptumšojas un pielāgojas, nodrošinot maksimālu redzamību, neapžilbinot pretimbraucošos transportlīdzekļus.

VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

Izvēlieties plašā klāstā pieejamās funkcijas, kas radītas, lai braukšanu un parkošanos padarītu vienkāršāku un drošāku. Lielais daudzums pieejamo inovatīvo tehnoloģiju ļauj pārliecināties, ka tās visas radītas tādēļ, lai uzlabotu Jūsu braukšanas pieredzi, vienlaikus garantējot lielāku drošību.

PAKOTNE OPTIONS

Izvēlieties plašā klāstā pieejamās pakotnes, lai uzlabotu savu braukšanas pieredzi. 

- Pakotne Blind Spot Assist 
- Pakotne Driver Assist 

PIECU ZVAIGŽŅU DROŠĪBAS NOVĒRTĒJUMS

Range Rover Velar ir ieguvis Euro NCAP piecu zvaigžņu novērtējumu, apstiprinot, ka automobilis ir viens no drošākajiem automobiļiem tirgū.

"† Sniegtie rādītāji ir NEDC2 (Eiropas jaunais braukšanas cikls), kas aprēķināti pēc ražotāja oficiālajiem, atbilstoši ES likumdošanai veiktajiem WLTP testu rezultātiem. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālie pasaules rādītāji var atšķirties. CO2 un degvielas ekonomijas rādītāji var atšķirties, ņemot vērā disku piemērotību un uzstādīto papildu aprīkojumu. NEDC2 ir rādītāji, kas aprēķināti, izmantojot Valdības formulu no WLTP rādītājiem, kas ir līdzvērtīgi tam, kādiem tiem būtu jābūt pēc senā NEDC testa. Var tikt piemērots patiesais nodokļu režīms. Apskatīt WLTP rādītājus WLTP ir jaunais oficiālais ES tests, ko izmanto, lai aprēķinātu standarta degvielas patēriņu un CO2 rādītājus pasažieru automobiļiem. Tas mēra degvielas un enerģijas patēriņu, nobraucamo attālumu un emisijas. Tas tika radīts, lai sniegtu rādītājus, kas ir tuvāki reālajai pasaules braukšanas pieredzei. Tā laikā automobiļi tiek testēti ar papildu aprīkojumu un vēl sarežģītākām testa procedūrām un braukšanas stilu.

1 Jūsu automobilis ir sagatavots lietotnei Apple CarPlay. Apple CarPlay piedāvātie pakalpojumi ir atkarīgi no funkciju pieejamības Jūsu valstī. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet vietni https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.
2 Jūsu automobilis ir sagatavots lietotnei Android Auto. Android Auto piedāvātie pakalpojumi ir atkarīgi no funkciju pieejamības Jūsu valstī. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet vietni https://www.android.com/auto/.
3 Land Rover Remote ietver abonēšanas pakalpojumus, kas pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām var tikt pagarināti pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja. Lietotni Land Rover Remote nepieciešams lejupielādēt no Apple lietotnes Store/Google Play Store.
4 Navigācijas sistēmai Connected Navigation pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja.
5 Dažos tirgos nepieciešams saules gaismu kliedējošs stikls. Navigācijas virzieni uz vējstikla parādīsies tikai tad, kad automobilis tiks aprīkots ar sistēmu Pivi Pro.
6 Atjauninājumiem būs nepieciešams datu savienojums.
7 Var tikt piemērota godīgas lietošanas politika. Ietver 1 gada abonēšanu, kas pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām var tikt pagarināta pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja.
8 Tiek piemērota godīgas lietošanas politika. Ja izlietojat 20 GB datu pirms mēneša beigām, atlikušajās mēneša dienās datu ātrums un funkcionalitāte automobilī var samazināties. Lai uzzinātu sīkāku informāciju par godīgas lietošanas politiku attiecībā uz šo funkciju, lūdzu, dodieties uz InControl Pivi Pro noteikumiem vietnē www.landrover.com/pivi-pro-terms. Atskaņošanas laiks ir atkarīgs no straumēšanas sniedzēja un video satura kvalitātes. HD video skatīšanās ievērojami palielinās datu lietojumu.

Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka), var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai to varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.

Iebūvētās programmas būtu jāizmanto tikai vadītājiem un tikai tad, kad ir droši tās izmantot. Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.

Pivi un InControl raksturīgās iezīmes, iespējas, trešās puses pakalpojumi un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Land Rover mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus.

Dažām funkcijām var būt nepieciešama abonēšana, kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka atjaunošana pie Jūsu mazumtirgotāja. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmām / vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām.

Apple CarPlay ir Apple Inc. preču zīme.
Var tikt piemēroti Apple Inc. gala lietotāju noteikumi.
Android Auto ir Google LLC preču zīme.
Meridian ir Meridian Audio Ltd. reģistrēta preču zīme.
Trifield un “trīs lauku” ierīce ir Trifield Productions Ltd. preču zīme.
NanoeTM ir Panasonic Corporation preču zīme."

© Inchcape Motors Finland Oy

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover