Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

TEHNOLOĢIJAS

INFORMĀCIJAS UN IZKLAIDES SISTĒMA

STŪRE

Unikālie skārienjutīgie slēdži, kas pamanāmi tikai tad, kad ir izgaismoti, samazina vadības elementu skaitu salonā un ietver plašu funkciju klāstu. Izmantojot vadības elementus uz stūres apvienojumā ar interaktīvo braukšanas informācijas displeju, iespējams pārvaldīt tādas bieži lietotas funkcijas kā multivides vadību.

AIZMUGURĒJO SĒDEKĻU IZKLAIDES SISTĒMA

Papildaprīkojumā pieejamā aizmugurējo sēdekļu izklaides sistēma ietver divus 8” ekrānus, kas iebūvēti priekšējos galvas balstos, vai 10” augstas izšķirtspējas skārienekrānus, kas piestiprināti pie sēdekļiem. Abas sistēmas aprīkotas ar WhiteFire® digitālajām bezvadu austiņām un HDMI, MHL un USB pieslēgvietām.

UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDAUTOMOBILIS

UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDAUTOMOBILIS

Uzlādējamais hibrīdautomobilis, ko raksturo bezkompromisa iespējas, veiktspēja un izskats, ir aprīkots ar mūsu inovatīvāko spēka pārvadu, kura CO2 izmešu daudzums ir no 64 g/km.

ALUMĪNIJA VIRSBŪVE

Inovatīvā nesošā virsbūve ir padarīta vieglāka, izturīgāka un ilgtspējīgāka, kā arī tās nepārspējamā stiprība un pārdomātā uzbūve ļauj pretoties bezceļu radītiem triecieniem tāpat, kā to spēj citi Land Rover.

IGUIDE

Pateicoties integrētajai jaunākās paplašinātās realitātes tehnoloģijai, Land Rover iGuide lietotne spēj pastāstīt par visām automobiļa funkcijām un vadības elementiem. Lai vienmēr varētu atrast atbildes uz interesējošajiem jautājumiem, lietotni var izmantot arī kā pārnēsājamu automobiļa rokasgrāmatu.

VEIKTSPĒJA

ELEKTRONISKAIS AKTĪVAIS DIFERENCIĀLIS AR GRIEZES MOMENTA VEKTORĒŠANU, IZMANTOJOT BREMZĒŠANU

Griezes momenta vektorēšana ar bremzēšanas palīdzību garantē atsaucīgu un kontrolētu vadāmību un sniegumu pat vissarežģītākajos līkumos. Braucot līkumos, elektroniskais diferenciālis un automobiļa bremžu sistēma pastāvīgi līdzsvaro griezes momenta izdali starp četriem riteņiem.

DINAMISKĀ STABILITĀTES KONTROLE

Uzrauga Range Rover Sport dinamiku un iesaistās automobiļa vadībā, lai panāktu maksimālu stabilitāti. Dinamiskā stabilitātes kontrole samazina dzinēja griezes momentu un attiecīgi bremzē automobili, lai labotu tā braukšanas virzienu.

ĀTRUMA SAMAZINĀŠANAS SISTĒMA

Automobiļa samazināšanas sistēma izmanto elektronisko pneimatisko piekari, lai pazeminātu automobili par 15 mm, ja ātrums sasniedz 105 km/h, tādējādi samazinot aerodinamisko pretestību un degvielas patēriņu. *Nav pieejama komplektācijā ar atsperu piekari.

DINAMIKAS PROGRAMMA

Automobiļi, kas aprīkoti ar Terrain Response 2 un elektronisko aktīvo diferenciāli ar griezes momenta vektorēšanas funkciju, izmantojot bremzēšanu, papildus aprīkoti arī ar dinamikas programmu, kas pielāgo piekari, lai nodrošinātu labāku automobiļa kontroli, plūstošāku vadāmību un uzlabotu atsaucību.

IESPĒJAS

UZLABOTA VILKŠANAS PALĪGSISTĒMA

Papildaprīkojumā pieejamā uzlabotā vilkšanas palīgsistēma ļauj kontrolēt piekabes virzienu, braucot atpakaļgaitā, izmantojot Terrain Response 2 rotējošo vadības elementu. Sistēma kontrolēs automobiļa stūri, lai novietotu piekabi vēlamajā trajektorijā.

BRAUKŠANAS UZSĀKŠANA AR MAZU VILKMI

Sistēma braukšanas uzsākšanai ar mazu vilkmi uzlabo automobiļa sniegumu uz slidena seguma, piemēram, slapjas zāles, sniega vai ledus, nodrošinot izcilu griezes momenta kontroli, uzsākot braukšanu.

DIVU ĀTRUMU SADALES KĀRBA

Papildu zemie pārnesumi ir īpaši noderīgi sarežģītos braukšanas apstākļos, piemēram, braucot pa kritumiem vai kāpumiem, pa bezceļiem vai velkot. Divu ātrumu sadales kārbas sistēma šādos apstākļos ļauj precīzi kontrolēt ātrumu un vadīt automobili.

PALĪGSISTĒMA BRAUKŠANAI NO KALNA

Land Rover patentētā palīgsistēma braukšanai no kalna ir iekļauta standartaprīkojumā. Tā palīdz autovadītājam kontrolēt automobili, braucot pa nogāzēm. Palīgsistēma saglabā nemainīgu ātrumu un bremzē atsevišķus riteņus.

STANDARTAPRĪKOJUMĀ IEKĻAUTĀS AUTOVADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

AVĀRIJAS BREMZĒŠANA

Avārijas bremzēšana var palīdzēt novērst sadursmi ar citiem transportlīdzekļiem vai gājējiem. Ja konstatēta potenciāla frontālā sadursme, tiek attēlots brīdinājums, tādējādi ļaujot autovadītājam reaģēt uz situāciju. Ja autovadītājs nereaģē, sistēma aktivizē bremzes, lai samazinātu iespējamā trieciena sekas.

KURSA MAIŅAS BRĪDINĀJUMA SISTĒMA

Padara ilgus pārbraucienus daudz drošākus. Kursa maiņas brīdinājuma sistēma uztver nejaušu novirzīšanos, aktivizē vizuālu brīdinājumu un stūres vibrāciju.

PRIEKŠĒJIE UN AIZMUGURĒJIE PARKOŠANĀS SENSORI

Atvieglo automobiļa novietošanu šaurās vietās. Pārslēdzot atpakaļgaitas pārnesumu, tiek iespējoti sensori aizmugurējā bamperī. Parkošanās laikā skārienekrāns un skaņas signāli norāda automobiļa attālumu līdz šķēršļiem.

KRUĪZA KONTROLE UN ĀTRUMA IEROBEŽOTĀJS

Kruīza kontrole ar ātruma ierobežotāju automātiski saglabā nemainīgu ātrumu, tādējādi samazinot autovadītāja nogurumu, jo nav nepieciešams izmantot akseleratora pedāli. Ātruma ierobežotājs arī ļauj iestatīt maksimālo ātrumu.

PIEEJAMIE KOMPLEKTI

DRIVE

Papildaprīkojumā pieejamais Drive komplekts uzlabo drošību un informē autovadītāju ar tādām sistēmām kā autovadītāja uzraudzības sistēmu, aklās zonas uzraudzības sistēmu, ceļa zīmju atpazīšanas sistēmu un adaptīvo ātruma ierobežotāju.

DRIVE PRO KOMPLEKTS

Papildus tehnoloģijām, kas ietvertas Drive komplektā, Drive Pro komplekts piedāvā joslas saglabāšanas palīgsistēmu, aklās zonas uzraudzības sistēmu un adaptīvo kruīza kontroli ar sastrēguma palīgsistēmu un liela ātruma avārijas bremzēšanas sistēmu.

PARK

Ietver 360° parkošanās palīgsistēmu un aizmugurējās satiksmes uzraudzības sistēmu, tādējādi ļaujot pārliecinoši manevrēt šaurās vietās. Izkāpšanas brīdinājuma sistēma pirms izkāpšanas paziņo aizmugurē sēdošajiem pasažieriem par to, ja tuvojas kāds transportlīdzeklis.

PARK PRO

Papildus Park komplektā ietvertajām tehnoloģijām Park Pro komplekts piedāvā parkošanās palīgsistēmu, kas atvieglo paralēlo un perpendikulāro iebraukšanu stāvvietā, pārņemot vadību un iebraucot piemērotā vietā.

KOMFORTS UN ĒRTĪBAS

APSILDĀMI UN DZESĒJAMI SĒDEKĻI

Papildaprīkojumā pieejami apsildāmi un dzesējami priekšējie un aizmugurējie sēdekļi nodrošina optimālu komfortu jebkādā temperatūrā.

SAVIENOJAMĪBA

Range Rover Sport papildaprīkojumā pieejamas divas papildu kontaktligzdas un piecas USB pieslēgvietas, kas izvietotas visā salonā. Lai kur arī jūs vai jūsu pasažieri sēdētu, vienmēr varēsit uzlādēt ierīces un izklaidēties.

REGULĒJAMS SALONA APGAISMOJUMS

Papildaprīkojumā pieejamais regulējamais salona apgaismojums ļauj mainīt apgaismojuma krāsu un paleti, tādējādi pielāgojot salona vidi savam garastāvoklim. Skārienekrānā iespējams izvēlieties kādu no desmit krāsām.

SALONA SILDĪTĀJA TĀLVADĪBA AR KLIMATA LAIKA FUNKCIJU

Sistēma var uzsildīt vai atdzesēt automobili, izmantojot tālvadības pulti vai 7 dienu taimeri. Izmantojot šo sistēmu, jūs vienmēr iekāpsit salonā, kas atbilst iestatītajai temperatūrai.

AR ŽESTIEM ELEKTRISKI REGULĒJAMAS BAGĀŽAS NODALĪJUMA DURVIS

Ar žestiem regulējamas bagāžas nodalījuma durvis ļauj atvērt vai aizvērt bagāžas nodalījuma durvis, nepieskaroties automobilim. Sistēma darbojas elektroniski un ietver divus sensorus katrā automobiļa pusē. Lai aktivizētu funkciju, vienkārši pakustiniet kāju zem bagāžas nodalījuma.

KLUSA DURVJU AIZVĒRŠANA

Range Rover Sport ir pieejams ar elektriskiem durvju aizvēršanas mehānismiem visām durvīm. Šī sistēma kontrolē durvju kustības pēdējos 6 mm, tādējādi nodrošinot klusu priekšējo un aizmugurējo durvju aizvēršanu.

Meridian ir reģistrēta Meridian Audio Ltd. preču zīme.
Trifield™ un “trīs lauku” ierīce ir Trifield Productions Ltd. preču zīme.
Funkcijas un to pieejamība var būt atkarīga no automobiļa specifikācijas un tirgus.
 

© Inchcape Motors Finland Oy

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover