Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

DIZAINS

SNIEGUMS

TEHNOLOĢIJA

INFORMĀCIJAS UN IZKLAIDES SISTĒMA

Lai panāktu, ka jūsu brauciens ir pēc iespējas baudāmāks, automobiļa informācijas un izklaides sistēma Touch Pro Duo, kurā integrētas intuitīvākās un progresīvākās tehnoloģijas, nodrošina plašu informācijas un izklaides iespēju klāstu.

INOVĀCIJA

Range Rover Sport dzinēju klāsts izceļas ar pārdomātību, ekonomiskumu un augstu veiktspēju. Izvēlieties kādu no progresīvajiem benzīna dzinējiem, dīzeļdzinējiem vai jauno uzlādējamo hibrīdautomobili, kas ir mūsu inovatīvākais izstrādātais spēka pārvads.

VEIKTSPĒJA UZ CEĻA

Izcila saķere un vadāmība padara Range Rover Sport par mūsu dinamiskāko apvidus automobili. Plašs pārdomāti izstrādātu tehnoloģiju klāsts garantē elpu aizraujošu braukšanas pieredzi jebkādos apstākļos.

VEIKTSPĒJA UZ BEZCEĻIEM

Range Rover Sport izcilo veiktspēju uz bezceļiem veido pilnpiedziņas sistēmu un unikālu un inovatīvu bezceļu tehnoloģiju kopums.

AUTOVADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

Gan standartaprīkojumā, gan papildaprīkojumā ietverts plašs inovatīvu tehnoloģiju klāsts, kas palīdzēs gan saspringtos pilsētas satiksmes apstākļos, gan uzlabos pasažieru drošību. Katra palīgsistēma projektēta un izstrādāta tā, lai jūsu braucienu padarītu ērtu, komfortablu un mierīgu.

KOMFORTS UN ĒRTĪBAS

Range Rover Sport autovadītāja un pasažieru komfortu paceļ jaunā līmenī. Nepārspējami precīzi projektēts un moderns salons aprīkots ar jauniem sēdekļiem, kas labāk balsta ķermeni un pieejami ar daļēju anilīna ādas apdari.

DAUDZPUSĪBA

KOMFORTS UN ĒRTĪBA

IESPĒJA

ILGTSPĒJĪBA

EFEKTIVITĀTE

Range Rover Sport spēka pārvadi ietver zema CO₂ izmešu līmeņa tehnoloģijas, piemēram, progresīvo Stop/Start sistēmu. Sistēma izslēdz dzinēju, pārslēdzoties uz neitrālo pārnesumu, bet, atlaižot kāju no bremžu pedāļa, tā atkal iedarbina dzinēju, tādējādi samazinot degvielas patēriņu par 5-7%. Papildu ECO režīms izmanto programmatūru, lai padarītu automobili vēl ekonomiskāku un efektīvāku.

ALUMĪNIJA VIRSBŪVE

Range Rover Sport alumīnija virsbūves konstrukcijā ir integrēti pārstrādāti materiāli, tādējādi samazinot automobiļa svaru, degvielas patēriņu un izmešu daudzumu, kā arī uzlabojot veiktspēju.

DZĪVES CIKLA NOVĒRTĒJUMS

Tā kā esam uzņēmums, kas rūpējas par vidi, mēs esam apņēmības pilni ražot automobiļus, izmantojot ilgtspējīgākus materiālus, radot mazāk atkritumu un taupot dabas resursus. Tāpēc 85% Range Rover Sport materiālu ir pārstrādājami un 95% materiālu ir reģenerējami. Mēs investējam progresīvās rūpnīcās, lai uzlabotu automobiļu ražošanas efektivitāti: samazinātu ūdens un elektroenerģijas patēriņu, veidotu mazāk atkritumu un samazinātu izmešu daudzumu.

DROŠĪBAS APRĪKOJUMS

ISOFIX

ISOFIX stiprinājumu vietas aizmugurējos sēdekļos atvieglo bērnu sēdeklīšu uzstādīšanu. Stiprinājumu vietas nodrošina īpaši uzticamu bērnu sēdeklīša savienošanu ar automobili, tādējādi uzlabojot drošību.

GAISA DROŠĪBAS SPILVENI

Range Rover Sport visaptverošā autovadītāja un pasažieru drošības gaisa spilvenu sistēma garantē lielisku aizsardzību visiem automobilī esošajiem.

DROŠĪBAS JOSTAS

Papildu drošību garantē drošības jostas spriegotājs, kas priekšējās sadursmes gadījumā samazina kustību uz priekšu.

LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Range Rover Sport standartaprīkojumā ietverts visaptverošs virsbūves LED apgaismojums. LED gaismas elementi projektēti tā, lai kalpotu visu automobiļa ekspluatācijas laiku un patērētu mazāk enerģijas.

SPORTS COMMAND BRAUKŠANAS POZĪCIJA

Range Rover Sport Sports Command braukšanas pozīcija ļauj autovadītājam izbaudīt pārliecinātāku un atsaucīgāku braukšanas pieredzi. Paaugstinātā pozīcija pozitīvi ietekmē redzamību, tādējādi uzlabojot drošību un aizsardzību.

AVĀRIJAS BREMZĒŠANAS PALĪGSISTĒMA

Ja bremžu pedālis nospiests ātri, bet ne pietiekami spēcīgi, avārijas bremzēšanas palīgsistēma to saprot un palielina bremzēšanas spēku. Izmantojot ABS sūkni, tā palielina bremzēšanas spēku, lai automobilis apstātos laikā.

© Inchcape Motors Finland Oy

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover