Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

RANGE ROVER SPORT SVĒTKU PIEDĀVĀJUMS!

RANGE ROVER SPORT Business Edition komplektācijā
tikai par 60 400 EUR.


Tiekamies jaunajā Land Rover autosalonā Kārļa Ulmaņa gatvē 70! 

Piedāvājums spēkā automobiļiem uz pasūtījumu. 
Automobiļu skaits ir ierobežots.
Zvani +371 67828700
 

PIETEIKTIES IZMĒĢINĀJUMA BRAUCIENAM

JAUTĀT PIEDĀVĀJUMU

 

GALVENĀS IEZĪMES

DIZAINS

Range Rover Sport atstāj paliekošu iespaidu un izceļas ar sportiskāku dizainu, stāju un jaudu. Jaunā Range Rover Sport režģis, pārstrādātās dzinēja pārsega ventilācijas atveres un sportisku disku klāsts piešķir skaidrāku, dinamiskāku un modernāku izskatu.

VEIKTSPĒJA

Plašs jaudīgu spēka pārvadu klāsts garantē elpu aizraujošu sniegumu uz ceļa. 5,0 l V8 benzīna dzinējs ar turbokompresoru nodrošina uzlabotu 525 ZS jaudu, savukārt progresīvais Ingenium benzīna dzinējs un elektromotors jaunajam Range Rover Sport uzlādējamajam hibrīdautomobilim ļauj izcelties ar pārsteidzošu veiktspēju.

TEHNOLOĢIJA

Mūsu Touch Pro Duo automobiļa informācijas un izklaides sistēma lieliski integrē divus 10” augstas izšķirtspējas skārienekrānus. Izmantojiet Touch Pro Duo apvienojumā ar krāsu projekcijas ekrānu un interaktīvo braukšanas informācijas displeju, lai vienlaicīgi pārraudzītu un kontrolētu vairākas funkcijas.

TEHNOLOĢIJA

© Inchcape Motors Finland Oy

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover