Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

500 characters-left

Paldies par Jūsu veltīto laiku un izteikto viedokli.

Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazinātos, lūdzu atstājiet savu kontaktinformāciju. Mēs neizpaudīsim Jūsu informāciju ar trešajām pusēm.

IZVĒLATIES SAVU RANGE ROVER EVOQUE UN EKONOMĒJIET 10 000* EUR

Range Rover Evoque perfekti iederas mainīgajā pilsētas vidē. Tas atšķiras no visa pārējā un papildina vidi ar revolucionāru un modernu dizainu. Jaunākās mūsdienu tehnoloģijas nodrošina izcilu veiktspēju un kontroli ap Jums. 

Īpaši Jums esam sagatavojuši piedāvājumu Range Rover Evoque automobiļiem ar 2.0l dīzeļa dzinēju, pilnpiedziņu un 9-pakāpju automātisko transmisiju ar aprīkojumu, kas apmierinās pircējus pat ar visaugstākām prasībām un vēlmēm!

Apskatīt piedāvājumu šeit >  

Lai uzzinātu vairāk par piedāvājumu un arī par citiem noliktavā pieejamiem automobiļiem Range Rover Evoque par īpašu cenu, lūdzam sazināties ar mums pa tālr. 67828700 vai esiet laipni gaidīti Land Rover autocentrā Dārzciema ielā 60a

PIETEIKTIES IZMĒĢINĀJUMA BRAUCIENAM >

Iepazīstiet pilsētu no jauna!
 

*Piedāvājums (atlaide 10 000 EUR) ir spēkā automobiļiem, kuri ir pieejami noliktavā.

Range Rover Evoque degvielas patēriņš kombinētajā braukšanas ciklā - 5.5l / 100 km; CO2 izmeši - 139 (g/km); garantija 3 gadi vai 100 000 km.
 

 

© Inchcape Motors Finland Oy