Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

500 characters-left

Paldies par Jūsu veltīto laiku un izteikto viedokli.

Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazinātos, lūdzu atstājiet savu kontaktinformāciju. Mēs neizpaudīsim Jūsu informāciju ar trešajām pusēm.

TAVS IEGUVUMS LĪDZ PAT 10 000 €

ĻOTI EKSKLUZĪVAIS LIMITED SE

Ideāls britu stila un papildiespēju apvienojums. Salonu izceļ, piemēram, perforēti augstas kvalitātes ādas sēdekļi ar dažādām krāsu iespējām, priekšējo sēdekļu 8x8 elektroniskās regulēšanas iespējas un liels 8” displejs. Turklāt četru riteņu piedziņa, laidena deviņu pakāpju automātiskā pārnesumkārba un apvidus iestatījumu tehnoloģija, kas automātiski pielāgojas apvidum, ir iekļautas standartaprīkojumā.

AUTOMAŠĪNU LĪNIJAS KRONIS

Ja meklējat automobili ar vēl augstāku luksusa līmeni, jūsu izvēle ir Limited SE Dynamic. Dinamisks modelis ar dinamisku virsbūves konstrukciju Narvik Black elementiem, tajā skaitā spoguļu korpusiem, bagāžnieka durvju apdari un resti. Intuitīvās tehnoloģijas, piemēram, navigācija, nodrošina, ka apkārtni varat apskatīt turpat salonā. Savukārt modernās ksenona gaismas ar LED lampām un elektronisko mazgāšanas sistēmu apgaismo ceļu ārpusē. Standartaprīkojumā iekļauta arī deviņu pakāpju automātiskā pārnesumkārba, četru riteņu piedziņa un apvidus iestatījumu tehnoloģija.
*TAVS IEGUVUMS LĪDZ PAT 10 000 €

CEĻU KARALIS

Range Rover ir pazīstams ne tikai ar savu luksusa līmeni, tas nodrošina arī vislabāko veiktspēju jebkuros ceļa apstākļos. Iepazīstiet Range Rover Evoque spējas, noskatoties šo filmu. To pašu jūs varat izdarīt arī ar savu Evoque.

DIZAINS

Pielāgojoties Range Rover dizaina minimālisma un samazināšanas etosam, Range Rover Evoque īpatnējais siluets liek spēcīgu uzsvaru uz slīpo jumtu un paaugstinātu viduslīniju. Range Rover Evoque ir pieejams piecdurvju un kabrioleta versijā.

TEHNOLOĢIJA

Jūs varat izvēlēties vienu no divām informācijas un izklaides sistēmām InControl: Touch vai Touch Pro. Touch Pro ir mūsu nākamās paaudzes sistēma, kas paaugstina Range Rover Evoque savienojamību un izklaides visaugstākajā līmenī. InControl var atvieglot ikdienu: atrast stāvvietu, straumēt mūziku vai izsekot nozagtu transporta līdzekli.

PREMIUM KLASES SALONS

Lai palīdzētu izveidot jūsu ideālo telpu, tiek piedāvāta ar dubulto vīli sašūta āda, alumīnijs un koka apdares plāksnes. Sākot ar HSE modeli, ir pieejami 14 veidos regulējami elektriskie priekšējie sēdekļi ar atmiņu un masāžas funkciju, savukārt uzlabotais konfigurējamais salona apgaismojums nodrošina pareizo spilgtumu un ir iekļauts standarta aprīkojumā.

RANGE ROVER EVOQUE LIMITED SE

EVOQUE LIMITED SE

Kā standartaprīkojums Limited Edition modeļos:
- Ādas apdare - 8/8 elektriski regulējami priekšējie sēdekļi - Cold Climate arīkojums - Automašīnas novietošanas distances sensori priekšā un aizmugurē - Panorāmas stikla jumts - Priekšējie miglas lukturi - Xenon tuvās un tālās gaismas ar LED dienas gaitas lukturiem - Elektriski vadāms bagāžas nodalījuma vāks - Atpakaļskata kamera - Navigācijas sistēma

EVOQUE LIMITED SE DYNAMIC

Papildus standarta aprīkojumam SE modelī:
- Perforētas ādas apdare - 12/12 elektriski regulējami priekšējie sēdekļi - Dynamic eksterjers - InControl Touch navigācijas sistēma - Automātiska tuvo/ tālo gaismu pārslēgšana - Klimata kontrole ar automātisko recirkulāciju

 

© Inchcape Motors Finland Oy

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

500 characters-left

Paldies par Jūsu veltīto laiku un izteikto viedokli.

Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazinātos, lūdzu atstājiet savu kontaktinformāciju. Mēs neizpaudīsim Jūsu informāciju ar trešajām pusēm.