Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

500 characters-left

Paldies par Jūsu veltīto laiku un izteikto viedokli.

Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazinātos, lūdzu atstājiet savu kontaktinformāciju. Mēs neizpaudīsim Jūsu informāciju ar trešajām pusēm.

Range Rover Evoque Convertible ir kabriolets visiem gadalaikiem. Tas unikālā veidā apvieno mūsdienīgu dizainu un pasaules līmeņa inženieru risinājumus, piešķirot papildu šķautni Range Rover Evoque nosaukumam un padarot to vēl pievilcīgāku un iekārojamāku.

GERIJS MAKGOVERNS (GERRY MCGOVERN) LAND ROVER DIZAINA DIREKTORS UN GALVENAIS JAUNRADES VADĪTĀJS

Z VEIDA JUMTA SALOCĪŠANAS SISTĒMA

Evoque Convertible jumta sistēma ļauj baudīt āra plašumu, nospiežot tikai vienu pogu. Tā darbojas arī, braucot ar ātrumu līdz 48 km/h.

SKAIDRĀKA REDZAMĪBA

Papildaprīkojumā pieejamie adaptīvie LED priekšējie lukturi ne tikai piešķir automobiļa dizainam oriģinālu izskatu, bet arī nodrošina lielu apgaismojuma efektivitāti.

VIENĀ RITMĀ AR JUMS

InControl Touch Pro informācijas un izklaides sistēma piedāvā 10,2 collu skārienekrānu standarta aprīkojumā. Tai ir pielāgojams sākuma ekrāns, kas nodrošina intuitīvu lietojumu un ērtu piekļuvi biežāk izmantotajām funkcijām.

NEAPŠAUBĀMI LAND ROVER

Pārliecinošs un spējīgs uz dažādu veidu segumiem. Kabriolets, kas ļauj maksimāli izbaudīt visus gadalaikus.

Detalizēta informācija īsumā

MAKSIMĀLAIS AUTOMOBIĻA GARUMS

4370mm

Platums 208,5 cm, augstums 160,9 cm. Salokiet spoguļus, lai samazinātu automobiļa platumu par 105 mm.

VIETA GALVAI AIZMUGURĒ

96,5cm

No sēdekļa līdz jumtam, kad tas ir nolocīts. Ikviens pasažieris var baudīt komfortu neatkarīgi no tā, vai jumts ir pacelts vai nolocīts.

APGRIEŠANĀS DIAMETRS

11,3m

No malas līdz malai. Ar 2,31 stūres apgriezieniem no atdures līdz atdurei Evoque Convertible ir viegli manevrējams jebkurā situācijā.

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ KOMBINĒTAJĀ CIKLĀ

5,7l/100km

Ar TD4 dzinēju (kombinētajā ciklā). Ir pieejami trīs dzinēji, gan benzīna, gan dīzeļa – izvēlieties sev piemērotāko!

© Inchcape Motors Finland Oy