Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

VIRSBŪVE

JUMTA BAGĀŽNIEKS

Dodoties izaicinošos piedzīvojumus, ir ārkārtīgi būtiski nodrošināties ar visu nepieciešamo aprīkojumu. Nodrošinot dinamisko noslodzi līdz 142 kg2, vietas tajā ir vairāk kā pietiekami.

IZVELKAMAS JUMTA KĀPNES

Izvelkamās jumta kāpnes3 ļauj viegli aizsniegties līdz jumtam, atvieglojot bagāžas novietošanu. Papildu drošībai kāpnes saliktā pozīcijā ir saslēdzamas. 

* Pieejamas, sākot ar 2020. g. vidu.

PIEPŪŠAMA ŪDENSIZTURĪGA NOJUME

Baudiet skatu, neraizējoties par laikapstākļiem. Piepūšamā ūdensizturīgā nojume3 ir ātri saliekama un pietiekama elastīga, lai to varētu novietot gan automobiļa sānos, gan aizmugurē.

* Pieejama, sākot no 2020. g. vidus.

MOBILĀ MAZGĀŠANAS SISTĒMA

Ar 6,5 litru tilpuma mobilo spiediena mazgāšanas sistēmu viegli noskalosit visu savu aprīkojumu. Sistēma ir aprīkota ar šļūteni un dušas uzgali un ir piemērota apavu, velosipēdu un hidrotērpu noskalošanai.

VELOSIPĒDU TURĒTĀJS

Izvēlieties no diviem uz jumta stiprināmu velosipēdu turētāju variantiem3 un savos ceļojumos ņemiet līdzi divus velosipēdus.

INTERJERS

MUGURSOMA – SĒDEKLIS

Starp aizmugurējiem sēdekļiem delikāti piestiprināmajā mugursomā – sēdeklī noglabātās mantas ir viegli aizsniedzamas un vienlaikus nemanāmas. Viegli atvienojamā mugursoma – sēdeklis nodrošina 20 litru ietilpību un varat to izmantot arī atstājot automobili.

INTEGRĒTS GAISA KOMPRESORS

Bagāžas nodalījumā integrētais gaisa kompresors ļauj Jums piepumpēt automobiļa un velosipēda riepas, matračus un citus piepūšamus priekšmetus jebkurā laikā.

SISTĒMA CLICK AND GO

Universāla un daudzfunkcionāla sistēma, kas paredzēta otrās rindas pasažieriem. Tā piestiprinās starp galvas balstu kājiņām un ir papildināma ar dažādiem aksesuāriem, kas ļauj novietot planšetdatorus, somas, klēpjdatorus un jakas.

PAKOTNES PET

Lai Jūsu mīlulis ikvienā ceļojumā būtu drošībā un justos ērti, savukārt automobiļa salons būtu aizsargāts, izvēlieties kādu no pieejamajām mājdzīvnieku pakotnēm.

AKSESUĀRU PAKOTNES

PAKOTNE EXPLORER

Izlauziet sev ceļu jebkādā apvidū. Ar pakotni Explorer aprīkots Defender spēj izlauzties ārpus ierastā un pieradināt pat kartē neatzīmētas teritorijas.

PAKOTNE ADVENTURE

Ļaujiet savām kaislībām vaļu, iekarojot jaunas teritorijas. Ar pakotni Adventure aprīkots Defender izvedīs Jūs no ierastajiem ceļiem un ievedīs dabas rotaļu laukumā.

PAKOTNES COUNTRY

Neaizmirstiet piedzīvojumā paņemt līdzi zābakus! Pakotne Country ļauj maksimāli izbaudīt dabas varenību un padarīt ikvienu piedzīvojumu atmiņā paliekošu.

PAKOTNES URBAN

Iekarojiet betona džungļus. Pakotne Urban automobilim piešķir uzmanības vērtu stilu, pārliecinātību un nosvērtību, padarot to pilsētas ielās vienmēr pamanāmu.

© Inchcape Motors Finland Oy

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover