Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

Defender ir radīts, lai ļautu Jums sapņot drosmīgāk, paveikt vairāk un doties ārpus ierastā robežām.

VISURGĀJEJA VEIKTSPĒJA

Atklājiet jaunas teritorijas. Iekarojiet vissarežģītākos apvidus. Defender izcilā visurgājēja veiktspēja un pastāvīgā pilnpiedziņa padara to neapturamu gan uz ceļa, gan bezceļa apstākļos.

KONFIGURĒJAMĀ TERRAIN RESPONSE TEHNOLOĢIJA

Atklājiet jaunas teritorijas. Iekarojiet vissarežģītākos apvidus. Defender izcilā visurgājēja veiktspēja un pastāvīgā pilnpiedziņa padara to neapturamu gan uz ceļa, gan bezceļa apstākļos.

ĢEOMETRIJA

Iespaidīgs uzbraukšanas, pārsvēršanās un nobraukšanas leņķis. Saīsināta priekšējā un aizmugurējā pārkare. Defender ģeometrija padara to par izcilu spējīgu automobili.

VEIKTSPĒJA

GOING BEYOND

PIEMĒROTS JEBKĀDIEM APSTĀKĻIEM

PILNPIEDZIŅA

Braucot pa sliktas saķeres virsmām, piemēram, ledu un sniegu, griezes moments tiek līdzsvarots starp priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem, nodrošinot labāku stabilitāti un kontroli.

DIVU ĀTRUMU PĀRNESUMKĀRBA

Papildu zemāku pārnesumu komplekts var izrādīties nenovērtējams tādos izaicinošos apstākļos kā stāvās uzkalnēs vai nokalnēs, braucot bezceļa apstākļos vai vilkšanas laikā.

ELEKTRONISKĀ GAISA PIEKARE

Parastais automobiļa piekares augstums ir 50 mm, taču to var palielināt līdz 75 mm, savukārt, braucot īpaši sarežģītos bezceļa apstākļos – vēl par 70 mm.

ELEKTRONISKAIS AKTĪVAIS DIFERENCIĀLIS

Šī sistēma nodrošina lielāku vilkmi pagriezienos un labāku saķeri bezceļa apstākļos, kas tiek panākts, kontrolējot slīdēšanu starp aizmugurējās ass kreiso un labo riteni.

KONFIGURĒJAMĀ TERRAIN RESPONSE TEHNOLOĢIJA

Terrain Response ir pirmā šāda veida tehnoloģija pasaulē, kas ļauj bezceļa apstākļos konfigurēt spēka piedziņu, stūrēšanu, diferenciāļus un saķeres kontroles iestatījumus atbilstoši Jūsu bezceļa braukšanas vajadzībām.

BEZCEĻA BRAUKŠANAS TEHNOLOĢIJAS

Lai arī kādā vidē Jūs atrastos, pilnīga pārliecība un kontrole ir garantēta. Šo tehnoloģiju klāstā ir tādas sistēmas kā Low Traction Launch (nodrošina optimālu griezes momenta kontroli, uzsākot kustību), Gradient Release Control (neļauj iegūt strauju paātrinājumu stāvās nokalnēs, vadītājam atlaižot bremzes) un Hill Descent Control (palīgsistēma braukšanai no kalna).

ADAPTĪVĀS DINAMIKAS SISTĒMA

Sistēma, uzraugot virsbūves un stūrēšanas kustības līdz pat 500 reizēm sekundē, nodrošina vienmērīgu braucienu un optimālu kontroli. Reaģējot uz vadītāja kustībām un ceļa apstākļiem, sistēma pastāvīgi regulē amortizatoru iestatījumus.  

SISTĒMA ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL

Uzstādiet un saglabājiet vienmērīgu ātrumu, braucot pa izaicinošiem bezceļa apstākļiem. Sistēma All Terrain Progress Control darbojas līdzīgi maza ātruma kruīza kontrolei ātrumu diapazonā no 1,8 km/h līdz 30 km/h. 

SPĒKA PIEDZIŅAS SISTĒMAS

BENZĪNA UN DĪZEĻDZINĒJI

Defender piedāvājumā ir izsmalcinātu un degvielu ekonomējošu Ingenium dzinēju klāsts. Izvēlieties no uzlabotajiem benzīna vai dīzeļdzinējiem.

BENZĪNA DZINĒJS AR MILD HYBRID SISTĒMU

Palīdzot samazināt degvielas patēriņu un CO2 izmešu līmeni, P400 dzinējs uzkrāj un uzglabā enerģiju, kas parasti tiek zaudēta ātruma samazināšanas laikā, un izmanto to atkārtoti.

PERSONALIZĀCIJA

Izvēles funkcijas un to pieejamība var atšķirties atkarībā no automobiļa specifikācijas (modelis un spēka piedziņa), vai arī to pielāgošanai nepieciešams uzstādīt citas funkcijas. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar vietējo pārstāvi vai veiciet sava automobiļa konfigurāciju tiešsaistē.

Visas automobilī integrētās funkcijas autovadītājiem atļauts izmantot tikai gadījumos, kad ir droši to darīt. Autovadītājiem ir jāpārliecinās, ka viņi vienmēr pilnībā kontrolē automobili.

Atsevišķām funkcijām ir nepieciešama piemērota SIM karte ar atbilstošu datu līgumu, kam pēc sākotnējā termiņa, ko ieteicis Jūsu pārstāvis, būs nepieciešama turpmāka abonēšana.

 

© Inchcape Motors Finland Oy

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover