Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

Ar pilnībā jaunu virsbūves un salona dizainu, kā arī aprīkots ar jaunākajām vadītāja palīgsistēmām un savienojamības funkcijām, jaunās paaudzes Defender būs revolucionārs Land Rover produkts.

PILNĪBĀ JAUNA INFOIZKLAIDES SISTĒMA

Jūsu viedtālruņa iedvesmota, mūsu jaunā infoizklaides sistēma Pivi Pro nodrošina maksimālu savienojamību un sniedz svarīgāko informāciju acumirklī.

NAVIGĀCIJA

Defender savienotā navigācijas sistēma Navigation Pro iegaumē Jūsu iecienītākos maršrutus un piedāvā ātrākas alternatīvas, ja ceļā rodas šķēršļi.

UZLABOTA REDZAMĪBA

Ieraugiet pasauli plašāk. ClearSight tehnoloģija, kas ir daļa no uzlabotās 3D ārējo kameru sistēmas, ievērojami uzlabo Jūsu redzamību.

INFOIZKLAIDES SISTĒMA

REDZAMĪBA

ĒRTĪBAS

SAVIENOJAMĪBA

PAKOTNE ONLINE

Pateicoties šai pakotnei, savu ceļojumu laikā baudīsit vēl labāku savienojamību. Viss Jūsu ceļojumam nepieciešamais atrodas ērti aizsniedzamā attālumā, ieskaitot tiešsaistes izklaides saturu, jaunākās laika apstākļu prognozes, kalendāra datus un informāciju par interesējošajām vietām. Pateicoties integrētai SIM kartei, varēsit izmantot neierobežotu datu* apjomu.

* Tiek piemērota godīgas lietošanas politika. Pārsniedzot 20 GB datu apjomu, atlikušo mēnesi transportlīdzekļa datu ātrums var samazināties. 

TĀLVADĪBAS LIETOTNE

Noregulējiet salona gaisa temperatūru, atslēdziet, aizslēdziet, nosakiet sava automobiļa atrašanās vietu vai izsekojiet savus ceļojumus, izmantojot savu viedtālruni vai viedpulksteni. Savietojama ar lielāko daļu viedtālruņu un viedpulksteņu.

PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMI

Defender programmatūra tiek automātiski atjaunināta*. Automobiļa infoizkaides sistēmu, telemātikas un dažādos kontroles moduļus var atjaunināt attālināti, lai to veiktspēja vienmēr būtu optimālā līmenī.

* Esot savienojumam ar Wi-Fi vai mobilo tīklu.

WI-FI TĪKLS

Savienojamība un izklaide visai ģimenei*. 4G Wi-Fi automobilī nodrošina piekļuvi saderīgiem mobilo sakaru tīkliem un ļauj pieslēgt līdz pat 8 ierīcēm.

* Esot savienojumam ar Wi-Fi vai mobilo tīklu.

KOMFORTS

MERIDIAN™ TELPISKĀS SKAŅAS SISTĒMA

Izvēles 700 W Meridian telpiskās skaņas sistēma sastāv no 14 skaļruņiem un divkanālu zemfrekvenču skaļruņa un salonā nodrošina kristāldzidrus augstos toņus un piesātinātas, dziļas basa notis, ļaujot Jums klausīties savu iemīļoto mūziku tieši tā, kā to vēlaties.

SALONA KLIMATS

Neatkarīgi no ārējiem apstākļiem, pateicoties divu un trīs zonu klimata kontrolei, vadītājs un pasažieri automobilī var uzturēties ideālā temperatūrā. Papildus, salona gaisa jonizācija likvidē alergēnus, gaisā esošās baktērijas un nepatīkamos aromātus.

APSILDĀMI UN ATVĒSINĀMI SĒDEKĻI

Automobiļa veiktspēju papildinot ar komfortu, sēdekļu apsildes un atvēsināšanas funkcija ikvienu Jūsu ceļojumu padarīs ērtu.

PREMIUM SALONA APGAISMOJUMS

Premium salona apgaismojums nodrošina 10 konfigurācijas iespējas, ļaujot Jums salonu pielāgot savam noskaņojumam, personībai vai braukšanas stilam.

PALĪGSISTĒMAS

VADĪŠANAS PALĪGSISTĒMAS

Defender ir aprīkots ar vadītāja palīgsistēmām, kas, vadot automobili, nodrošina vēl lielāku drošību un parocību – aklās zonas palīgsistēmas pakotne, vadītāja palīgsistēmu pakotne un 3D ārējo kameru sistēma.

 

AKLĀS ZONAS PALĪGSISTĒMAS PAKOTNE

AKLĀS ZONAS PALĪGSISTĒMA

Ja, sākot mainīt braukšanas joslu, Defender Jūsu aklajā zonā fiksē citu automobili, attiecīgās puses sānskata spogulī iedegas brīdinājuma signāls un stūres griezes moments mudina Jūs izvairīties no iespējamās sadursmes.

UZRAUDZĪBAS SISTĒMA CLEAR EXIT

Palīdz pasažieriem droši izkāpt no automobiļa, brīdinot par tuvojošos apdraudējumu, piemēram, garām braucošiem transportlīdzekļiem vai velosipēdistiem.

AIZMUGURĒJĀS SATIKSMES UZRAUDZĪBAS SISTĒMA

Brīdina Jūs par transportlīdzekļiem, gājējiem vai citu apdraudējumu, kas tuvojas no jebkuras puses. Īpaši noderīga, kad no stāvvietas nepieciešams izbraukt atpakaļgaitā.

VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMU PAKOTNE

AKLĀS ZONAS PALĪGSISTĒMAS PAKOTNE

Pakotnē iekļautās palīgsistēmas – aklās zonas palīgsistēma, aizmugurējās satiksmes uzraudzības sistēma un uzraudzības sistēma Clear Exit.

ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE

Adaptīvā kruīza kontrole automātiski ievēros drošu attālumu līdz priekšā esošajam transportlīdzeklim, tam samazinot ātrumu, apstājoties, vai, Jums braucot lēnas virzības satiksmē. Ja priekšā esošais transportlīdzeklis apstājas, sistēma palīdz Jums plūdeni apstāties.

AIZMUGURĒJĀ PIRMSSADRUSMES UZRAUDZĪBAS SISTĒMA

Ja no aizmugures tuvojošais transportlīdzeklis nesamazina ātrumu, Defender, automātiski ieslēdzot avārijas gaismas signālu, mudinās tuvojošos vadītāju bremzēt.

3D ĀRĒJO KAMERU SISTĒMA

3D ĀRĒJO KAMERU SISTĒMA

Tagad sistēmā ir iekļautas 360° parkošanās palīgfunkcijas. Četru videokameru, kas diskrēti izvietotas visās automobiļa pusēs, skati tiek inteliģenti apvienoti vienā skatā un attēloti skārienjutīgā ekrānā, ļaujot vadītājam pārredzēt apkārti, neizkāpjot no automobiļa. Šī uzlabotā redzamība padara braukšanu pa grūti izbraucamiem ceļiem un manevrēšanu tik vieglu kā nekad iepriekš.

Apple® ir ASV un citās valstīs reģistrēta Apple Inc. preču zīme.
 

© Inchcape Motors Finland Oy

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover