Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

Jauno Defender esam pārbaudījuši ne tikai, izmantojot visaptverošu simulāciju un citu papildaprīkojumu, bet arī reālos apstākļos – esam nobraukuši 1,2 miljonus kilometru un veikuši vairāk nekā 45 000 individuālo testu, lai pārliecinātos, ka šis ir visizturīgākais jebkad radītais Land Rover.

Niks Rodžerss (Nick Rogers) Jaguar Land Rover izpilddirektors (produktu inženierija)

RIEPAS

Pielāgotas visu veidu piedzīvojumiem. Defender riepas ir lielākas un izturīgākas, tāpēc piemērotas braukšanai jebkādos apstākļos.

MATERIĀLI

Ikviena Defender detaļa ir rūpīgi apdomāta – sākot ar izturīgo gumijas salona grīdas segumu, beidzot ar satīna virsbūves krāsas aizsargkārtu.

TESTĒŠANA

Defender ir radīts, lai izturētu visskarbākos apstākļus un ilgstošus triecienus.

ARHITEKTŪRA

IZTURĪBA

SALONS

GUMIJAS GRĪDAS SEGUMS

Visā salonā ir ieklāts viegli tīrāms un izturīgs gumijas grīdas segums, savukārt paslēpjami durvju sliekšņi ļauj viegli atbrīvoties no dubļiem un netīrumiem.

REDZAMA STRUKTŪRA

Atgādinājums par Defender nepārspējamo spēku. Salona atklātā struktūra, kuras apdarei tiek izmantots īpaši izturīgs teksturēts pulverveida pārklājums, ietver automobiļa šķērssiju, stūri un durvis.

PERSONALIZĀCIJA

AUTOMOBIĻA ŠĶĒRSSIJAS APDARE

Izvēlieties savu apdares variantu – redzamā struktūras sija ir pieejama trijās dažādās krāsās: baltā, gaiši pelēkā un tumši pelēkā*.

* Pieejama tikai Defender X modelī.

PRIEKŠĒJĀ APAKŠĒJĀ AIZSARGPLĀKSNE

Dodieties piedzīvojumos ar pārliecību, ka priekšā esošā apakšējā aizsargplāksne* pasargās automobiļa apakšu, arī braucot pa bīstamām virsmām.

* Pieejama, sākot ar 2020. g. vidu.

PRIEKŠĒJAIS AIZSARGRĀMIS

Aizsargā Defender priekšpusi no bojājumiem un piešķir automobilim izteiksmīgu tēlu2.

Pieejams, sākot ar 2020. g. vidu.

KOMPLEKTS VIRSBŪVES AIZSARDZĪBAI

Izbaudiet savu piedzīvojumu, neraizējoties par automobiļa krāsojumu. Šis komplekts nodrošina papildu Defender virsbūves aizsardzību.

Izvēles funkcijas un to pieejamība var atšķirties atkarībā no automobiļa specifikācijas (modelis un spēka piedziņa), vai arī to pielāgošanai nepieciešams uzstādīt citas funkcijas. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar vietējo pārstāvi vai veiciet sava automobiļa konfigurāciju tiešsaistē.

Visas automobilī integrētās funkcijas autovadītājiem atļauts izmantot tikai gadījumos, kad ir droši to darīt. Autovadītājiem ir jāpārliecinās, ka viņi vienmēr pilnībā kontrolē automobili.

Atsevišķām funkcijām ir nepieciešama piemērota SIM karte ar atbilstošu datu līgumu, kam pēc sākotnējā termiņa, ko ieteicis Jūsu pārstāvis, būs nepieciešama turpmāka abonēšana.

 

© Inchcape Motors Finland Oy

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover