Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

Spēcīgs, izturīgs un ļoti funkcionāls – Land Rover Defender ir emocionāli uzrunājoša dizaina un godprātīgas inženierijas paraugs.

Gerijs Makgoverns (Gerry McGovern) Land Rover dizaina izstrādes vadītājs

DIZAINA LĪNIJAS

Viens skatiens uz šo pārliecinoši atpazīstamo siluetu, un Jūs zināt – šis ir kas neparasts. Īsas priekšējās un aizmugurējās pārkares uzlabo tā ģeometriju un veiktspēju.

PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Ar raksturu un ideālām proporcijām – apaļie priekšējie lukturi acumirklī liek atpazīt Defender.

LUKTURI ALPINE

Šie nostalģiskie lukturi piepilda salonu ar gaismu un vēl vairāk izceļ automobiļa personību.

VIRSBŪVE

SALONS

ELASTĪBA

CAURSTAIGĀJAMS SALONS

Defender caurstaigājamā salona konfigurācija nodrošina absolūtu elastību. Tā ļauj pasažieriem pārvietoties starp pirmo un otro rindu, kā arī nodrošina papildu vietu mantu novietošanai.

PACEĻAMS PRIEKŠĒJAIS SĒDEKLIS

Automobilī ir ierīkots paceļams sēdeklis, kas ļauj priekšējā rindā apsēsties vēl vienam pasažierim. Kad tas netiek izmantots, to var nolocīt un izmantot kā elkoņu balstu ar diviem krūžu turētājiem.

CENTRĀLĀ KONSOLE AR LEDUSSKAPI

Pateicoties Defender sēdekļu konfigurācijas iespējām, kas ietver konsoli ar ledusskapja nodalījumu, ikvienā savā ceļojumā varēsit baudīt atspirdzinošus dzērienus.

SĒDEKĻI

Pateicoties Defender sēdekļu konfigurācijai, automobilī pietiks vietas gan ģimenei, gan draugiem. Automobilis piedāvā piecas, sešas vai 5 + 2 sēdvietas.

AKSESUĀRU PAKOTNES

Ikviena aksesuāru pakotne ir radīta, lai ļautu Jums maksimāli izbaudīt dzīves sniegtās iespējas. Neatkarīgi no tā, kādas ir Jūsu vajadzības, atradīsit savām vajadzībām atbilstošu pakotni. Aplūkojiet zemāk aprakstītās iespējas.

 

PAKOTNE EXPLORER

Izlauziet sev ceļu jebkādā apvidū. Ar pakotni Explorer aprīkots Defender spēj izlauzties ārpus ierastā un pieradināt pat kartē neatzīmētas teritorijas.

PAKOTNE ADVENTURE

Ļaujiet savām kaislībām vaļu, iekarojot jaunas teritorijas. Ar pakotni Adventure aprīkots Defender izvedīs Jūs no ierastajiem ceļiem un ievedīs dabas  rotaļu laukumā.

PAKOTNES COUNTRY

Neaizmirstiet piedzīvojumā paņemt līdzi zābakus! Pakotne Country ļauj maksimāli izbaudīt dabas varenību un padarīt ikvienu piedzīvojumu atmiņā paliekošu.

PAKOTNES URBAN

Iekarojiet betona džungļus. Pakotne Urban automobilim piešķir uzmanības vērtu stilu, pārliecinātību un nosvērtību, padarot to pilsētas ielās vienmēr pamanāmu.

Izvēles funkcijas un to pieejamība var atšķirties atkarībā no automobiļa specifikācijas (modelis un spēka piedziņa), vai arī to pielāgošanai nepieciešams uzstādīt citas funkcijas. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar vietējo pārstāvi vai veiciet sava automobiļa konfigurāciju tiešsaistē.

Visas automobilī integrētās funkcijas autovadītājiem atļauts izmantot tikai gadījumos, kad ir droši to darīt. Autovadītājiem ir jāpārliecinās, ka viņi vienmēr pilnībā kontrolē automobili.

Atsevišķām funkcijām ir nepieciešama piemērota SIM karte ar atbilstošu datu līgumu, kam pēc sākotnējā termiņa, ko ieteicis Jūsu pārstāvis, būs nepieciešama turpmāka abonēšana.

 

© Inchcape Motors Finland Oy

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover