Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

Jaunais Defender modelis reprezentēs 70 inovāciju un uzlabojumu gadus, godinot automobiļa vēsturisko izturību un stabilitāti, vienlaikus saglabājot 21. gs. automobiļa īpašības.

GALVENĀS IEZĪMES

IZTURĪBA

Izgatavots no mūsu visu laiku visizturīgākajiem materiāliem un pārbaudīts īpaši sarežģītos apstākļos. Defender ir radīts optimālai izturībai.

VEIKTSPĒJA

Dabiski jaudīgs. Defender spēj tikt galā pat vissarežģītākajos apstākļos un pārliecinoši izved Jūs cauri pilsētas džungļiem, plūstošām smiltīm un apledojušiem apvidiem.

DIZAINS

Šim dizainam piemīt neapšaubāma godprātība un nepārspējama mērķtiecība.

AUTOMOBILĪ INTEGRĒTĀS TEHNOLOĢIJAS

Aprīkots ar mūsu šī brīža visintuitīvākajām tehnoloģijām, kas nodrošina ērtības, savienojamību un redzamību, Defender ir gatavs doties 21. gs. piedzīvojumos.

IZPĒTĪT VIRSBŪVI

IZPĒTĪT SALONU

IZVĒLĒTIES SAVU DEFENDER

DEFENDER

Izplānots kā neviens cits. Defender ir spēcīgākais un veiktspējīgākais mūsu līdz šim radītais automobilis. Pateicoties permanentajai pilnpiedziņas sistēmai1, divējāda diapazona reduktoram un monokoka arhitektūrai, tas pieveiks visus izaicinājumus un šķēršļus.

DEFENDER FIRST EDITION

Defender First Edition modeļa versija ietver 20 collu Style 5098 stila diskus ar 5 spieķiem un Gloss Sparkle Silver stila apdari, First Edition emblēmu un daudzas citas aprīkojuma iezīmes, piemēram, ClearSight salona atpakaļskata spoguli un Premium LED lukturus ar zīmolam raksturīgām dienas braukšanas gaismām.

DEFENDER X-DYNAMIC

Radīts īpaši sarežģītiem apstākļiem. Sēdekļus akcentē jostas, kas izgatavotas no īpaši izturīga Robustek materiāla. Visurgājējs izceļas ar izteiksmīgu virsbūves stilu, un tam aizmugurē uzstādītas Black krāsas vilkšanas cilpas.

DEFENDER X

Neapturams jebkur un jebkādos apstākļos. Defender X apvieno veiktspēju ar bezceļu automobilim raksturīgu izskatu, kas nozīmē, ka varat doties turp, kur vēl nekad neesat bijis. Ir grūtības, un ir arī Defender X.

DEFENDER HARD TOP

Savā Defender Hard Top paņemiet līdzi visu, kas nepieciešams. Pateicoties fiksētajiem pilna garuma bagāžnieka nodalījumiem, piestiprināšanas punktiem un aizslēdzamai uzglabāšanas zonai zem grīdas, Jūsu krava būs drošībā neatkarīgi no ceļa apstākļiem.

DEFENDER UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDS

Bezkompromisu veiktspēja bezceļos, kas dažos apstākļos ir pat vēl labāka. Land Rover Defender uzlādējamais hibrīda automobilis ir spējīgs pieveikt tikpat sarežģītus apstākļus kā benzīna vai dīzeļa automobiļu versijas, un, neatpaliekot no pārējiem, tas ir spējīgs izbraukt 900 mm dziļus braslus.AKSESUĀRU PAKOTNES

Neierobežotas iespējas. Izmantojiet visas dzīves sniegtās iespējas, izvēloties kādu no zemāk aprakstītajām četrām pakotnēm.

 

PAKOTNE EXPLORER

Izlauziet sev ceļu jebkādā apvidū. Ar pakotni Explorer aprīkots Defender spēj izlauzties ārpus ierastā un pieveikt pat kartē neatzīmētas teritorijas. (Izmantojiet mūsu aptauju, lai uzzinātu, kura ir Jums vispiemērotākā pakotne.)

ADVENTURE PAKOTNE

Ļaujiet savām kaislībām vaļu, iekarojot jaunas teritorijas. Ar pakotni Adventure aprīkots Defender izvedīs Jūs no ierastajiem ceļiem un ievedīs dabas rotaļu laukumā.

PAKOTNE COUNTRY

Neaizmirstiet piedzīvojumā paņemt līdzi zābakus! Pakotne Country ļauj maksimāli izbaudīt dabas varenību un padarīt ikvienu piedzīvojumu atmiņā paliekošu.

PAKOTNES URBAN

Iekarojiet betona džungļus. Pakotne Urban automobilim piešķir uzmanības vērtu stilu, pārliecinātību un nosvērtību, padarot to pilsētas ielās vienmēr pamanāmu.

Izvēles funkcijas un to pieejamība var atšķirties atkarībā no automobiļa specifikācijas (modelis un spēka piedziņa), vai arī to pielāgošanai nepieciešams uzstādīt citas funkcijas. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar vietējo pārstāvi vai veiciet sava automobiļa konfigurāciju tiešsaistē.

Visas automobilī integrētās funkcijas autovadītājiem atļauts izmantot tikai gadījumos, kad ir droši to darīt. Autovadītājiem ir jāpārliecinās, ka viņi vienmēr pilnībā kontrolē automobili.

Atsevišķām funkcijām ir nepieciešama piemērota SIM karte ar atbilstošu datu līgumu, kam pēc sākotnējā termiņa, ko ieteicis Jūsu pārstāvis, būs nepieciešama turpmāka abonēšana.

 

© Inchcape Motors Finland Oy

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover