Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

Jaunais Defender modelis reprezentēs 70 inovāciju un uzlabojumu gadus, godinot automobiļa vēsturisko izturību un stabilitāti, vienlaikus saglabājot 21. gs. automobiļa īpašības.

GALVENĀS IEZĪMES

IZTURĪBA

Izgatavots no mūsu visu laiku visizturīgākajiem materiāliem un pārbaudīts īpaši sarežģītos apstākļos. Defender ir radīts optimālai izturībai.

VEIKTSPĒJA

Dabiski jaudīgs. Defender spēj tikt galā pat vissarežģītākajos apstākļos un pārliecinoši izved Jūs cauri pilsētas džungļiem, plūstošām smiltīm un apledojušiem apvidiem.

DIZAINS

Šim dizainam piemīt neapšaubāma godprātība un nepārspējama mērķtiecība.

AUTOMOBILĪ INTEGRĒTĀS TEHNOLOĢIJAS

Aprīkots ar mūsu šī brīža visintuitīvākajām tehnoloģijām, kas nodrošina ērtības, savienojamību un redzamību, Defender ir gatavs doties 21. gs. piedzīvojumos.

IZTURĪBA

VEIKTSPĒJA

DIZAINS

AUTOMOBILĪ INTEGRĒTĀS TEHNOLOĢIJASAKSESUĀRU PAKOTNES

Neierobežotas iespējas. Izmantojiet visas dzīves sniegtās iespējas, izvēloties kādu no zemāk aprakstītajām četrām pakotnēm.

 

PAKOTNE EXPLORER

Izlauziet sev ceļu jebkādā apvidū. Ar pakotni Explorer aprīkots Defender spēj izlauzties ārpus ierastā un pieveikt pat kartē neatzīmētas teritorijas. (Izmantojiet mūsu aptauju, lai uzzinātu, kura ir Jums vispiemērotākā pakotne.)

ADVENTURE PAKOTNE

Ļaujiet savām kaislībām vaļu, iekarojot jaunas teritorijas. Ar pakotni Adventure aprīkots Defender izvedīs Jūs no ierastajiem ceļiem un ievedīs dabas rotaļu laukumā.

PAKOTNE COUNTRY

Neaizmirstiet piedzīvojumā paņemt līdzi zābakus! Pakotne Country ļauj maksimāli izbaudīt dabas varenību un padarīt ikvienu piedzīvojumu atmiņā paliekošu.

PAKOTNES URBAN

Iekarojiet betona džungļus. Pakotne Urban automobilim piešķir uzmanības vērtu stilu, pārliecinātību un nosvērtību, padarot to pilsētas ielās vienmēr pamanāmu.

Izvēles funkcijas un to pieejamība var atšķirties atkarībā no automobiļa specifikācijas (modelis un spēka piedziņa), vai arī to pielāgošanai nepieciešams uzstādīt citas funkcijas. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar vietējo pārstāvi vai veiciet sava automobiļa konfigurāciju tiešsaistē.

Visas automobilī integrētās funkcijas autovadītājiem atļauts izmantot tikai gadījumos, kad ir droši to darīt. Autovadītājiem ir jāpārliecinās, ka viņi vienmēr pilnībā kontrolē automobili.

Atsevišķām funkcijām ir nepieciešama piemērota SIM karte ar atbilstošu datu līgumu, kam pēc sākotnējā termiņa, ko ieteicis Jūsu pārstāvis, būs nepieciešama turpmāka abonēšana.

 

© Inchcape Motors Finland Oy

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover