Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

DIZAINS

TEHNOLOĢIJA

INFORMĀCIJAS UN IZKLAIDES SISTĒMA

Range Rover Evoque piedāvā plašu informācijas un izklaides klāstu un standartaprīkojumā ietver InControl informācijas un izklaides sistēmu, kā arī Touch Pro. Tā nemanāmi savieno jūs un jūsu transportlīdzekli ar apkārtējo pasauli.

INOVĀCIJA

ClearSight salona atpakaļskata spogulis5 un ClearSight Ground View6 Land Rover aprīkojumā pieejams pirmoreiz. Šis aprīkojums ļauj skaidri redzēt pirms tam nepārredzamās vietas, tādējādi nodrošinot pārliecinātāku braukšanas pieredzi uz bezceļiem vai sarežģītās pilsētvides situācijās.

UZ CEĻA

Izcils veiktspējas un braukšanas apvienojums rada lielisku Range Rover Evoque braukšanas pieredzi. Pateicoties plašam tehnoloģiju klāstam, kas ietver aktīvo transmisiju7 un adaptīvo dinamiku8, Range Rover Evoque nodrošina aizraujošu braukšanas pieredzi uz visiem ceļa segumiem un jebkādos apstākļos.

UZ BEZCEĻIEM

Range Rover Evoque apvieno pārdomātu dizainu ar izcilu vadāmību uz bezceļiem, pateicoties Terrain Response 2*, sensoram braukšanai caur ūdeni9 un palīgsistēmai braukšanai no kalna4.

AUTOVADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

Standartaprīkojumā, papildaprīkojumā vai komplektā ietverts plašs inovatīvu drošības tehnoloģiju klāsts, kas palīdzēs gan pilsētas satiksmes pārvarēšanā, gan garantēs papildu drošību. Viss aprīkojums ir projektēts un izstrādāts, domājot par Range Rover Evoque braukšanas pieredzes uzlabošanu.

KOMFORTS UN ĒRTĪBAS

Range Rover Evoque salona aprīkojums ietver jaunus sēdekļus un materiālu klāstu, piemēram, graudainu ādu, Windsor ādu, Kvadrat augstas kvalitātes vilnu, Dinamica® zamšādas imitāciju un eikalipta šķiedras tekstilizstrādājumus. Pieejami arī elektriski regulējami sēdekļi ar atmiņas, apsildes, dzesēšanas un masāžas funkciju.

IESPĒJAS

DAUDZPUSĪBA

VEIKTSPĒJA

KOMFORTS UN ĒRTĪBAS

DROŠĪBA

ISOFIX

Atrodas Range Rover Evoque aizmugurē. ISOFIX Stiprinājumu vietas nodrošina īpaši uzticamu bērnu sēdeklīša savienošanu ar automobili, tādējādi uzlabojot drošību.

GAISA DROŠĪBAS SPILVENI

Range Rover Evoque visaptverošā autovadītāja, pasažieru un gājēju drošības gaisa spilvenu sistēma garantē lielisku aizsardzību visiem automobilī esošajiem.

DINAMISKĀ STABILITĀTES KONTROLE

Samazina dzinēja griezes momentu un bremzē attiecīgos riteņus, lai koriģētu transportlīdzekļa virzību situācijās, kad stūre pagriezta nepietiekami vai par daudz.

BRAUKŠANAS SISTĒMAS

Range Rover Evoque ietver jaunākās drošības tehnoloģijas, tostarp elektronisko bremžu spēka sadales sistēmu, kas automātiski izdala bremžu spēku uz katru asi, lai samazinātu apstāšanās ceļu, vienlaikus saglabājot stabilitāti un transportlīdzekļa vadāmības iespējas.

AVĀRIJAS BREMZĒŠANAS PALĪGSISTĒMA

Ja bremžu pedālis nospiests ātri, bet ne pietiekami spēcīgi, avārijas bremzēšanas palīgsistēma to saprot un palielina bremzēšanas spēku. Lai garantētu laicīgu apstāšanos, tā palielina bremžu spiedienu. Avārijas bremzēšanas laikā automātiski ieslēdzas avārijas gaismas.

LIELA ĀTRUMA AVĀRIJAS BREMZĒŠANA

Liela ātruma avārijas bremzēšanas sistēma 12konstatē potenciālu frontālo sadursmi ar citu transportlīdzekli un attēlo vizuālu brīdinājumu, kas mudina autovadītāju bremzēt. Ja autovadītājs nereaģē, Range Rover Evoque automātiski uzsāk bremzēšanu, lai samazinātu iespējamās sadursmes sekas.

ILGTSPĒJĪBA

AUGSTĀKĀS KVALITĀTES TEKSTILIZSTRĀDĀJUMI

Atbildīgi iegūti sēdekļu materiāli ietver eikalipta šķiedras tekstilizstrādājumus. Augstākās kvalitātes tekstila un zamšādas imitācijas apdares ietver Kvadrat augstas kvalitātes tekstilizstrādājumus un Dinamica® zamšādas imitāciju, kas tiek ražota no pārstrādātām poliestera šķiedrām un plastmasas.

DAĻĒJĀ HIBRĪDAUTOMOBIĻA TEHNOLOĢIJA

MHEV13 ir daļēja hibrīdautomobiļa sistēma, kas uzkrāj un glabā enerģiju transportlīdzekļa ātruma samazināšanas laikā, lai pēcāk to atbilstoši izmantotu dzinēja efektivitātes palielināšanā. Tā ietver uzlabotu Stop/Start sistēmu, kas ļauj izslēgt dzinēju, transportlīdzeklim samazinot ātrumu.

ILGTSPĒJĪGS DIZAINS

Range Rover Evoque izstrādes laiks ietvēris pilna dzīves cikla novērtējumu. Transportlīdzeklis ir veidots tā, lai dzīves cikla beigās 85% no tā uzbūvē izmantotajiem materiāliem būtu pārstrādājami/atkārtoti izmantojami un 95% materiālu būtu reģenerējami. Range Rover Evoque uzbūvē izmantoti pārstrādāti materiāli (kur vien tas iespējams).

1Pieejams tikai ar adaptīvo dinamiku. Nav pieejams D150.
2Pieejams tikai ar automātisko priekšējo lukturu regulēšanas funkciju.
3Specifikācijas, kas norādītas kā unikālas Range Rover Evoque First Edition, var būt pieejamas atsevišķi vai komplektācijā otrajā un turpmākos ražošanas gados.
4Tikai automātiskā transmisija.
5Klientiem, kas lieto bifokālās vai multifokālās lēcas, var rasties problēmas, pielāgojoties spoguļa digitālā režīma izmantošanai. Parasto spoguļa režīmu iespējams izmantot vienmēr.
6Pieejams kā daļa no 360° apkārtnes skata kameras. Pieejams tikai ar elektriski pielokāmiem un apsildāmiem ārējiem atpakaļskata spoguļiem ar tuvošanās gaismām un automātiskas aptumšošanās funkciju.
7Tikai D240 un P300 dzinējs.
8Nav pieejams D150.
9Tikai automātiskā transmisija. Pieejams tikai ar 360° apkārtnes skata kameru, elektriski pielokāmiem un apsildāmiem ārējiem atpakaļskata spoguļiem ar tuvošanās gaismām un automātiskas aptumšošanās funkciju un parkošanās komplektu vai autovadītāja palīgsistēmu komplektu.
10Pieejams tikai kā Connect Pro daļa.
11Pieejams tikai ar kontaktligzdu komplektu 2.
12Tikai automātiskā transmisija. Pieejams ar braukšanas komplektu un autovadītāja palīgsistēmu komplektu.
13Tikai automātiskā transmisija. Atkarīgs no tirgus. 

*Tikai automātiskā transmisija. 
Meridian ir reģistrēta Meridian Audio Ltd. preču zīme. 

InControl funkcijas, papildaprīkojums un pieejamība joprojām ir atkarīga no tirgus. Sazinieties ar Land Rover izplatītāju, lai saņemtu visu informāciju par pieejamību un nosacījumiem. Attēlotā informācija un attēli, kas saistīti ar InControl tehnoloģiju, tostarp ekrāniem vai sekvencēm, var tikt atjaunināti, mainīta to versija, kā arī var tikt ieviestas sistēmas/vizuālas izmaiņas saistībā ar atlasīto aprīkojumu. Dažām funkcijām nepieciešama atsevišķa SIM karte, par kuru ir noslēgts attiecīgs datu pārraides līgums, kas ietver noteikumus par abonēšanu arī pēc izplatītāja norādītā sākotnējā abonēšanas termiņa. Netiek garantēts pilnīgs mobilā tīkla pārklājums. InControl lietotnes un Remote lietotne jālejupielādē Apple/Play Store veikalā. Visas automobiļa funkcijas autovadītājam ieteicams izmantot tikai tad, ja šāda rīcība neizraisa nekāda veida apdraudējumu. Autovadītājiem vienmēr jāpārliecinās, ka netiek zaudēta transportlīdzekļa vadība.

© Inchcape Motors Finland Oy

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover