Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

DIZAINS

RANGE ROVER EVOQUE UN R-DYNAMIC

Range Rover Evoque ir izsmalcināts un ieturēts minimālisma stilā, savukārt Range Rover Evoque R-Dynamic pārbīda robežas ar izteiksmīgāku, sportiskāku dizainu, kas automobilim piešķir neapšaubāmu pievilcību.

RANGE ROVER EVOQUE LAFAYETTE EDITION

Range Rover Evoque Lafayette Edition iekļauj tādus pamatelementus, kuru vidū ir fiksēts Nolita grey stila kontrastējošais panorāmas jumts, izgaismotas sliekšņu plāksnes, ClearSight salona atpakaļskata spogulis3, kas vienmēr nodrošina skaidru skatu aizmugurē, kā arī sistēma Pivi Pro4 komplektā ar otru, zemāku 10 collu skārienjutīgo ekrānu.

RANGE ROVER EVOQUE AUTOBIOGRAPHY

Range Rover Evoque Autobiography, kura pamatā ir modelis R-Dynamic HSE, ietver pulētu uzrakstu un 21 collas riteņus, kā arī Black stila buferus, sliekšņus un bortus.

IEBŪVĒTĀS TEHNOLOĢIJAS

PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMI

Jūsu automobilis tiek atjaunināts, izmantojot programmatūras atjauninājumus Software Updates 9. Automobiļa infoizklaide, telemātika un dažādi pārvaldības moduļi var tikt atjaunināti attālinātā veidā, nodrošinot tiem optimālu darbību. Tas nozīmē, ka Jūsu transportlīdzeklis vienkārši turpina kļūt vēl labāks.

BEZVADU UZLĀDE

Papildaprīkojumā pieejamais bezvadu ierīču lādētājs ar tālruņa signāla pastiprinātāju ļauj Jums uzlādēt vairākus viedtālruņus bez vadiem vai uzlādes statīviem. Atrodoties automobilī, Jūsu tālrunis izmantos transportlīdzekļa antenu, lai nodrošinātu labāku signālu un skaidrākas sarunas.

SALONA GAISA ATTĪRĪŠANAS SISTĒMA AR PM2,5 FILTRU

Papildaprīkojumā pieejamā Nanoe™ jonizācija uzlabo vadītāja un pasažieru labsajūtu. Aktivizējot pogu PURIFY, speciāli radītais filtrs notver tādas sīkās daļiņas kā PM2,5 un gaisā sastopamos alergēnus, piemēram, putekļus un ziedputekšņus, kas automobilī iekļūst ar āra gaisu.

VEIKTSPĒJA

SNIEGUMS

SPĒKA PIEDZIŅAS BLOKS

No jaudas un pilnīgas braukšanas sniegtās baudas līdz degvielas ekonomijai un izsmalcinātībai – modelim Range Rover Evoque pieejams plašs dzinēju klāsts, ieskaitot uzlādējamo hibrīdu.

ADAPTĪVĀ DINAMIKA

Ar adaptīvās dinamikas sistēmu, kas atlasīta, izmantojot skārienjutīgo ekrānu, Range Rover Evoque nodrošina vēl stingrāku automobiļa kontroli, uzraugot vadīšanu un ātrāk reaģējot.

KONFIGURĒJAMĀ DINAMIKA

Papildaprīkojumā pieejamā konfigurējamās dinamikas sistēma ļauj atbilstoši Jūsu vajadzībām konfigurēt akseleratora pedāļa darbību, pārnesumu pārslēgšanu, stūrēšanas iestatījumus un piekari.

DAUDZPUSĪBA

CLEARSIGHT SALONA ATPAKAĻSKATA SPOGULIS

Land Rover automobiļos tas pieejams pirmo reizi un kopā ar citiem aprīkojuma elementiem gādā par to, lai braukt ar Range Rover Evoque būtu patiesi patīkami. Šī papildaprīkojumā pieejamā tehnoloģija, neņemot vērā aizmugurējās rindas pasažierus vai objektus bagāžas nodalījumā, nodrošina iespēju skaidri saskatīt ceļu Jums aizmugurē.3

MATRIX LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Mūsu tehnoloģiju klāsts ietver Matrix LED priekšējos lukturus ar zīmolam raksturīgām dienas braukšanas gaismām (DRL) un adaptīvā apgaismojuma funkciju. Tas palielina tālo gaismu nodalījumu skaitu, kas uzlabo redzamību, vienlaikus mazinot gaismas stiprumu, kas vērsts uz pretim braucošajiem transportlīdzekļiem, lai palīdzētu novērst apžilbināšanas risku.

VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

Izvēlieties sistēmas, kas radītas, lai autovadīšanu un parkošanos padarītu vienkāršāku un drošāku. Ar daudzajām inovatīvajām tehnoloģijām, kas ir pieejamas, Jūs sapratīsiet, ka visas sistēmas tika radītas, lai uzlabotu Jūsu braukšanas pieredzi, vienlaikus nodrošinot lielāku drošību.

DROŠĪBA

ISOFIX un gaisa drošības spilveni automobilī ļauj justies vēl drošāk. Divi ISOFIX stiprinājumi zīdaiņu/bērnu sēdeklīšiem ir ierīkoti abās aizmugurējo sēdekļu rindas pusēs, un visaptverošā gaisa drošības spilvenu sistēma, ieskaitot vadītāja, pasažieru, sānu un krūškurvja gaisa drošības spilvenu sistēmu, ir iekļauta standartaprīkojumā, lai maksimāli aizsargātu visus pasažierus.

© Inchcape Motors Finland Oy

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover