Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

500 characters-left

Paldies par Jūsu veltīto laiku un izteikto viedokli.

Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazinātos, lūdzu atstājiet savu kontaktinformāciju. Mēs neizpaudīsim Jūsu informāciju ar trešajām pusēm.

TEHNOLOĢIJAS

SKATĪTIES FILMU

INFORMACIJOS IR PRAMOGŲ SISTEMOS

TOUCH PRO

Touch Pro nākamās paaudzes aparatūra un programmatūra paaugstina Discovery savienojamību un izklaides iespējas līdz vislabākajam līmenim. 10” augstas izšķirtspējas skārienjūtīgais displejs nodrošina ātru, laidenu un tiešu savienojamību un informācijas pieejamību.

CONNECT PRO

Nodrošinot visaugstākā līmeņa savienojamību un ērtības, Connect Pro piedāvātās funkcijas un pakalpojumi ietver InControl Apps, Remote Premium un Pro pakalpojumus, kā arī Wi-Fi tīklāju.

AIZMUGURĒJO SĒDEKĻU IZKLAIDES SISTĒMA

HSE un HSE Luxury modeļiem papildaprīkojumā pieejamajā aizmugurējo sēdekļu izklaides sistēmā ir ietverti divi galvas balstos iebūvēti 8” ekrāni, kuros var skatīties filmas un TV kanālus, tajā skaitā digitāli. Katrs ekrāns ir vadāms neatkarīgi no citiem. Pieejamas ir arī divas USB 3.0 pieslēgvietas, viena HDMI un viena Mobile High-Definition Link, kas atbalsta lielāko daļu viedtālruņu, planšetdatoru vai citu ierīču. Tiek piedāvāti arī divi pāri WhiteFire®1 pieslēgtu austiņu un bezvadu distances vadības ierīce.

PRO PAKALPOJUMI UN WI-FI TĪKLĀJS

Connect Pro, Pro pakalpojumu un Wi-Fi tīklāja un vairāku savienotās navigācijas funkciju ietvaros pieejama informācija par satiksmi reālā laikā, autostāvvietu pieejamību un to cenām (ja pieejams) un ielu līmeņa attēli. Ar viedtālruņa funkciju Route Planner [maršruta plānotājs] jūs no sava tālruņa varat nosūtīt galamērķus tieši uz automobili, kā arī pēc automobiļa apstāšanās piekļūt gājēju vai sabiedriskā transporta virzieniem uz galamērķi.

AIZSARDZĪBA

Izmantojot sistēmu Aizsardzība [Protect], ārkārtas dienesti tiks automātiski informēti, ja iekļūsiet negadījumā, kā arī varēsiet tos izsaukt manuāli, izmantojot automobilī iebūvēto pogu. Ja nepieciešama tehniskā palīdzība, jūs varat izsaukt arī Land Rover optimizētās palīdzības [Optimised Assistance] operatoru. Sistēma Aizsardzība [Protect] piedāvā arī piekļuvi sistēmai Attālinātie pamata dati, kur jūs varat apskatīt sava automobiļa statusu un izvēlēties brauciena izsekošanu, lai viegli samazinātu brauciena izmaksas.

INOVĀCIJAS

INGENIUM DZINĒJI

Ingenium ir jauns mūsu radīts dzinēju veids, kas paredzēts nevainojamam sniegumam, izsmalcinātībai un efektivitātei. TD4 Ingenium dzinējam ir viens turbokompresors ar maināmu sprauslas turbīnu un augstas efektivitātes ūdens dzesēšanas ierīce vislabākajai dzinēja reakcijai. SD4 240 ZS lielas jaudas Ingenium dzinējs piedāvā klasē labākā snieguma un izcilas maza ātruma braukšanas kombināciju.

8 PAKĀPJU AUTOMĀTISKĀ PĀRNESUMKĀRBA

Visi jaunā Discovery benzīna un dīzeļdzinēji ir savienoti ar uzlabotām elektriski vadāmām ZF astoņpakāpju automātiskajām pārnesumkārbām, ko Land Rover inženieri ir pārbūvējuši, lai apvienotu vienmērīgu pārslēgšanu ar ārkārtīgi ātru reakciju. Ar astoņiem tuvu izvietotiem pārnesumiem pārslēgšana ir gandrīz nejūtama.

LAND ROVER IGUIDE

Land Rover iGuide lietojumprogramma izmanto jaunāko mainītās realitātes tehnoloģiju, lai izskaidrotu visas nepieciešamās jaunā Discovery funkcijas. To iespējams izmantot arī kā mobilu lietotāja rokasgrāmatu, lai jūs vienmēr varētu rast atbildi uz jebkuru jautājumu.

JAUDA

SNIEGUMS UZ CEĻA

Jaunais Discovery ir radīts, lai sniegtu pārliecinošu, komfortablu un interesantu braukšanas pieredzi, liekot jūdzēm paskriet gandrīz nemanāmi. Izcilo braukšanas kvalitāti vēl vairāk uzlabo elektronisks stūres pastiprinātājs, bet bremžu kontroles sistēma pagriezienos palīdz saglabāt stabilitāti līkumos, pielāgojot vadītāja radīto bremžu spiedienu.

VIEGLA BALSTIEKĀRTA

Ar plaši novietotām dubultā ķīļa asīm priekšā un modernu daudzsviru tiltu aizmugurē galvenokārt no viegliem alumīnija komponentiem ražotās balstiekārtas koncepcija ir pilnīgi neatkarīga.

EFEKTĪVAS TEHNOLOĢIJAS

Jaunais Discovery ir efektīvāks, pateicoties tādām inovācijām kā pārdomātā stop/start sistēmas tehnoloģija, mūsu Ingenium dzinēja ieviešana, vieglu materiālu lietojums un uzlabota aerodinamika. Automobiļi ar elektronisko pneimatisko balstiekārtu gūst labumu arī no ātruma samazināšanas, kad automobilis automātiski tiek pazemināts, lai samazinātu pretestību kruīzkontroles laikā.

DINAMISKĀ STABILITĀTES KONTROLE

Dinamiskā stabilitātes kontroles sistēma (DSC) uzrauga automobiļa dinamisko uzvedību un iejaucas, ja konstatē, ka transportlīdzeklis nereaģē uz vadītāja darbībām. Tas palīdz jaunajam Discovery nodrošināt savienotu, līdzsvarotu un pārliecinātu braukšanu. Braukšanu, kāda iemīļota gan uz ceļiem, gan apvidū.

IESPĒJA

ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL SISTĒMA

All Terrain Progress Control sistēma (ATPC) ir moderna papildaprīkojuma sistēma, kas ļauj vadītājiem iestatīt un saglabāt vienmērīgu ātrumu sarežģītos apstākļos. Līdzīgi kā kruīzkontroles sistēma tā darbojas ātrumā no 2 km/h līdz 30 km/h, ļaujot veltīt visu uzmanību stūrēšanai un šķēršļu apbraukšanai.

DZIĻUMA NOTEIKŠANA

Ar klasē labāko 900 mm ūdens šķērsošanas dziļumu papildaprīkojuma dziļuma noteikšanas funkcija var izrādīties nenovērtējama. Land Rover unikālie durvju spoguļu sensori, izmantojot skārienekrānu, nodod vadītājam ilustrētu reāllaika informāciju par ūdens dziļumu attiecībā pret automobili, kā arī maksimālo ūdens šķērsošanas dziļumu.

TERRAIN RESPONSE 2

Mūsu unikālās Terrain Response sistēmas ļauj vadītājam, izvēloties vienu no viegli atpazīstamajiem braukšanas režīmiem, optimizēt automobiļa dzinēja, pārnesumkārbas, centrālā diferenciāļa un šasijas sistēmas atbilstoši segumam. Papildaprīkojuma Terrain Response 2* sistēma to vēl vairāk uzlabo, novērojot braukšanas apstākļus un automātiski izvēloties pareizo braukšanas režīmu.

DIVPAKĀPJU PĀRNESUMKĀRBA

Šī sistēma ar papildu zemāku pārnesumu kopumu nodrošina precīzu ātrumu un vadību visprasīgākajos apstākļos. Divpakāpju pārnesumkārbas centrā ir elektroniskais centrālais diferenciālis, kas nodrošina 50:50 proporcijas griezes momenta sadali starp priekšējo un aizmugurējo asi ar iespēju savlaicīgi bloķēt asi, lai novērstu izslīdēšanu."

ELEKTRONISKĀ PNEIMATISKĀ BALSTIEKĀRTA

Drošo un mierīgo braucienu vēl patīkamāku padara jaunākā četru stūru elektroniskā pneimatiskā balstiekārtas sistēma, kas nodrošina izcilu riteņu gaitu un līdzsvaru. Sistēma ir gatava tikt galā ar sarežģītām situācijām un palīdz saglabāt jaunā Discovery stabilitāti neatkarīgi no seguma. Vajadzības gadījumā tā vienmērīgi maina augstumu, nodrošinot neredzētu braukšanas kvalitāti.

VILKŠANA

Ar 3500 kg** vilktspēju jaunais Discovery ir ievērojami spējīgāks par citiem. Pieejamo funkciju vidū ir elektriski pielokāms sakabes āķis, āķa un iekraušanas palīgs un balsta slodzes mērījumu sistēma, kas palīdz radīt jaunas vilkšanas iespējas.

VADĪTĀJA PALĪGIEKĀRTAS

PALIKŠANAS JOSLĀ PALĪGS AR VADĪTĀJA NOSACĪJUMU UZRAUGU

Palikšanas joslā palīgs pamana, ja jūsu automobilis nejauši pamet savu joslu, un vienmērīgi novirza to atpakaļ. Vadītāja nosacījumu uzraugs ievēro, ja sākat kļūt miegains, un laikus brīdina par to, ka jums vajadzētu atpūsties.

ADAPTĪVĀ KRUĪZKONTROLE AR RINDAS PALĪGU „QUEUE ASSIST“

Izmantojot kruīzkontroli uz autoceļa vai lēnā satiksmē, šī sistēma bez pedāļu palīdzības ļaus ieturēt drošu attālumu no priekšā esošā transportlīdzekļa, ja tas bremzē vai apstājas. Kad transportlīdzeklis atkal uzņem ātrumu, Discovery darīs tāpat.

AUTONOMA ĀRKĀRTAS BREMZĒŠANA

Ja ātrumā no 5 km/h līdz 80 km/h tiek pamanīta iespējama sadursme, autonomā ārkārtas bremzēšanas sistēma attēlo priekšējās sadursmes brīdinājumu, ļaujot jums laikus pieņemt lēmumu. Ja sadursme vēl joprojām ir iespējama, bet jūs nereaģējat, sistēma bremzē, lai palīdzētu samazināt iespējamā trieciena spēku.

HEAD-UP DISPLEJS

Head-Up displejs* ir pieejams SE, HSE un HSE Luxury papildaprīkojumā un uz vējstikla parāda būtiskākos automobiļa datus, piemēram, automobiļa ātrumu, pārnesumu un navigācijas sistēmas norādījumus (kopā ar InControl Touch vai InControl Touch Pro navigāciju), lai jums nevajadzētu novērst skatienu no ceļa. 
* Nepieciešams infrasarkanos starus atstarojošs vējstikls.

AUTO NOVIETOŠANAS PALĪGS – PARALĒLĀ NOVIETOŠANA, IZBRAUKŠANA NO STĀVVIETAS UN PERPENDIKULĀRĀ NOVIETOŠANA

Šī sistēma padara paralēlo un perpendikulāro novietošanu vieglāku nekā jebkad iepriekš, iestūrējot jūsu automobili piemērotā stāvvietā. Vienkārši izvēlieties piemērotu pārnesumu un vadiet automobiļa ātrumu, bremzes un akseleratora pedāli. Ar ekrāna norāžu palīdzību auto novietošanas palīgs tāpat arī izstūrēs jūs no stāvvietas, novēršot ar novietošanu saistīto stresu.

SURROUND KAMERU SISTĒMA

Skārienekrānā nodrošinot 360° ārskatu, tā palīdz daudz vieglāk veikt dažādus manevrus no automobiļa novietošanas pie apmales līdz iekļūšanai un izkļūšanai no šaurām vietām un krustojumiem. Jūs jutīsieties daudz pārliecinošāk, tiekot galā ar sarežģītākajām vietām un situācijām.

KOMFORTS UN ĒRTĪBA

AKTIVIZĒŠANAS ATSLĒGA

Papildaprīkojuma aktivizēšanas atslēga padara pilnīgu dzīves baudīšanu vienkāršāku. Ja nevēlaties nest līdzi tālvadības pulti, papildu ērtībai varat valkāt nēsāt aktivizēšanas atslēgu un izmantot to Land Rover aizslēgšanai un atslēgšanai. Aproce ir izturīga un pilnībā ūdensdroša, ļaujot jums izbaudīt dažādas aktivitātes.

ATJAUTĪGĀ SĒDEKĻU NOLOCĪŠANA

Jaunajam Discovery ir papildaprīkojuma trešās rindas sēdvietas ar atjautīgo sēdekļu nolocīšanu, kas ļauj konfigurēt otrās un trešās rindas sēdekļus, izmantojot slēdžus bagāžas nodalījumā, galveno skārienekrānu vai viedtālruni ar mūsu InControl Remote lietojumprogrammu.

APSILDĀMIE SĒDEKĻI

Visu gadu varat baudīt komfortablu braukšanas pieredzi ar apsildāmu sēdekļu iespēju visām trim rindām un apsildāmiem un dzesējamiem sēdekļiem priekšējā un otrajā rindā. Atkarībā no izvēlētā modeļa gan vadītājs, gan pasažieris ar skārienekrāna palīdzību var neatkarīgi iestatīt vēlamo temperatūru.

AR ŽESTU ELEKTRISKI DARBINĀMAS BAGĀŽAS NODALĪJUMA DURVIS

Ar žestu elektriski darbināmas bagāžas nodalījuma durvis** ļauj jums "brīvroku režīmā" izmantot bagāžas nodalījumu no ārpuses, nepieskaroties automobilim vai viedatslēgai. Uztverot viedatslēgas klātbūtni, funkciju iespējams izmantot ar spēriena žestu zem sensoriem vienā no bagāžas nodalījuma pusēm. Pieejamas arī elektriski darbināmas iekšējās bagāžas nodalījuma durvis, ko var izmantot kā sēdvietu, iekraušanas platformu vai statenisku bagāžas noturētāju.

Līdz ar InControl ieviešanu konkrētas aprakstītās funkcijas var būt ietvertas papildaprīkojumā vai atkarīgas no tirgus vai transmisijas. Lūdzu, sazinieties ar savas valsts Land Rover tīmekļa vietni vai vietējo Land Rover mazumtirgotāju, lai noskaidrotu pieejamību un visus nosacījumus savā valstī. Noteiktām funkcijām nepieciešama piemērota SIM ar atbilstošu datu līgumu, kas paredz abonēšanu pēc mazumtirgotāja ieteiktā termiņa beigām. Mobilā tīkla savienojums visur netiek garantēts. Apple Watch ir Apple Inc. reģistrēta prečzīme, kas reģistrēta ASV un citās valstīs. InControl lietojumprogrammas būs nepieciešams lejupielādēt no Apple/Android veikala – lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar tuvāko Land Rover mazumtirgotāju. 

* Papildaprīkojums, ja norādīta elektroniskā pneimatiskā balstiekārta. ** Standartaprīkojums HSE Luxury, papildaprīkojums SE un HSE. † Pieejams kā kombinētais papildaprīkojums SD4 dzinējiem ar pneimatisko balstiekārtu un standartaprīkojums ar TD6 un Si6 V6 Supercharged dzinējiem. †† Vilktspēja dažādos tirgos ir atšķirīga. Lūdzu, nodrošiniet attiecīgo savas valsts likumu un normatīvo aktu ievērošanu.

© Inchcape Motors Finland Oy

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

500 characters-left

Paldies par Jūsu veltīto laiku un izteikto viedokli.

Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazinātos, lūdzu atstājiet savu kontaktinformāciju. Mēs neizpaudīsim Jūsu informāciju ar trešajām pusēm.