Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

500 characters-left

Paldies par Jūsu veltīto laiku un izteikto viedokli.

Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazinātos, lūdzu atstājiet savu kontaktinformāciju. Mēs neizpaudīsim Jūsu informāciju ar trešajām pusēm.

Ar leģendāro Land Rover Discovery Sport Jūsu vēlmēm nav robežu. Tā pārliecinošā gaita un inteliģentā pilnpiedziņas sistēma ļaus jums būt pārliecinātam, ka sasniegsiet galamērķi neatkarīgi no ceļa seguma vai laikapstākļiem. Tam raksturīgas izteiksmīgas dizaina līnijas un plašs salons, nodrošinot braucējiem maksimālu komfortu un iespēju daudzveidību. 

TIKAI 36 990 EUR UN PIRMĀ IEMAKSA 0 EUR

IETAUPĪJUMS 8 365 EUR


Visi Land Rover Discovery Sport jaunie īpašnieki dāvanā saņems iespēju izmēģināt Land Rover Discovery Sport automašīnu 4x4 bezceļu braukšanas trasē sporta kompleksā “333”.


APSKATĪTIES MAŠĪNAS APRAKSTU > 
PIETEIKTIES IZMĒĢINĀJUMA BRAUCIENAM > 


Operatīvā līzinga iespējas ar 0% pirmo iemaksu gan fiziskām, gan juridiskām personām nodrošina SIA UniCredit Leasing. Papildus izdevumi: komisijas maksas par līguma noformēšanu 1,5% no automašīnas cenas un automašīnas apdrošināšanas izmaksas. Līzinga devējs patur tiesības līzinga pieteikumus izskatīt individuāli, izvērtējot pieteikuma iesniedzēja maksātspēju. Auto dīleris SIA Inchcape Latvija akcijas ietvaros nodrošina 8 345 EUR atlaidi no automašīnas sākotnējās vērtības. Piedāvājums spēkā kamēr automašīnas ir noliktavā. Automašīnu skaits ir ierobežots. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas atmaksas iespējas!

Land Rover Discovery Sport TD4 kombinētais degvielas patēriņš 5.3 (l/100km), CO2 izmeši 139 (g/km). Rūpnīcas garantija 3 gadi / vai 100 000 km. Reprezentatīvs piemērs. 
 

 

© Inchcape Motors Finland Oy