Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

TEHNOLOĢIJAS

TIEŠSAISTES MULTIVIDES SATURS

Klausieties savu iemīļoto mūziku, radio stacijas un apraides, neizmantojot viedtālruni. Savienojiet savus Dezeer un TuneIn kontus ar InControl portālu, lai piekļūtu savam multivides saturam, izmantojot automobiļa skārienekrānu. Pieejams tikai ar pakotnēm Connected Navigation Pro un Online.

PAKOTNE CONNECTED NAVIGATION PRO

Ar pakotnēm Connected Navigation Pro un Online viegli piekļūsit jaunākajai informācijai par dzīvo satiksmi un meklēšanas funkcijai. Saglabājiet savu iemīļotāko vietu koordinātes, pētiet kartes, izmantojot vairākskārienu ekrānu un atjaunojiet kartes, izmantojot Map Care pakalpojumu.

PAKOTNE SMARTPHONE

Šī pakotne ļauj pārvaldīt Jūsu Android™ vai Apple® viedtālrunī uzstādītās automobilim pielāgotās lietotnes, izmantojot skārienekrānu.

VĒJSTIKLA DISPLEJS

Uz vējstikla projicē galvenos automobiļa datus, ieskaitot ātrumu, pārnesuma pozīciju un navigācijas norādes. Pateicoties kristāldzidrajai, augstas izšķirtspējas pilnkrāsu grafikai, informācija ir viegli saredzama.

STŪRE

Lai nodrošinātu ērtāku vadību, ar ādu apvilktā stūrē ir integrētas galveno sistēmu, tostarp multivides, tālruņa un vadības pogas. Lai piešķirtu sportiskāku izskatu, Discovery Sport R-Dynamic stūres apdarē tiek izmantoti Noble Chrome stila elementi.

TĀLVADĪBAS LIETOTNE REMOTE

Uzsildiet salonu, atslēdziet, aizslēdziet, nosakiet sava automobiļa atrašanās vietu vai izsekojiet savus ceļojumus savā viedtālrunī vai viedpulkstenī. Savietojama ar lielāko daļu Android Wear™ vai Apple Watch® produktu.

INOVĀCIJA

DZINĒJI

Sākot ar nepārspējamu braukšanas prieku un beidzot ar degvielas ekonomiju un izsmalcinātību – to visu nodrošina dažādām vajadzībām pielāgotu dzinēju klāsts.

MHEV (VIEGLAIS HIBRĪDS)

MHEV (vieglais hibrīds) sistēma savāc un uzkrāj enerģiju, kas parasti tiek zaudēta bremzēšanas laikā, un inteliģenti to izmanto, lai palielinātu dzinēja efektivitāti.

LIETOTNE IGUIDE (PIEEJAMA DRĪZUMĀ)

Mobilā lietotāja rokasgrāmata iGuide rūpējas, lai Jums nepieciešamās atbildes vienmēr būtu pa rokai. Lietotnē Land Rover iGuide ir apkopoti Discovery Sport funkciju un vadības sistēmu apraksti.

VEIKTSPĒJA

PIEKARES ARHITEKTŪRA

Bezceļu braukšanai paredzēta pilnībā neatkarīga piekares sistēma, kas aprīkota ar vairāku savienojumu aizmugurējās piekares dizainu.

ADAPTĪVĀS DINAMIKAS SISTĒMA

Skārienekrānā izvēloties adaptīvās dinamikas sistēmu, iegūsit vēl labāku Discovery Sport kontroli, plūdenāku vadāmību un asāku reakciju.

9 ĀTRUMU AUTOMĀTISKĀ TRANSMISIJA

Discovery Sport 9 ātrumu automātiskā transmisija izceļas ar tuvu izvietotām pārnesumu pozīcijām, vienmēr nodrošinot optimālu pārnesumu, palielinot degvielas ekonomiju un paātrinājumu. Ātrumu maiņa ir teju nemanāma, kā arī transmisija inteliģenti pielāgojas Jūsu braukšanas stilam.

DINAMISKĀ STABILITĀTES KONTROLE

Dinamiskā stabilitātes kontrole (DSC) uzrauga Discovery Sport dinamisko uzvedību un iesaistās, lai maksimāli palielinātu automobiļa stabilitāti. DSC samazina motora griezes momentu un, bremzējot attiecīgos riteņus, koriģē braukšanas virzienu nepietiekamas vai pārspīlētas stūrēšanas gadījumā.

IESPĒJAS

SISTĒMA LOW TRACTION LAUNCH

Sistēma nodrošina optimālu griezes momenta kontroli, kad uzsākat braukšanu slidenos apstākļos.

SISTĒMA HILL DESCENT CONTROL

Sistēma palīdz kontrolēt automobili, saglabājot konstantu ātrumu un aktivizējot bremzēšanu, kad braucat lejup pa stāvām nokalnēm.

SISTĒMA GRADIENT RELEASE CONTROL

Braucot lejup pa stāvu nokalni un atlaižot bremžu pedāli, sistēma neļauj automobilim strauji uzņemt ātrumu.

UZLABOTĀ VILKŠANAS PALĪGSISTĒMA

Kontrolējiet piekabes kustības virzienu, braucot atpakaļgaitā. Uzlabotā vilkšanas palīgsistēma, izmantojot grozāmu pogu, kontrolē Discovery Sport stūrēšanu un skārienekrānā regulē piekabes kustības trajektoriju.

BRASLU SENSORS

Izbrauciet braslus bez satraukuma. Braslu sensors nosaka reāllaika ūdens līmeni ap automobili un brīdina, ja tuvojaties Discovery Sport maksimālajam izbraucamajam ūdens līmenim.

SISTĒMA ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL

Šī modernā sistēma, kas ir kruīza kontroles ekvivalents, braucot pa bezceļiem, ļauj iestatīt un uzturēt vienmērīgu ātrumu dubļainos, bezceļa apstākļos.

STANDARTAPRĪKOJUMĀ IEKĻAUTĀS AUTOVADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

AVĀRIJAS BREMZĒŠANA

Ja sistēma konstatē sadursmes iespējamību un pēc vizuāla brīdinājuma vadītājs nereaģē, sistēma automātiski aktivizē bremzēšanu. Sistēma reaģē uz citiem transportlīdzekļiem, kad braucat ar ātrumu 5 – 80 km/h, un gājējiem vai velosipēdistiem, Jums braucot ar ātrumu 5 – 60 km/h.

JOSLAS SAGLABĀŠANAS PALĪGSISTĒMA

Ideāla slideniem ceļa apstākļiem. Joslas saglabāšanas palīgsistēma nosaka, kad automobilis nejauši novirzās no joslas, un stūrei piemēro koriģējošu griezes momentu, mudinot Jūs atgriezties savā braukšanas joslā.

VADĪTĀJA UZVEDĪBAS UZRAUDZĪBAS SISTĒMA

Sistēma pamana, ja sākat justies miegains. Vadītāja uzvedības uzraudzības sistēma sniedz agrīnu vizuālu brīdinājumu, kad Jums nepieciešams apstāties un atpūsties.

KRUĪZA KONTROLE AR ĀTRUMA IEROBEŽOTĀJU

Saglabājiet noteiktu braukšanas ātrumu, konstanti neizmantojot gāzes pedāli, un iestatiet automobiļa maksimālo braukšanas ātrumu iepriekš.

PARK PACK

PARKOŠANĀS PALĪGSISTĒMA

Aktivizējot parkošanās palīgsistēmu, Discovery Sport sameklē piemērotu stāvvietu un pārņem vadību, novietojot automobili stāvvietā un izbraucot no tās.

360° PARKOŠANĀS PALĪGSISTĒMA

Nodrošina pilnīgu pārliecību, manevrējot šaurās vietās. Aizmugurējie, priekšējie un sānu sensori reāllaikā ar skaņas un vizuālu signālu palīdzību informē par attālumu līdz šķēršļiem.

AIZMUGURĒJĀS SATIKSMES UZRAUDZĪBAS SISTĒMA

Brīdina Jūs par transportlīdzekļiem, gājējiem vai citu no jebkuras puses tuvojošos apdraudējumu. Sistēma ir īpaši noderīga, kad nepieciešams izbraukt no stāvvietas atpakaļgaitā, arī ja skats uz aizmuguri ir aizsegts.

UZRAUDZĪBAS SISTĒMA CLEAR EXIT

Palīdz pasažieriem droši izkāpt no Discovery Sport, brīdinot par tuvojošos apdraudējumu, piemēram, garāmbraucošiem transportlīdzekļiem vai velosipēdistiem.

DRIVE PACK

ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE

Pakotnē Driver ir iekļautas trīs funkcijas: Jums atrodoties lēnas satiksmes apstākļos, adaptīvā kruīza kontrole saglabā drošu attālumu līdz priekšā esošajam transportlīdzeklim, samazina automobiļa ātrumu vai to aptur. Ja priekšā esošais transportlīdzeklis apstājas, arī Jūsu automobilis plūdeni apstājas.

AKLĀS ZONAS UZRAUDZĪBAS PALĪGSISTĒMA

Ja, Jums uzsākot joslas maiņu, Discovery Sport konstatē citu automobili Jūsu aklajā zonā, attiecīgās puses sānskata spogulī iedegas brīdinājuma signāls un stūres griezes moments mudina Jūs izvairīties no iespējamās sadursmes.

LIELA ĀTRUMA AVĀRIJAS BREMZĒŠANA

Ja sistēma konstatē sadursmes iespējamību un pēc vizuāla brīdinājuma vadītājs nereaģē, sistēma automātiski aktivizē bremzēšanu. Sistēma reaģē uz citiem transportlīdzekļiem, kad braucat ar ātrumu 5 – 80 km/h, un gājējiem vai velosipēdistiem, Jums braucot ar ātrumu 5 – 60 km/h.

KOMFORTS UN ĒRTĪBAS

PANORĀMAS JUMTS

Fiksētais panorāmas jumts piepilda salonu ar gaismu, padarot to gaišāku un mīlīgāku.

ELEKTRISKI KONTROLĒJAMAS BAGĀŽAS NODALĪJUMA DURVIS

Elektriski kontrolējamās bagāžas nodalījuma durvis ir atveramas ar atslēgas pulti, salonā esošo pogu vai, izmantojot diskrēti uz bagāžas nodalījuma durvīm izvietotās pogas.

IERĪČU BEZVADU UZLĀDE

Uzlādējiet savu savietojamo viedtālruni, nepieslēdzot to kontaktligzdai un bez vajadzības atpiņķerēt vadu.

KONFIGURĒJAMS SALONA APGAISMOJUMS

Papildus pasūtāma funkcija, kas ļauj konfigurēt Discovery Sport salona apgaismojumu, izvēloties no 10 krāsām.

Android™ un Android Wear™ ir Google Inc. preču zīme.

Apple® un Apple Watch® ir ASV un citās valstīs reģistrēta Apple Inc. preču zīme.

Izvēles funkcijas un to pieejamība var atšķirties atkarībā no automobiļa specifikācijas (modelis un spēka piedziņa), vai arī to uzstādīšanai nepieciešams uzstādīt citas funkcijas. Lūdzu, sazinieties ar vietējo pārstāvi, lai iegūtu vairāk informācijas, vai konfigurējiet savu automobili tiešsaistē.


 

© Inchcape Motors Finland Oy

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover