Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

OPCIJAS UN AKSESUĀRI

PAKOTŅU OPCIJAS

VIRSBŪVES OPCIJAS

SALONA OPCIJAS

APDARES STILI

Atspoguļojiet savu personību, izvēloties no četriem Discovery Sport salona virsmu apdares variantiem.

SĒDEKĻI

Pieejamie varianti ietver 8 virzienos manuāli regulējamus un 12 vai 14 virzienos elektriski regulējamus sēdekļus. Pieejami ar atmiņas, masāžas, apsildes un atdzesēšanas funkcijām.

SALONA KRĀSU GAMMAS

Sēdekļu apdare pieejama Ebony un Light Oyster krāsās, savukārt Discovery Sport R-Dynamic ir iespējams izvēlēties arī kontrastējošas Mars Red krāsas vīles.

SALONA PAKOTNES

Personalizējiet Discovery Sport ar unikālām detaļām, atkarībā no modeļa izvēles – Discovery Sport vai Discovery Sport R-Dynamic.

LAND ROVER GEAR – AKSESUĀRI

SPOGUĻU IETVARI

Paspilgtiniet Discovery Sport virsbūves stilu ar Noble Chrome stila spoguļu ietvaru apdari.

SALOKĀMS IETVARS MĀJDZĪVNIEKU PĀRVADĀŠANAI

Salokāmais ietvars mājdzīvnieku pārvadāšanai ļaus Discovery Sport salonu un bagāžas nodalījumu pielāgot savām vajadzībām.

PRIEKŠMETU PĀRVADĀŠANA UN VILKŠANA

Aksesuāri, kas ideāli piemēroti āra sporta piederumu un lielāku priekšmetu pārvadāšanai. Tie nodrošina lielāku elastību un mantu novietošanas kapacitāti.

FUNKCIJAS UN TEHNOLOĢIJAS

Personalizējiet Discovery Sport atbilstoši savām vajadzībām, izvēloties ne vien salona apdari, bet arī tehnoloģijas un funkcijas.

Izvēles funkcijas un to pieejamība var atšķirties atkarībā no automobiļa specifikācijas (modelis un spēka piedziņa), vai arī to uzstādīšanai nepieciešams uzstādīt citas funkcijas. Lūdzu, sazinieties ar vietējo pārstāvi, lai iegūtu vairāk informācijas, vai konfigurējiet savu automobili tiešsaistē.

 

© Inchcape Motors Finland Oy

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover