Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

DIZAINS

DAUDZPUSĪBA

IESPĒJAS

TEHNOLOĢIJAS

INFOIZKLAIDES SISTĒMA

Ar tālvadības lietotni Remote Discovery Sport ir gatavs doties piedzīvojumos. Izmantojiet savu viedtālruni, lai pārbaudītu degvielas līmeni, atslēgtu automobili un attālināti uzsildītu vai atdzesētu salonu.

INOVĀCIJAS

Mūsu nākamās paaudzes standarta piedziņas tehnoloģija uzlabo stabilitāti un vilci slidenos vai bezceļa braukšanas apstākļos. Izvēloties noteikta tipa dzinējus, tehnoloģija ir iekļauta standartaprīkojumā.

BRAUKŠANA PA CEĻIEM

Izmantojot tehnoloģiju komplektu, ieskaitot aktīvās piedziņas un konfigurējamās dinamikas sistēmas, Discovery Sport nodrošina uzmundrinošu braucienu neatkarīgi no ceļa vai apstākļiem.

BEZCEĻU BRAUKŠANA

Tehnoloģija Terrain Response 2, kas radīta, balstoties uz mūsu 70 gadu pieredzi, automātiski izvēlas vispiemērotāko bezceļu braukšanas režīmu.

VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

Mūsu bagātīgais inovatīvo tehnoloģiju klāsts ir pieejams gan kā standartaprīkojums, gan kā izvēles funkcijas, gan kā daļa no pakotnes, kas palīdzēs intensīvas pilsētas satiksmes apstākļos un nodrošinās ar papildu drošības funkcijām.

KOMFORTS UN ĒRTĪBAS

Papildu komfortu braucot nodrošina apsildāma stūre, kas ideāli piemērota vēsākam klimatam. Funkcija aktivizējama, izmantojot stūrē integrētu skārienvadību.

SNIEGUMS

KOMFORTS UN ĒRTĪBAS

DROŠĪBA

ISOFIX stiprinājumi

ISOFIX stiprinājumi nodrošina uzticamāku bērnu sēdekļa fiksāciju un augstāku drošības līmeni salonā.

GAISA DROŠĪBAS SPILVENI

Visaptverošā Discovery Sport astoņu vadītāja un pasažieru gaisa drošības spilvenu sistēma nodrošina izcilu visu pasažieru aizsardzību.

DINAMISKĀ STABILITĀTES KONTROLE

Samazina motora griezes momentu un, bremzējot attiecīgos riteņus, koriģē braukšanas virzienu nepietiekamas vai pārspīlētas stūrēšanas gadījumā.

BRAUKŠANAS SISTĒMA

Discovery Sport izmanto jaunākās drošības tehnoloģijas, ieskaitot elektronisko bremžu spēka sadales sistēmu, kas automātiski regulē bremzēšanas spēku uz katru asi, lai samazinātu bremzēšanas ceļu, vienlaikus saglabājot stabilitāti un automobiļa vadāmību.

AVĀRIJAS BREMZĒŠANAS PALĪGSISTĒMA

Avārijas bremzēšanas palīgsistēma uztver, kad, lai ātrāk apturētu automobili, bremzējat ātri, bet bez nepieciešamā spēka. Sistēma palielina bremžu spiedienu, lai laicīgi apturētu automobili. Avārijas bremzēšanas laikā sistēma automātiski ieslēdz avārijas gaismas.

LIELA ĀTRUMA AVĀRIJAS BREMZĒŠANA

Šī izvēles funkcija nosaka iespējamās frontālās sadursmes ar citu transportlīdzekli un brīdina vadītāju par nepieciešamību bremzēt. Ja vadītājs nereaģē, Discovery Sport aktivizē bremzēšanu, lai samazinātu iespējamā trieciena smagumu. Avārijas bremzēšanas sistēma ir iekļauta standartaprīkojumā.

Meridian ir Meridian Auto Ltd. reģistrēta preču zīme.

Nanoe™ ir Panasonic Corporation preču zīme.

Izvēles funkcijas un to pieejamība var atšķirties atkarībā no automobiļa specifikācijas (modelis un spēka piedziņa), vai arī to uzstādīšanai nepieciešams uzstādīt citas funkcijas. Lūdzu, sazinieties ar vietējo pārstāvi, lai iegūtu vairāk informācijas, vai konfigurējiet savu automobili tiešsaistē.


 

© Inchcape Motors Finland Oy

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover