Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

DIZAINS

DISCOVERY SPORT

Discovery Sport ir tīra interpretācija, uzlabojot automobiļa dizainu. Neatkarīgi no tā, vai traucaties cauri pilsētas džungļiem vai pa ieleju, Discovery Sport stilīgi pietuvos Jūs nākamajam piedzīvojumam.

DISCOVERY SPORT R-DYNAMIC

Modelis Discovery Sport R‑Dynamic ir izteiksmīgs un sportisks. Papildus Discovery Sport R-Dynamic standartaprīkojumam HSE ietver 20 collu Style 5089 stila riteņus un 14 virzienos elektriski regulējamus sēdekļus ar vadītāja atmiņas funkciju.

P290 BLACK EDITION

Tiem, kas meklē vēl vairāk jaudas. Discovery Sport P290 Black Edition modelī atrodams 2,0 litru benzīna dzinējs un, ekskluzīvi P290 Black Edition, – Active Driveline funkcija vēl lieliskākai vadīšanai.

DAUDZPUSĪBA

ATPAKAĻSKATA SPOGULIS “CLEARSIGHT”

Šajā automašīnu klasē lielākais bagāžas nodalījums ir ideāli piemērots Jūsu ģimenes izbraucieniem, , pasažieri un to mantas vairs neierobežos Jūsu redzamību. Ar atpakaļskata spoguli “ClearSight” pilnībā pārredzēsiet visu aizmugurē notiekošo, neatkarīgi no pasažieru un bagāžas daudzuma.

MATRICAS LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Šie lukturi nodrošina dienas gaismai gandrīz līdzvērtīgu apgaismojuma kvalitāti un ļauj samazināt acu nogurumu. Matricas LED priekšējie lukturi ar firmas dienas gaismas lukturiem ir aprīkoti ar adaptīvajām tālajām gaismām. Sistēmai uztverot pretim braucošus transportlīdzekļus, tiek saglabāta tālo gaismu sniegtā redzamība, neapžilbinot citus satiksmes dalībniekus.

JUHIABISÜSTEEMID

Izvēlieties sistēmas, kas radītas, lai autovadīšanu un parkošanos padarītu vienkāršāku un drošāku. Ar daudzajām inovatīvajām tehnoloģijām, kas ir pieejamas, Jūs sapratīsiet, ka visas sistēmas tika izveidotas, lai uzlabotu Jūsu braukšanas pieredzi, vienlaikus nodrošinot lielāku drošību.

IEBŪVĒTĀS TEHNOLOĢIJAS

PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMI

Jūsu automobilis tiek atjaunināts, izmantojot programmatūras atjauninājumus Software Updates 7. Automobiļa infoizklaide, telemātika un dažādi pārvaldības moduļi var tikt atjaunināti attālinātā veidā, nodrošinot tiem optimālu darbību. Tas nozīmē, ka Jūsu transportlīdzeklis vienkārši turpina kļūt vēl labāks.

BEZVADU UZLĀDE

Papildaprīkojumā pieejamais bezvadu ierīču lādētājs ar tālruņa signāla pastiprinātāju ļauj Jums uzlādēt vairākus viedtālruņus bez vadiem vai uzlādes statīviem. Atrodoties automobilī, Jūsu tālrunis izmantos transportlīdzekļa antenu, lai nodrošinātu labāku signālu un skaidrākas sarunas.

SALONA GAISA ATTĪRĪŠANAS SISTĒMA AR PM2,5 FILTRU

Papildaprīkojumā pieejamā NanoeTM jonizācija uzlabo vadītāja un pasažieru labsajūtu. Aktivizējot pogu PURIFY, speciāli radītais filtrs notver tādas sīkās daļiņas kā PM2,5 un gaisā sastopamos alergēnus, piemēram, putekļus un ziedputekšņus, kas automobilī iekļūst ar āra gaisu.

VEIKTSPĒJA

TERRAIN RESPONSE 2

Atbilstiet apvidus prasībām, optimizējot Discovery Sport ar vienu no četriem braukšanas režīmiem. Pilnpiedziņas sistēma Terrain Response 2 uzrauga braukšanas apstākļus un paceļ šo apbalvojumus ieguvušo sistēmu nākamajā līmenī, sistemātiski atlasot Jums piemērotāko braukšanas režīmu.

BRASLU IZRBRAUKŠANA

Saglabājiet pārliecību un spontānumu pat braucot cauri ūdenim. Sistēma Wade Sensing palīdzēs droši pārvarēt apūdeņotas vietas, jo Discovery Sport Jūs brīdinās par to, vai ūdens dziļums tuvojas automobiļa maksimālajam braslu izbraukšanas dziļumam.

VILKŠANA

Discovery Sport spēj vilkt līdz pat 2500 kg. Papildus ir iespējams uzstādīt atvienojamu vai elektriski izbīdāmu vilkšanas stieni. Padariet savu automobili vēl universālāku, izvēloties dažādus kravas pārvadāšanai un vilkšanai paredzētus aksesuārus.

CLEARSIGHT GROUND VIEW

Sistēma ir ideāli piemērota bezceļiem un nelīdzenu apvidu šķērsošanai. Pieejama komplektā ar 3D ārējo kameru. ClearSight Ground View9 ļauj Jums efektīvi “lūkoties cauri” Discovery Sport dzinēja pārsegam un braukšanas laikā no dažādiem skatu punktiem apskatīt virsbūves elementus, tostarp automobiļa apakšu un riteņus.

SNIEGUMS

SPĒKA PIEDZIŅAS BLOKI

No jaudas un pilnīgas braukšanas sniegtās baudas līdz degvielas ekonomijai un izsmalcinātībai – modelim Discovery Sport pieejams plašs dzinēju klāsts, ieskaitot uzlādējamo hibrīdu.

PIELĀGOJAMA DINAMIKA

Atlasītās iezīmes, piemēram, piekari un stūrēšanu, izmantojot Discovery Sport skārienjutīgo ekrānu, var pielāgot individuāli, lai tās atbilstu Jūsu vajadzībām.

ACTIVE DRIVELINE

Sistēma Active Driveline ekskluzīvi pieejama Discovery Sport P290 Black Edition modelim. Braucot pa bezceļiem, sistēma nodrošina vēl labāku saķeri, stabilitāti un savaldāmību. Savukārt uz ceļā tā sniedz uzlabotu veiktspēju, braucot līkumos.

†Sniegtie rādītāji ir NEDC2 (Eiropas jaunais braukšanas cikls), kas aprēķināti balstoties uz oficiālajiem ražotāja WLTP testiem un uz ES likumiem. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Patiesie pasaules rādītāji var būt atšķirīgi. CO2 emisiju un degvielas ekonomijas rādītāji var atšķirties, ņemot vērā riteņu atbilstību un papildu aprīkojuma iespējas. NEDC2 ir rādītāji, kas aprēķināti, izmantojot Valdības formulu no WLTP rādītājiem, kas ir līdzvērtīgi tam, kādiem tiem būtu jābūt pēc senā NEDC testa. Var tikt piemērots patiesais nodokļu režīms. Apskatīt WLTP rādītājus WLTP ir jaunais oficiālais ES tests, ko izmanto, lai aprēķinātu standarta degvielas patēriņu un CO2 rādītājus pasažieru automobiļiem. Tas mēra degvielas un enerģijas patēriņu, diapazonu un emisijas. Tas ir radīts, lai sniegtu rādītājus, kas ir tuvāki reālajai pasaules braukšanas pieredzei. Testa laikā transportlīdzekļi tiek testēti ar papildu aprīkojumu un ar vēl sarežģītākām procedūrām un braukšanas veidu.

*Rādītāji atbilst, ja sēdekļi ir pilnībā aizbīdīti uz priekšu un nav nolocīti.

1Tiek piemēroti vietējie tiesību akti. Ja bifokālo vai varifokālo lēcu lietotājiem ir grūtības noregulēt ClearSight digitālā atpakaļskata fokusu, jebkurā laikā ir iespējams pārslēgties atpakaļ uz parasto atpakaļskata spoguļa režīmu.

2Jūsu automobilis ir sagatavots lietotnei Apple CarPlay. Pakalpojumi, ko piedāvā Apple CarPlay, ir atkarīgi no to pieejamības Jūsu valstī. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet tīmekļa vietni https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

3Jūsu automobilis ir sagatavots lietotnei Android Auto. Pakalpojumi, ko piedāvā Android Auto, ir atkarīgi no to pieejamības Jūsu valstī. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet tīmekļa vietni https://www.android.com/auto/.

4Land Rover lietotne Remote ietver abonēšanas pakalpojumus, kas var tikt pagarināti pēc sākotnējā termiņa beigām pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja. Land Rover lietotni Remote App būs nepieciešams lejupielādēt no Apple App Store vai Google Play Store.

5Sistēmai Connected Navigation pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja.

6Dažos tirgos tiek pieprasīts saules gaismu slāpējošs stikls. Navigācijas virzieni uz vējstikla parādīsies tikai tad, kad sistēma Pivi Pro būs pielāgota transportlīdzeklim.

7Atjauninājumiem būs nepieciešams datu savienojums.

8Var tikt piemērota Godīgas lietošanas politika. Tā ietver 1 gada abonēšanu, kas pēc sākotnējā termiņa beigām var tikt pagarināta pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja.

9Tehnoloģija ClearSight Ground View ir daļa no 3D ārējo kameru sistēmas. Attēli nav uzņemti reāllaikā. Drošības nolūkos pārbaudiet apkārtni. Tiek piemēroti vietējie tiesību akti. Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka) un tirgus, var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai tās varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.

Pivi un InControl raksturīgās iezīmes, iespējas, trešās puses pakalpojumi un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Land Rover mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmām / vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām.​

Iebūvētās sistēmas būtu jāizmanto tikai vadītājiem un tikai tad, kad ir droši tās izmantot. Vadītājiem ir jābūt drošiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.
Apple CarPlay ir Apple Inc. preču zīme. Var tikt piemēroti Apple Inc. gala lietotāju noteikumi. '
Android Auto ir Google LLC preču zīme.
Meridian ir reģistrēta Meridian Audio Ltd. preču zīme.
Trifield un “trīs lauku” ierīce ir Trifield Productions Ltd. preču zīme.
NanoeTM ir Panasonic Corporation preču zīme."

© Inchcape Motors Finland Oy

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover