Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

500 characters-left

Paldies par Jūsu veltīto laiku un izteikto viedokli.

Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazinātos, lūdzu atstājiet savu kontaktinformāciju. Mēs neizpaudīsim Jūsu informāciju ar trešajām pusēm.

PILNVEIDOTAIS DISCOVERY SPORT HYBRID – PIELĀGOTS IKVIENAM ĢIMENES PIEDZĪVOJUMAM

PILNVEIDOTAIS DISCOVERY SPORT HYBRID – PIELĀGOTS IKVIENAM ĢIMENES PIEDZĪVOJUMAM

Land Rover automašīnas ļauj baudīt brīvību, neatkarīgi no tā, vai vedat bērnus uz skolu vai dodaties tālā ceļojumā ar ģimeni, piepildot savu dzīvi ar jauniem piedzīvojumiem un atklājumiem. Pilnveidotais, kompaktais augstākās klases pilsētas krosoveris Discovery Sport ir kļuvis vēl efektīvāks, tehnoloģiski progresīvāks un praktiskāks, garantējot pasažieru drošību un ērtību jebkādos apstākļos.

Pēdējos 30 gadus Discovery ģimenei raksturīgo piedzīvojumu garu iemieso arī pilnveidotais Discovery Sport – ievērojama oriģinālā modeļa evolūcija, kas garantē bezkompromisa veiktspēju. Universālajā, plašajā, ērtajā un klusajā 5 sēdvietu (ar papildus ierīkojamām 2 sēdvietām) salonā atradīsit pilnībā atjaunotu infoizklaides saskarni, jaunākās sakaru sistēmas un iespēju konfigurēt sēdvietas 24 kombinācijās. Bez parastā dzinēja automašīnā ierīkots arī 48 voltu jaudas hibrīddzinējs (MHEV), lai palīdzētu samazināt emisijas un degvielas patēriņu.
 

Discovery preču zīmes dizaina elementi, nav mainīti, taču pilnveidotās modeļa versijas ārpuses dizains ir drosmīga oriģinālā modeļa dizaina interpretācija. Proporcijas ir optimāli sabalansētas, lai ar jauniem zīmolam raksturīgajiem LED priekšējiem un aizmugurējiem lukturiem, kā arī jaunām priekšējām restītēm un bamperiem radītu vēl ievērojamāku automašīnas vizuālo tēlu. 

Salonā ierīkota digitālā infoizklaides sistēma “Touch Pro”, turklāt tā apdarei izmantots vēl vairāk augstākās klases materiālu, kas ļaus baudīt ne vien praktisku, bet arī kvalitatīvi ierīkotu telpu. Atjaunotais visu trīs rindu sēdekļu dizains nodrošina lielāku komfortu un daudzveidību. 40:20:40 attiecībā sadalīto otrās rindas sēdekli var noliekt un pabīdīt, kas nodrošina iespēju izvēlēties no 24 sēdekļu kombinācijām un pielāgot automašīnas salonu savām individuālajām vajadzībām jebkurā situācijā – vedot bērnus uz skolu vai ģimenes brīvdienu laikā.

Pilnveidotais Discovery Sport ir kļuvis vēl universālāks – salonā ir vairāk vietas nelielu priekšmetu glabāšanai, turklāt automašīnā ir ierīkota par 20 procentiem ietilpīgāka degvielas bāka (līdz 65 l). Papildus pasūtot brīvā laika atslēgu “Activity Key”, kompaktais pilsētas visurgājējs kļūs vēl praktiskāks, ļaujot Jums doties jebkādos piedzīvojums kopā ar visu ģimeni.

Pilnveidojot Discovery Sport, ņēmām vērā arī tā ietekmi uz vidi, tādēļ automašīnā esam ierīkojuši 48 voltu jaudas hibrīddzinēju (MHEV). Pirmo ar šo sistēmu aprīkojām “Range Rover Evoque” modeli. Sistēma izmanto blakus dzinējam ierīkotu ar siksnu darbināmu starteri-ģeneratoru, kas zem automašīnas grīdas ierīkotā akumulatorā uzkrāj enerģiju, kas parasti tiek zaudēta bremzēšanas laikā.

Braucot ar mazāku nekā 17 km/h ātrumu un vadītājam bremzējot, dzinējs izslēdzas. Nospiežot gāzes pedāli, akumulatorā glabājamā enerģija tiek izmantota, lai palīdzētu automašīnai uzņemt ātrumu un samazinātu degvielas patēriņu. Jaunais dzinējs un transmisija ir izsmalcināti, klusi un efektīvi, kā arī nodrošina ievērojami mazāku degvielas patēriņu, lai arī kur Jūs brauktu – ar bērniem uz skolu, pa apvidus ceļiem vai Alpu serpentīniem. 

Pilnveidotais Discovery Sport ir uzprojektēts, lai apmierinātu mūsdienu ģimenes digitālās vajadzības. Tajā var ierīkot viedo atpakaļskata spoguli, kas ar vienas pogas palīdzību kļūst par augstas izšķirtspējas ekrānu, ļaujot pārredzēt visu, kas notiek aiz Jūsu automašīnas. 

pogulis, savienots ar kameru, kas ierīkota virs aizmugurējā stikla, nodrošinot plašāku redzamības lauku (50 grādu leņķī) un labāku redzamību slikta apgaismojuma apstākļos. Turklāt, Jūsu redzamību vairs neierobežos otrajā rindā sēdošie pasažieri vai bagāžas nodalījumā pārvadājamie liela izmēra objekti.

Automašīnā ierīkotā “Ground View” sistēma palīdzēs vadītājiem manevrēt gar augstām apmalēm vai izbraukt bedrainus ceļus, ko nodrošina zem automašīnas ierīkota kamera, kas skārienekrānā projicē virtuālu 180 grādu skatu. Šis ir Land Rover 2014. gadā pirmo reizi prezentētās “Caurredzamā motora pārsega” tehnoloģijas īstenojums, kas motora pārsegu padara neredzamu.

Pilnveidotais Discovery Sport ir īsta Land Rover automašīna, kurā apvienojas efektivitāte jebkādos braukšanas un laika apstākļos, ieskaitot spēju izbraukt 600 mm dziļu braslu, visu riteņu piedziņas sistēmu un otrās paaudzes aktīvās piedziņas sistēmu (atkarībā no dzinēja jaudas). Sistēma “Terrain Response 2” automātiski nosaka ceļa apstākļus un attiecīgi regulē griezes momenta sadali, savukārt uzlabotā vilkšanas palīgsistēma palīdz intuitīvāk un drošāk veikt manevrus ar piekabi (līdz 2500 kg).

 Visās šī modeļa automašīnās, neatkarīgi no komplektācijas, ir ierīkota atpakaļskata kamera un citas vadītāja palīgsistēmas, tostarp, adaptīvā kruīza kontrole ar stūrēšanas palīgsistēmu, kas, ņemot vērā ceļa apzīmējumu, iecentrē automašīnu braukšanas joslā un saglabā drošu attālumu līdz priekšā esošajam transportlīdzeklim. Tāpat automašīnā ir ierīkota joslas saglabāšanas palīgsistēma, kas ļauj nenovirzīties no braukšanas joslas, autonomā avārijas bremzēšanas sistēma un vadītāja stāvokļa novērošanas sistēma. 

Pirmās Discovery Sport automašīnas Latvijā parādīsies jau šajā rudenī.

© Inchcape Motors Finland Oy

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

500 characters-left

Paldies par Jūsu veltīto laiku un izteikto viedokli.

Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazinātos, lūdzu atstājiet savu kontaktinformāciju. Mēs neizpaudīsim Jūsu informāciju ar trešajām pusēm.