Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

500 characters-left

Paldies par Jūsu veltīto laiku un izteikto viedokli.

Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazinātos, lūdzu atstājiet savu kontaktinformāciju. Mēs neizpaudīsim Jūsu informāciju ar trešajām pusēm.

LUKSUSS PIRMAJĀ VIETĀ: RANGE ROVER SV COUPÉ SAVU DEBIJU PIEDZĪVO ŽENĒVAS AUTOIZSTĀDĒ

LUKSUSS PIRMAJĀ VIETĀ: RANGE ROVER SV COUPÉ SAVU DEBIJU PIEDZĪVO ŽENĒVAS AUTOIZSTĀDĒ
  • Land Rover ir radījis pasaulē pirmo pilnizmēra luksusa klases apvidus kupeju – pievilcīgu ierobežota izlaiduma divdurvju Range Rover 
  • Pārdomāti veidoti saloni izceļas ar augstākajiem standartiem atbilstošiem materiāliem un meistarību, kā arī klientiem piedāvā plašas SV Coupé pielāgošanas iespējas
  • 565 ZS un 700 Nm 5,0 l V8 benzīna dzinējs ar turbokompresoru padara SV Coupé par ātrāko pilnizmēra Range Rover, kas ātrumu no 0 līdz 100 km stundā attīsta vien 5,3 sekundēs, un kura maksimālais ātrums ir 266 km/h**
  • SV Coupé tiks manuāli montēts Vorikšīras SVO Tehniskajā centrā, un kopumā pārdošanai visā pasaulē netiks piedāvāts vairāk par 999 automobiļiem. Apvienotajā Karalistē cena, sākot no 240 000 £

Gandrīz pirms 50 gadiem Land Rover izveidoja luksusa klases apvidus automobiļu sektoru, klajā laižot Range Rover. Tagad Land Rover definē jaunu sektoru, laižot klajā pilnizmēra luksusa klases apvidus kupeju – ierobežota izlaiduma divdurvju Range Rover SV Coupé. 

SV Coupé radījusi Land Rover Dizaina un Īpašo uzdevumu nodaļa, kas automobili padarījusi par izcilu piemēru Range Rover dizainam, meistarībai un veiktspējai. Automobili raksturo izteiksmīga virsbūve un jaunākās paaudzes salona aprīkojums, kā arī Range Rover raksturīgā veiktspēja jebkādos apstākļos. Visā pasaulē klientiem būs pieejami tikai 999 SVO manuāli montētie automobiļi. 
 

Land Rover galvenais dizainers Gerijs Makgoverns (Gerry McGovern) skaidro: “Range Rover SV Coupé svin Range Rover vēsturi. Četrvietīgā kupeja ar izteiksmīgu divdurvju siluetu savā dizainā ietver Range Rover unikālo mantojumu, vienlaikus izceļoties ar modernām un mūsdienīgām iezīmēm. Nevainojami izstrādātais un izcili izsmalcinātais Range Rover SV Coupé ir greznākais, izteiksmīgākais un ekskluzīvākais līdz šim radītais Range Rover.”

SV Coupé izcilās proporcijas un izteiksmīgā stāja atstāj neatkārtojamu iespaidu uz ceļa. Zīmolam raksturīgais peldošais jumts, nepārtrauktā viduslīnija un konusveidīgā aizmugure ir tūlītēji atpazīstamas Range Rover iezīmes, kas šajā Range Rover modelī atradušas unikālu izteiksmes veidu.

SV Coupé dizaina skaidrību papildina elegantas elektriski aizveramas bezrāmja durvis. Panorāmas jumts piepilda salonu ar gaismu, tādējādi radot relaksētu, izsmalcinātu un mūsdienīgu atmosfēru. 

Rūpīgi izvēlētas virsbūves krāsu kombinācijas, tostarp Contour Graphic kombinācija, ir pieejamas četros divtoņu variantos, un tās izceļ unikāls sānu atveru un priekšējā režģa dizains. Šis ir arī pirmais Range Rover, kura komplektācijā pieejami 23 collu diski.

Arī salonā radīta izsmalcinātas greznības un meistarības sajūta, pateicoties priekšējiem sēdekļiem ar daļēju anilīna ādas apdari, kas Range Rover paceļ jaunā salona izcilības līmenī: šīs apdares kvalitāte ir pielīdzināma privātajās lidmašīnās un jahtās piedāvātajai. Unikālais dimanta raksts radīts tieši SV Coupé.

Katrs SV Coupé tiks manuāli montēts atbilstoši klientam pielāgotajām specifikācijām, un šo darbu veiks Apvienotajā Karalistē izvietotā SVO Tehniskā centra eksperti – tas ir precedents Range Rover. 

Land Rover Īpašo uzdevumu nodaļas izpilddirektors Džons Edvardss (John Edwards) piebilda: “Jaunais SV Coupé ienes personalizētas izteiksmes iespējas Range Rover klāstā un pozitīvi ietekmē panākumus guvušo Range Rover Īpašās uzdevumu nodaļas programmu. SV klienti, kas konfidenciālu pasākumu laikā jau aplūkojuši automobili, par to izsakās ļoti atzinīgi.” 

SV Coupé klienti var izvēlēties kādu no četriem kontrastējošiem krāsu variantiem (kontrastējoša aizmugure un priekšpuse) vai kādu no salona krāsām. Izvēlētos variantus papildina kāda no trim elegantām koka apdarēm. Pirmo reizi Range Rover izmanto Nautica, kas izceļas ar meistarības un jauno tehnoloģiju apvienojumu un ietver valrieksta un kalnu kļavas elementus. 

Pirmo reizi Range Rover papildaprīkojumā ir pieejams Liquesence krāsas variants, kas virsbūvei piešķir satriecošu šķidra metāla izskatu.
Īpašo uzdevumu nodaļas personalizēšanas komanda piedāvā SV Coupé iespēju radīt viņu gaumei un vēlmēm patiesi atbilstošu automobili, izvēloties kādu no vairāk nekā 100 krāsām, kā arī unikāliem krāsu paraugiem un plaša apdaru, divtoņu priekšējo un aizmugurējo ādas sēdekļu krāsas, īpašu rakstu, kontrastējošu šuvju, izšuvumu, durvju rokturu un sliekšņu gravējumu, kā arī metāla zīmolu klāsta.

SV Coupé ir arī ātrākais automobilis Range Rover klāstā, jo tā maksimālais ātrums ir 266 km/h. Automobilis ir aprīkots ar 565 ZS 5,0 l V8 benzīna dzinēju ar turbokompresoru – tas ir jaudīgākais dzinējs, kas jebkad iekļauts pilnizmēra Range Rover komplektācijā. Pateicoties šim dzinējam, SV Coupé ātrumu no 0 līdz 100 km attīsta vien 5,3 sekundēs.

SVO direktors Marks Stentons (Mark Stanton) komentē: “Arī SV Coupé izceļas ar Range Rover raksturīgo profesionalitāti un precizitāti visas izstrādes garumā. Šis ir īpaši veidots automobilis un paredzēts tiem SV klientiem, kas patiesi izbauda braukšanas procesu.” 

Balstiekārta ir pielāgota tā, lai nodrošinātu autovadītājam draudzīgāku braukšanas pieredzi salīdzinājumā ar Range Rover standarta iestatījumiem. Balstiekārta ir pazemināta par 8 mm, bet ne uz brīdi nezaudē tai raksturīgo komfortu un vienmērīgo braukšanas sajūtu. SV Coupé arī saglabā visu Range Rover raksturīgo veiktspēju jebkuros apstākļos, pateicoties 900 mm ūdens šķērsošanas dziļumam un 3,5 tonnu maksimālajai vilktspējai.

Range Rover SV Coupé pārdošanu paredzēts uzsākt 2018. gada ceturtā ceturkšņa sākumā. Pašlaik paredzēts, ka automobiļa sākuma cena Apvienotajā Karalistē būs 240 000 £. 

© Inchcape Motors Finland Oy

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

500 characters-left

Paldies par Jūsu veltīto laiku un izteikto viedokli.

Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazinātos, lūdzu atstājiet savu kontaktinformāciju. Mēs neizpaudīsim Jūsu informāciju ar trešajām pusēm.