Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

LATVIJĀ IERADUŠIES PIRMIE ATJAUNOTIE LAND ROVER DISCOVERY SPORT

LATVIJĀ IERADUŠIES PIRMIE ATJAUNOTIE LAND ROVER DISCOVERY SPORT

Šogad debitējušais jaunais Land Rover Discovery Sport, Land Rover Discovery jaunākais brālis, jau ir ieradies Latvijā, lai prezentētu sevi neierobežotu ceļojumu mīļotājiem.

2015. gadā pirmo reizi prezentētais kompaktais krosovers uzreiz atrada savu pircēju, un līdz šim ir pārdots jau gandrīz pusmiljons Discovery Sport, kas kļuvis par vienu no populārākajiem koncerna modeļiem. 

Šīs popularitātes avots – konsekvents Land Rover darbs 71 gada garumā, radot automobiļus, kas ir piemēroti gan neprātīgām ekspedīcijām, gan līksmiem ģimenes piedzīvojumiem. Un, lūk, mazliet trakulīgām ģimenēm Discovery piedāvā pievilcīgu SUV dizainu, neticami plašas pielāgošanas iespējas un tehnoloģijas. Tas ir, visu, kas nepieciešams ceļojumiem, kuru formāts ir “mums radās ideja, un devāmies izpētīt”.Arī šoreiz ražotājs nav novirzījies no oriģinālā Discovery Sport veiksmes ceļa, tā vietā – vēl vairāk uzlabojis automobiļa proporcijas, akcentējis skaistākās ārpuses iezīmes un pacenties, lai tas viss saskanētu ar īpaši ērtu salonu. Eleganta, drosmīga priekšēja daļa ar jaunām priekšējām restītēm, unikāla dizaina priekšējie LED lukturi, graciozas sānu līnijas un rāma automobiļa aizmugure. Nekādu lieku detaļu, vienkārši pārliecinošas līnijas un atpazīstami elementi.Atjaunotā Discovery Sport interjers ar 5+2 sēdvietu konfigurāciju ir bagātināts ar pilnīgi jaunu Touch Pro infoizklaides platformu, kuras pārvaldībai radītā virtuālā vide nepiekāpjas greznākajiem modeļiem. Atjaunotais Discovery Sport pārsteidz ar universālumu – tiek piedāvātas pat 24 dažādas sēdekļu konfigurācijas, savukārt interjera kvalitāti apliecina premium segmentam raksturīgie taustāmo virsmu materiāli.Jaunās paaudzes Discovery Sport ir radīts, izmantojot jauno koncerna platformu PAT, kas pirmo reizi tika izmantota, projektējot jaunās paaudzes Evoque. Platforma ir ne vien universālāka, pielāgojot dažādas šasijas konfigurācijas, bet arī ļauj uzstādīt dažādākas spēka piedziņas sistēmas. Tostarp – jaunā mild-hybrid hibrīda spēka piedziņas sistēma, kuru veido parastais iekšdedzes dzinējs un elektriskais 48 voltu starteris-ģenerators. Mild-hybrid tehnoloģijas priekšrocība – emisijas, kas sasniedz tikai no 144 g/km CO2, un īpaši ekonomisks degvielas patēriņš (no 6,9 l/100 km). Hibrīda spēka piedziņas sistēma var tikt uzstādīta ar jebkuru četru cilindru Ingenium sērijas dzinēju – benzīna vai dīzeļa.

Pirmie jaunās paaudzes Discovery Sport jau ir ieradušies Latvijā. Atjaunotā Discovery Sport cena Land Rover salonā Rīgā– sākot no 36 900 eiro.

UZZINIET VAIRĀK >

© Inchcape Motors Finland Oy

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover