Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

500 characters-left

Paldies par Jūsu veltīto laiku un izteikto viedokli.

Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazinātos, lūdzu atstājiet savu kontaktinformāciju. Mēs neizpaudīsim Jūsu informāciju ar trešajām pusēm.

LAND ROVER DISCOVERY DZĪVĪBAS GLĀBĒJS PAPILDINA SARKANĀ KRUSTA AUTOPARKU

LAND ROVER DISCOVERY DZĪVĪBAS GLĀBĒJS PAPILDINA SARKANĀ KRUSTA AUTOPARKU
  • Unikālais Discovery irjaunais Sarkanā Krusta operatīvais mobilais komandcentrs, kas būs katastrofu reaģēšanas vienību rīcībā un palīdzēs glābt dzīvības
  • Discovery būs acis debesīs un visurgājēja riteņi uz zemes
  • Pielāgotajā Land Rover ir jaunākā komunikāciju sistēma, ieskaitot astoņu rotoru dronu ar termovideokameru, lai avārijas gadījumā varētu ātrāk reaģēt
  • Īpaši izstrādāts pēc 18 mēnešu ilgas sadarbības starp Land Rover Īpašo automobiļu izstrādes nodaļu un Austrijas Sarkano Krustu
  • Land Rover sniedzis atbalstu Sarkanajam Krustam kopš 1954. gada
  • Apskatiet automobili 2. oktobrī Parīzes autoizstādes Land Rover stendā

SkatietSarkanā krusta Discovery operatīvās reaģēšanas automobili darbībā, ko demonstrē dēkainis un izdzīvošanas eksperts Eds Stafords [Ed Stafford]:

 

Sarkanā Krusta operatīvās reaģēšanas dienesta autoparku tikko kā papildinājis unikāls dzīvības glābšanai paredzēts Land Rover Discovery.

PielāgotaisDiscoverybūs acis debesīs, ko nodrošinās speciāls drons, un visurgājēja riteņi uz zemes, kopā veidojot Austrijas Sarkanā krusta katastrofu reaģēšanas vienību operatīvo mobilo komandcentru. 

Uz oriģinālāProject Hero konceptautobāzes izstrādātais automobilis ir 18 mēnešu ilgas sadarbības rezultāts starp LandRover Īpašo automobiļu izstrādes nodaļu un Austrijas Sarkano krustu. 

Īpaši projektētais un izgatavotais Discovery ir aprīkots ar visjaunākajām sakaru ierīcēm, ieskaitot astoņu rotoru dronu. Dronam piestiprinātā tāldarbības termovideokameraspēj uztvert cilvēku no 440m attāluma, bet transporta līdzekli – no gandrīz 1000m attāluma.

Izmantojot dronu, operators var arī noteikt konstatēto objektu atrašanās vietu, vienkārši pieskaroties uz izbīdāmā galvenā datora skārienjūtīgā ekrāna video plūsmas un saņemt precīzas koordinātas, kas glābšanas darbu vadīšanā ir kritiski svarīgi. 

Discovery tiks izmantots kā katastrofu reaģēšanasdienestu mobilais vadības centrs, no kura Sarkanā Krusta eksperti varēs vadīt glābšanas operācijas.Pielāgotās funkcijas ietver radio antenu, 360grādu apgaismojumu un unikālu integrēto oglekļa šķiedras kravas telpu – Komandcentru, kas ļaus Sarkanā Krusta darbiniekiemkoordinēt operatīvo glābšanas darbu, tiklīdz būs sasniegta negadījuma vieta, jebkurā diennakts laikā.

Uz 258 ZS trīs litru TD6 Land Rover Discovery bāzes izgatavotais automobilis ļauj glābšanas komandām ātri sasniegt attālas negadījuma vietas jebkuros laika apstākļos, pēc tam nodrošinot tūlītēju informācijas apmaiņu, lai saīsinātu reaģēšanas laiku un saskaņotu ārkārtas darbu plānošanu. 

Mihaēls van der Sande [Michael van der Sande], Jaguar Land Rover Īpašo automobiļu izstrādes nodaļas rīkotājdirektors, sacīja: “Mūsu sadarbība ar Sarkano Krustu neattiecas tikai uz mūsu automobiļiem. Kopš mūsu sadarbības sākuma 1954. gadāmūsu mērķis vienmēr ir bijis palīdzēt Sarkanajam Krustam saīsināt reaģēšanas laiku uz katastrofām un galu galā palīdzēt izglābt dzīvības. Aizvadīto 18 mēnešu laikā mūsu inženieri strādāja ciešā sadarbībā ar Austrijas Sarkanā Krusta katastrofu reaģēšanas vienību, izmantojot Land Rover tehnoloģiju un talantu, lai izveidotu unikālu risinājumu atbilstoši attiecīgā reģiona Sarkanā Krusta prasībām." 

Dr. Džemila Mahmuda [Jemilah Mahmood], Starptautiskās Sarkanā Krusta federācijas (IFRC) ģenerālsekretāra vietniece sadarbības jautājumos: “Mēs esam pateicīgi par Land Rover dāsno atbalstu aizvadīto sešdesmit gadu laikā. Discovery operatīvās reaģēšanas automobilis ir vēl viens mūsu spēcīgās globālā mēroga sadarbības rezultāts, kas apvieno vislabākās Sarkanā Krusta un Land Rover zināšanas vienā unikālā automobilī, kas ievērojami uzlabosglābšanas operāciju veikšanu visnelabvēlīgākajos laika apstākļos. 

“Mēs esam lepni par sadarbību ar Land Rover, lai sniegtu dzīvespriekuvisā pasaulē, spītējot tādām dabas katastrofām kā, piemēram, lietus periodi, plūdi un zemestrīces.” 

Land Rover ciešā sadarbība ar Starptautisko Sarkanā Krusta federāciju un Sarkanā Pusmēness federāciju sākās 1954. gadā ar automobiļa ziedojumu, lai to izmantotu kā mobilo ambulanci. Kopš tā laika Land Rover IFRC ir ziedojis vairāk nekā 120 automobiļus, palīdzot organizācijai visā pasaulē uzlabot vismazāk aizsargāto kopienu dzīves apstākļus.


 

© Inchcape Motors Finland Oy

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

500 characters-left

Paldies par Jūsu veltīto laiku un izteikto viedokli.

Ja vēlaties, lai mēs ar Jums sazinātos, lūdzu atstājiet savu kontaktinformāciju. Mēs neizpaudīsim Jūsu informāciju ar trešajām pusēm.