Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover

LAND ROVER DEFENDER IEGŪST UZLĀDĒJAMA HIBRĪDA ELEKTRISKO JAUDU, SEŠU CILINDRU DĪZEĻA DZINĒJU UN JAUNO X-DYNAMIC MODELI

LAND ROVER DEFENDER IEGŪST UZLĀDĒJAMA HIBRĪDA ELEKTRISKO JAUDU, SEŠU CILINDRU DĪZEĻA DZINĒJU UN JAUNO X-DYNAMIC MODELI

Tagad uzlabotais Land Rover Defender ar jauniem spēka piedziņas blokiem, inovatīvām modeļa specifikācijām un dažādākām izvēles iespējām, padara to vēl pievilcīgāku plašākam klientu lokam.

Jaunais Defender, aizrautības vadīts un cienot savu pirmavotu, paver transformējošus veiktspējas plašumus – izmantojot progresīvās pilnpiedziņas tehnoloģijas, lai piedzīvojumus padarītu atbilstošus 21. gadsimtam, taču vienlaikus saglabājot savu pioniera garu, kas lieliski raksturo Land Rover jau vairāk kā 70 gadu garumā.

2021. gada progresīvais un jaunais uzlādējamā hibrīdautomobiļa (PHEV) modelis P400e ir kā atslēga uz Defender pievilcības paplašināšanu. Apvienojot jaudīgo 2,0 litru četru cilindru benzīna dzinēju ar 105 kW elektrisko dzinēju, 404 ZS modelis P400e nodrošina ievērojamu griezes momentu, saglabājot zemas ekspluatācijas izmaksas ar CO2 emisijām, kas ir 74 g/km, un kombinēto degvielas ekonomiju 3,3 l/100 km. Pilnībā elektriskajā režīmā tas ar nulli izpūtēja emisijām var nobraukt līdz 43 km, ieskaitot bezceļus, kuru pārvarēšanas laikā tūlītējais griezes moments no elektriskā dzinēja padara Defender pat vēl spējīgāku. Līdz ar jauno P400e, dzinēju klāstam pievienojas arī jaudīgais un efektīvais vienrindas sešu cilindru Ingenium dīzeļa dzinējs. Spēcīga snieguma, straujas reakcijas un izsmalcinātības kombinācija ļauj ieraudzīt mazliet citādu Defender – daudzpusīgu pasaules klases automobili uz ceļiem un nepārspējamu ekspertu bezceļu apstākļos. 

Jaunā X-Dynamic specifikācija ir pieejama gan modelim Defender 90, gan arī Defender 110. Tā piedāvā virsbūves un salona dizaina elementu izlasi, kas lieliski atspoguļo 4 x 4 neaptveramo veiktspēju un rūpējas par to, lai automobilis izceļas pūlī.

Paplašināts arī Defender personalizēšanas iespēju klāsts – piedāvājumā ir jaunas krāsas, piemēram, Yulong White, Silicon Silver un Carpathian Grey, kas pieejamas kombinācijā ar kontrastējošas krāsas jumta apdares variantiem. Pirmo reizi pieejama arī individuālo izvēles iespēju izlase, kurā ietilpst salokāms auduma jumts modelim Defender 110 un izvēles pakotne Suspension modelim Defender 90, kamēr Premium LED priekšējos lukturus, Meridian skaņas sistēmu, uznirstošo displeju Head-Up Display un priekšējos miglas lukturus iespējams pievienot individuāli. 

© Inchcape Motors Finland Oy

Būsim ļoti pateicīgi, ja Jūs palīdzētu mums uzlabot mūsu mājas lapu un atrastu laiku, lai aizpildītu īsu aptaujas anketu?

Land rover